Let Hamburk - Pardubice ceny od 3 816,67 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Hamburk až Pardubice od let

Cesta z Hamburk do Pardubice za let je 558,29 km a trvá 17 h 14 min. Denně jede 12 spojů, přičemž první odjíždí v 5:55 a poslední v 22:15. Je možné cestovat z Hamburk na Pardubice pomocí let již za 3 816,67 Kč nebo až za 24 668,57 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 816,67 Kč.

Nejnižší cena3 816,67 Kč
Doba trvání cesty17 h 14 min
Připojení za den12
Nejnižší cena3 816,67 Kč
Nejvyšší cena24 668,57 Kč
První odjezd5:55
Poslední odjezd22:15
Vzdálenost558,29 km
OdjezdHamburk
PříjezdPardubice
NosičeMAV, RyanairVíce

Let Vstupenky od Hamburk do Pardubice

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Low-cost lety z Hamburk Pardubice na virail

Virail najde pro vás nejlevnější vstupenky na lety z Hamburk Pardubice. Co musíte udělat, je vybrat pouze datum vaší cesty a virail budou porovnávat stovky webových stránek najít nejlepší řešení pro váš let od Hamburk do Pardubice.

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Hamburk Pardubice?

Pokud jsou k dispozici vstupenky na low-cost můžete ušetřit spoustu peněz, ale nezapomeňte být flexibilní a objednat předem: můžete získat levné letenky z Hamburk Pardubice od 3 816,67 Kč.

Jak dlouho trvá let od Hamburk do Pardubice?

První lety do Pardubice je naplánováno na 5:55 a poslední odcházející Hamburk je 22:15. Nejrychlejší lety se dostanete od Hamburk do Pardubice v 6 h 43 min.

Jaký je název letišti obsluhovanými lety z Hamburk Pardubice?

Na letiště v Hamburk a Pardubice jsou příslušně Hamburg-Altona station,Hamburg Hbf ZOB,Hamburg - Harburg,Hamburg Dammtor (DE),Hamburg Airport, HAM a Pardubice-Pardubičky nádraží,Pardubice hl. n.,Pardubice-Rosice nad Labem, nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Hamburk do Pardubice

Levné vstupenky let od Hamburk do Pardubice
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Hamburk do Pardubice.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Hamburk do Pardubice, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Hamburk na Pardubice.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Hamburk až Pardubice

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Hamburk do Pardubice

Nejlevnější letenky Hamburk – Pardubice lze najít již za 4 229,76 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 5 829,22 Kč. Nejdražší tiket může stát až 7 179,83 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Pardubice letadlem

Pokud cestujete do Pardubice letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

MAV (Magyar Államvasutak), založená v roce 1869, je maďarská národní železniční společnost. S rozsáhlou sítí zahrnující více než 7 000 km tratí provozuje MAV osobní a nákladní vlaky, které plynule spojují velká města a obce po celé zemi. Aby cestujícím poskytla pohodlné a efektivní možnosti cestování, nabízí MAV různé typy vlaků, včetně vysokorychlostních vlaků, regionálních vlaků a mezinárodních spojů do sousedních zemí.

ÖBB je zkratka pro Österreichische Bundesbahnen, což jsou rakouské spolkové dráhy. ÖBB provozuje osobní vlakovou dopravu po celém Rakousku i mimo něj, se spojením do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika. ÖBB je známá svými kvalitními službami, moderními vlaky a rozsáhlou železniční sítí.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

České dráhy, často zkráceně ČD, jsou hlavním provozovatelem osobní a nákladní železniční dopravy v České republice. Společnost byla založena v roce 1993 po rozdělení bývalých Československých státních drah na samostatné subjekty. České dráhy provozují vnitrostátní i mezinárodní osobní vlakovou dopravu.

Typy vstupenek a zařízení od Hamburk do Pardubice

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje MAV, RegioJet a Czech Railways při cestování z Hamburk na Pardubice.

Second Class

Poskytuje standardní sezení a služby vhodné pro každodenní cestování.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Nabízí více prostoru a pohodlí s dalším vybavením, jako jsou cateringové služby v novějších vlacích.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard / Second Class

Jízdenka druhé třídy Českých drah (ČD) zahrnuje standardní místa s přístupem k základnímu vybavení, jako je WC v každém vlaku a bezplatné Wi-Fi ve většině vlaků.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium / First Class

České dráhy (ČD) nabízejí první třídu s prostornějšími a pohodlnějšími sedadly, větším prostorem pro nohy a dalším vybavením.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Díky rozšiřující se infrastruktuře je nyní bezplatná wifi dostupná ve službách InterCity do několika destinací včetně Miskolce, Debrecínu a Szegedu. Tuto službu navíc nabízí celá síť příměstských železnic v Budapešti. Kromě toho se MAV-Start blíží dokončení instalace wifi routeru na svých 735 vlacích v rámci iniciativy renovace.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Vlaky MAV jsou obvykle vybaveny elektrickými zásuvkami pro pohodlí cestujících.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Obecně můžete přepravovat tři kusy příručních zavazadel, mezi které mohou patřit kufry, balíčky, kočárky, sportovní vybavení a hudební nástroje. V některých zemích však mohou existovat omezení velikosti nebo hmotnosti. Všechny položky by měly být v souladu s právními a celními předpisy a případnými zvláštními pravidly pro nebezpečné zboží. Musíte zajistit, aby jejich zavazadla neblokovala nebo nerušila ostatní cestující a mohla být umístěna v přihrádkách na zavazadla, pod sedadly nebo ve vestibulech, aniž by došlo k poškození ostatních cestujících nebo jejich věcí. Pokud je zavazadlo větší, mělo by se rozložit, složit nebo zabalit, aby se vešlo.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Cateringové služby se rozšiřují na více tras.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Osoby se zdravotním postižením a jejich příbuzní mohou požádat o pomoc na bezplatné číslo +36 (80) 630 053. Pokud je vyžadována zvláštní pomoc, je nezbytné informovat železniční společnost alespoň 48 hodin předem.
air_con Klimatizace open icon close icon
V současné době je klimatizací vybavena pouze asi třetina vlaků MÁV.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
V určených dálkových vlacích mají kola k dispozici určené místo za poplatek buď 10 € nebo 5 €, v závislosti na vlaku. I když speciální kola mohou čelit omezením nebo dodatečným poplatkům, pokud můžete kolo složit nebo rozložit, můžete si ho vzít na palubu jako příruční zavazadlo bez dalších nákladů. Jen se ujistěte, že se vejde pod vaše sedadlo nebo do nosiče zavazadel!
wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
wifi WiFi open icon close icon
Bezplatné Wi-Fi je dostupné všem cestujícím s různými datovými limity podle třídy a země. Zásady se mohou upravit tak, aby řídily náklady na roamingová data a optimalizovaly tak uživatelskou zkušenost.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
V ČR jsou elektrické zásuvky typu E se standardním napětím 230 V a frekvencí 50 Hz.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Zodpovídáte za přepravu jejich vlastních příručních zavazadel, a to buď jejich umístěním nad nebo pod sedadlo nebo na klín ve vlacích ČD. Pokud zavazadlo nepřesahuje rozměry 90 x 60 x 40 cm, je považováno za příruční zavazadlo, i když jej nelze uložit nad nebo pod sedadlo. Některé typy vlakových vozů mohou mít speciální přihrádky na příruční zavazadla. Je však zakázáno ukládat příruční zavazadla na sedadlech nebo v sociálních zařízeních vlaku. Přeprava příručních zavazadel ve vlacích ČD je naštěstí zdarma.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky jsou vhodné pro vozíčkáře a vyhovují cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Jídelní vůz se může pochlubit rozmanitou nabídkou jídel a nápojů, která zajišťuje možnosti pro všechny. Tuto službu poskytují některé vlaky označené v jízdním řádu. Navíc pro ty na trasách jako Praha Ostrava, Praha Luhačovice, Hradec Králové, Cheb atd. přináší ČD Minibar občerstvení přímo k sedadlům. Tato mobilní služba nabízí položky jako káva, čaj a občerstvení. Minibar má sice omezenou kapacitu, ale jeho zásoby jsou často doplňovány na nástupních stanicích. Pro rychlé uchopení jsou na vybraných trasách k dispozici automaty na občerstvení od Delikomatu, které nabízejí nápoje a lahůdky, jako jsou tyčinky Horalky a Müsli.
air_con Klimatizace open icon close icon
Ve vybraných vlacích je k dispozici klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
K přepravě kola ve vlaku Českých drah (ČD) můžete využít buď službu nadrozměrných zavazadel, nebo úschovnu zavazadel během přepravní služby. Za tuto službu zaplatíte přepravné podle ujeté vzdálenosti a další jednorázový poplatek za uskladnění. V některých vlacích si můžete rezervovat místo pro kolo, zatímco v jiných je to nutné.
Služby na palubě MAV, Ryanair, KLM od Hamburk do Pardubice
Porovnejte služby na palubě při cestování z Hamburk do Pardubice pomocí plane.
Vybavení MAV Ryanair KLM Eurowings Lufthansa LOT Wizz Air Austrian Airlines Turkish Airlines Vueling Czech Airlines RegioJet ÖBB Air France
quiet_zone Tichá zóna check cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check check cross
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check check cross
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check
accessibility Přístupnost check cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check check cross
food_and_drink Jídlo a pití check check cross cross check check check check check cross cross check check cross
air_con Klimatizace check cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check check cross
bicycle Jízdní kolo check cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check check cross
sleeper_couchette Spáč check cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check cross

Hamburk až Pardubice Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
39.08kg
Autobus
41.87kg
Let
111.66kg
Auto
89.33kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Hamburk do Pardubice?
Tiket let od Hamburk do Pardubice je 8 325,07 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 816,67 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Hamburk do Pardubice?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Hamburk do Pardubice, je 3 816,67 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Hamburk a Pardubice krát let?
Hamburk až Pardubice je 558,29 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Hamburk a Pardubice?
Hamburk až Pardubice je v průměru 17 h 14 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 6 h 43 min.
Jaké společnosti působí od Hamburk do Pardubice?
Hamburk až Pardubice je pokryta operátory 19. Na Virail MAV, Ryanair, KLM, Eurowings, Condor Flugdienst, Lufthansa, LOT, easyJet UK, Wizz Air, Austrian Airlines, SAS Braathens, Czech Railways, Turkish Airlines, Aero Services Executive, Vueling, LANDERBAHN, Czech Airlines, RegioJet, ÖBB, Air France můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Hamburk na Pardubice?
Hamburk až Pardubice má průměrně 12 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Hamburk do Pardubice?
První let z Hamburk na Pardubice odlétá v 5:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Hamburk na Pardubice?
Nejnovější let z Hamburk na Pardubice odjíždí v 22:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Hamburk do Pardubice?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 816,67 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Hamburk do Pardubice by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Hamburk a Pardubice je 6 h 43 min.
Existuje přímé let z Hamburk na Pardubice?
Ano, mezi Hamburk a Pardubice je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Hamburk až Pardubice od let?
Cesta let od Hamburk k Pardubice vytváří emise CO2 111.66kg.

Přejděte na místní z Hamburk

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Hamburk

Mezinárodní trasy z Hamburk a blízkých oblastí

Další destinace od Hamburk

Hlavní trasy do stanice Pardubice

Podobné trasy

Další oblíbené trasy