Let Hamburk - Erfurt ceny od 5 869,93 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Hamburk až Erfurt od let

Cesta z Hamburk do Erfurt za let je 297,24 km a trvá 27 h 11 min. Denně jede 10 spojů, přičemž první odjíždí v 6:05 a poslední v 22:15. Je možné cestovat z Hamburk na Erfurt pomocí let již za 5 869,93 Kč nebo až za 27 449,84 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 5 869,93 Kč.

Nejnižší cena5 869,93 Kč
Doba trvání cesty27 h 11 min
Připojení za den10
Nejnižší cena5 869,93 Kč
Nejvyšší cena27 449,84 Kč
První odjezd6:05
Poslední odjezd22:15
Vzdálenost297,24 km
OdjezdHamburk
PříjezdErfurt
NosičeXr, Air FranceVíce

Let Vstupenky od Hamburg do Erfurt

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Hamburg do Erfurt

Levné vstupenky let od Hamburk do Erfurt
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Hamburk do Erfurt.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Hamburk do Erfurt, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Hamburk na Erfurt.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Hamburg až Erfurt

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Hamburk do Erfurt

Nejlevnější letenky Hamburk – Erfurt lze najít již za 3 071,12 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 521,90 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 419,33 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Erfurt letadlem

Pokud cestujete do Erfurt letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Air France, SunExpress, Austrian Airlines od Hamburk do Erfurt
Porovnejte služby na palubě při cestování z Hamburk do Erfurt pomocí plane.
Vybavení Air France SunExpress Austrian Airlines Ryanair Wizz Air Vueling Lufthansa Eurowings Corendon Airlines Turkish Airlines KLM Aegean Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross check check check cross check cross cross check cross check

Hamburk až Erfurt Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
20.81kg
Autobus
22.29kg
Let
59.45kg
Auto
47.56kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Hamburk do Erfurt?
Tiket let od Hamburk do Erfurt je 12 090,11 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 5 869,93 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Hamburk do Erfurt?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Hamburk do Erfurt, je 5 869,93 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Hamburk a Erfurt krát let?
Hamburk až Erfurt je 297,24 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Hamburk a Erfurt?
Hamburk až Erfurt je v průměru 27 h 11 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 10 h 55 min.
Jaké společnosti působí od Hamburk do Erfurt?
Hamburk až Erfurt je pokryta operátory 18. Na Virail Xr, Air France, Air Fiji, SunExpress, Jet2.com, Austrian Airlines, Tol-Air Services, Ryanair, Dba, Wizz Air, easyJet UK, Vueling, Lufthansa, Eurowings, Condor Flugdienst, Corendon Airlines, Turkish Airlines, KLM, Aegean Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Hamburk na Erfurt?
Hamburk až Erfurt má průměrně 10 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Hamburk do Erfurt?
První let z Hamburk na Erfurt odlétá v 6:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Hamburk na Erfurt?
Nejnovější let z Hamburk na Erfurt odjíždí v 22:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Hamburk do Erfurt?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 5 869,93 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Hamburk do Erfurt by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Hamburk a Erfurt je 10 h 55 min.
Existuje přímé let z Hamburk na Erfurt?
Ano, mezi Hamburk a Erfurt je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Hamburk až Erfurt od let?
Cesta let od Hamburk k Erfurt vytváří emise CO2 59.45kg.

Přejděte na místní z Hamburk

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Hamburk

Mezinárodní trasy z Hamburk a blízkých oblastí

Další destinace od Hamburk

Hlavní trasy do stanice Erfurt

Podobné trasy

Další oblíbené trasy