Let Hamburk - Ostrava ceny od 3 963,54 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Hamburk až Ostrava od let

Cesta z Hamburk do Ostrava za let je 705,41 km a trvá 21 h 48 min. Denně jede 32 spojů, přičemž první odjíždí v 5:55 a poslední v 22:30. Je možné cestovat z Hamburk na Ostrava pomocí let již za 3 963,54 Kč nebo až za 59 803,88 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 963,54 Kč.

Nejnižší cena3 963,54 Kč
Doba trvání cesty21 h 48 min
Připojení za den32
Nejnižší cena3 963,54 Kč
Nejvyšší cena59 803,88 Kč
První odjezd5:55
Poslední odjezd22:30
Vzdálenost705,41 km
OdjezdHamburk
PříjezdOstrava
NosičeNouvel Air Tunisie, DbaVíce

Let Vstupenky od Hamburg do Ostrava

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Low-cost lety z Hamburk Ostrava na virail

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Hamburk do Ostrava. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do Ostrava.

Jaký je nejlevnější letenku můžete získat z Hamburk Ostrava?

Nejlepší cena pro lety od Hamburk do Ostrava může být pouze 3 963,54 Kč-li si můžete rezervovat předem.

Jak dlouho trvá, než tě letět z Hamburk Ostrava?

Je tam jen jeden let z Hamburk Ostrava, takže při 5:55. Přímé lety z Hamburk Ostrava potřebovat alespoň 4 h 45 min dosáhnout Ostrava.

Kde se lety z Hamburk Ostrava odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

Na letiště v Hamburk a Ostrava jsou příslušně Hamburg Airport, HAM,Hamburg-Altona station,Hamburg Hbf ZOB,Hamburg Dammtor (DE),Hamburg - Harburg a Ostrava ÚAN,Ostrava, Nádraží,Ostrava Hlavni Nadrazi,OSTRAVA,Ostrava, Svinov.

Porovnejte ceny a vstupenky od Hamburg do Ostrava

Levné vstupenky let od Hamburk do Ostrava
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Hamburk do Ostrava.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Hamburk do Ostrava, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Hamburk na Ostrava.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Hamburg až Ostrava

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Hamburk do Ostrava

Nejlevnější letenky Hamburk – Ostrava lze najít již za 3 116,42 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 5 365,91 Kč. Nejdražší tiket může stát až 6 544,12 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Ostrava letadlem

Pokud cestujete do Ostrava letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Lufthansa, TAP Portugal, Vueling od Hamburk do Ostrava
Porovnejte služby na palubě při cestování z Hamburk do Ostrava pomocí plane.
Vybavení Lufthansa TAP Portugal Vueling Brussels Airlines Aegean Airlines KLM LOT Finnair Austrian Airlines Air France Ryanair Wizz Air SunExpress Eurowings
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check cross check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross cross cross check cross check cross check cross check check cross cross

Hamburk až Ostrava Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
49.38kg
Autobus
52.91kg
Let
141.08kg
Auto
112.87kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Hamburk do Ostrava?
Tiket let od Hamburk do Ostrava je 16 460,16 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 963,54 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Hamburk do Ostrava?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Hamburk do Ostrava, je 3 963,54 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Hamburk a Ostrava krát let?
Hamburk až Ostrava je 705,41 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Hamburk a Ostrava?
Hamburk až Ostrava je v průměru 21 h 48 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 45 min.
Jaké společnosti působí od Hamburk do Ostrava?
Hamburk až Ostrava je pokryta operátory 25. Na Virail Nouvel Air Tunisie, Dba, Lufthansa, easyJet UK, Aero Services Executive, Condor Flugdienst, TAP Portugal, Vueling, Air Baltic, Norwegian Air Shuttle, Swiss International Air Lines, Brussels Airlines, Aegean Airlines, Air Fiji, KLM, Emirates Airlines, LOT, Finnair, Austrian Airlines, African Safari Airways, LATAM Argentina, Air France, Ryanair, Wizz Air, SunExpress, Eurowings můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Hamburk na Ostrava?
Hamburk až Ostrava má průměrně 32 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Hamburk do Ostrava?
První let z Hamburk na Ostrava odlétá v 5:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Hamburk na Ostrava?
Nejnovější let z Hamburk na Ostrava odjíždí v 22:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Hamburk do Ostrava?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 963,54 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Hamburk do Ostrava by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Hamburk a Ostrava je 4 h 45 min.
Existuje přímé let z Hamburk na Ostrava?
Ano, mezi Hamburk a Ostrava je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Hamburk až Ostrava od let?
Cesta let od Hamburk k Ostrava vytváří emise CO2 141.08kg.

Přejděte na místní z Hamburk

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Hamburk

Mezinárodní trasy z Hamburk a blízkých oblastí

Další destinace od Hamburk

Hlavní trasy do stanice Ostrava

Podobné trasy

Další oblíbené trasy