Let Hamburk - Karlsruhe ceny od 1 519,85 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
1 519,85 Kč

Hamburk až Karlsruhe od let

Cesta z Hamburk do Karlsruhe za let je 521,25 km a trvá 20 h 17 min. Denně jede 46 spojů, přičemž první odjíždí v 5:55 a poslední v 22:30. Je možné cestovat z Hamburk na Karlsruhe pomocí let již za 1 519,85 Kč nebo až za 34 267,24 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 519,85 Kč.

Nejnižší cena1 519,85 Kč
Doba trvání cesty20 h 17 min
Připojení za den46
Nejnižší cena1 519,85 Kč
Nejvyšší cena34 267,24 Kč
První odjezd5:55
Poslední odjezd22:30
Vzdálenost521,25 km
OdjezdHamburk
PříjezdKarlsruhe
NosičeeasyJet UK, Aero Services ExecutiveVíce

Let Vstupenky od Hamburg do Karlsruhe

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Hamburg do Karlsruhe

Levné vstupenky let od Hamburk do Karlsruhe
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Hamburk do Karlsruhe.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Hamburk do Karlsruhe, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Hamburk na Karlsruhe.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Hamburg až Karlsruhe

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Hamburk do Karlsruhe

Nejlevnější letenky Hamburk – Karlsruhe lze najít již za 3 071,12 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 521,90 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 419,33 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Karlsruhe letadlem

Pokud cestujete do Karlsruhe letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Malta je národní letecká společnost Malty se sídlem v Luqa. Provozuje pravidelné linky do destinací v Evropě, severní Africe a na Středním východě. Letecká společnost byla založena v roce 1973 a má flotilu letadel Airbus A320 a A320neo. Air Malta nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně sezení v ekonomické a business třídě, zábavy na palubě a věrnostního programu zvaného Flypass. Letecká společnost se v posledních letech potýkala s finančními potížemi, ale zavedla plán restrukturalizace, aby zlepšila svou ziskovost a konkurenceschopnost. Air Malta je významným přispěvatelem do turistického průmyslu a ekonomiky Malty.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

TUI Airways je britská charterová letecká společnost a součást skupiny TUI Group, jedné z předních světových cestovních společností. Letecká společnost provozuje lety do více než 80 destinací po celém světě se zaměřením na prázdninové destinace v Evropě, Africe a Americe. TUI Airways provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně Boeingů 737, 757 a 787, stejně jako ekologičtějších Boeingů 737 MAX. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně sedadel v ekonomické a prémiové ekonomické třídě, jídel a nápojů za letu a možností zábavy. TUI Airways se zavázala k udržitelnosti a zavedla řadu iniciativ ke snížení dopadu na životní prostředí.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Wizz Air, TUI Airways, Finnair od Hamburk do Karlsruhe
Porovnejte služby na palubě při cestování z Hamburk do Karlsruhe pomocí plane.
Vybavení Wizz Air TUI Airways Finnair KLM Turkish Airlines Air France TAP Portugal SunExpress PLAY Air Serbia Aer Lingus Vueling Croatia Airlines Ryanair Lufthansa Aegean Airlines Air Europa Austrian Airlines Luxair Albawings Eurowings British Airways LOT Tunisair Air Malta
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check cross check check check check check check check check check check check check check check check check cross check check check cross check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross cross check cross cross cross cross check check cross check check check check cross check check cross cross check check check check

Hamburk až Karlsruhe Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
36.49kg
Autobus
39.09kg
Let
104.25kg
Auto
83.4kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Hamburk do Karlsruhe?
Tiket let od Hamburk do Karlsruhe je 9 228,46 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 519,85 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Hamburk do Karlsruhe?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Hamburk do Karlsruhe, je 1 519,85 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Hamburk a Karlsruhe krát let?
Hamburk až Karlsruhe je 521,25 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Hamburk a Karlsruhe?
Hamburk až Karlsruhe je v průměru 20 h 17 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 45 min.
Jaké společnosti působí od Hamburk do Karlsruhe?
Hamburk až Karlsruhe je pokryta operátory 45. Na Virail easyJet UK, Aero Services Executive, Corendon Dutch Airlines, Air Bagan, Wizz Air, TUI Airways, Finnair, Norwegian Air Shuttle, KLM, Turkish Airlines, Air France, Air Senegal International, TAP Portugal, SunExpress, SAS Braathens, Royal Khmer Airlines, PLAY, Air Serbia, Aero Asia International, Aer Lingus, Vueling, Norwegian Air Sweden, Condor Flugdienst, Croatia Airlines, XZ, Ryanair, Lufthansa, Iberia Airlines, President Airlines, Nouvel Air Tunisie, Aegean Airlines, HV, Air Europa, Jet2.com, Austrian Airlines, Dba, Luxair, Air Fiji, Albawings, Eurowings, British Airways, LOT, Tunisair, Air Malta, Swiss International Air Lines, TUI fly Deutschland můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Hamburk na Karlsruhe?
Hamburk až Karlsruhe má průměrně 46 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Hamburk do Karlsruhe?
První let z Hamburk na Karlsruhe odlétá v 5:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Hamburk na Karlsruhe?
Nejnovější let z Hamburk na Karlsruhe odjíždí v 22:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Hamburk do Karlsruhe?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 519,85 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Hamburk do Karlsruhe by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Hamburk a Karlsruhe je 5 h 45 min.
Existuje přímé let z Hamburk na Karlsruhe?
Ano, mezi Hamburk a Karlsruhe je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Hamburk až Karlsruhe od let?
Cesta let od Hamburk k Karlsruhe vytváří emise CO2 104.25kg.

Přejděte na místní z Hamburk

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Hamburk

Mezinárodní trasy z Hamburk a blízkých oblastí

Další destinace od Hamburk

Hlavní trasy do stanice Karlsruhe

Podobné trasy

Další oblíbené trasy