Let Hamburk - Berlín ceny od 1 593,16 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Hamburk až Berlín od let

Cesta z Hamburk do Berlín za let je 255,51 km a trvá 10 h 38 min. Denně jede 110 spojů, přičemž první odjíždí v 6:00 a poslední v 22:30. Je možné cestovat z Hamburk na Berlín pomocí let již za 1 593,16 Kč nebo až za 44 880,37 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 593,16 Kč.

Nejnižší cena1 593,16 Kč
Doba trvání cesty10 h 38 min
Připojení za den110
Nejnižší cena1 593,16 Kč
Nejvyšší cena44 880,37 Kč
První odjezd6:00
Poslední odjezd22:30
Vzdálenost255,51 km
OdjezdHamburk
PříjezdBerlín
NosičeBrussels Airlines, SAS BraathensVíce

Let Vstupenky od Hamburg do Berlin

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Hamburg do Berlin

Levné vstupenky let od Hamburk do Berlín
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Hamburk do Berlín.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Hamburk do Berlín, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Hamburk na Berlín.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Hamburg až Berlin

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 1 295,28 Kč do 6 128,60 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 79%!

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Hamburk do Berlín

Nejlevnější letenky Hamburk – Berlín lze najít již za 3 071,12 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 521,90 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 419,33 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Berlín letadlem

Pokud cestujete do Berlín letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě Brussels Airlines, Aer Lingus, Lufthansa od Hamburk do Berlín
Porovnejte služby na palubě při cestování z Hamburk do Berlín pomocí plane.
Vybavení Brussels Airlines Aer Lingus Lufthansa Austrian Airlines Eurowings PLAY Ryanair Icelandair Finnair Aegean Airlines Turkish Airlines Air France LOT TAP Portugal Vueling KLM British Airways Air Serbia
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check cross check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check check cross cross check cross cross check check cross check cross cross cross check check

Hamburk až Berlín Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
17.89kg
Autobus
19.16kg
Let
51.1kg
Auto
40.88kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Hamburk do Berlín?
Tiket let od Hamburk do Berlín je 7 496,71 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 593,16 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Hamburk do Berlín?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Hamburk do Berlín, je 1 593,16 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Hamburk a Berlín krát let?
Hamburk až Berlín je 255,51 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Hamburk a Berlín?
Hamburk až Berlín je v průměru 10 h 38 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 10 min.
Jaké společnosti působí od Hamburk do Berlín?
Hamburk až Berlín je pokryta operátory 24. Na Virail Brussels Airlines, SAS Braathens, Aer Lingus, Lufthansa, Austrian Airlines, Eurowings, Iberia Airlines, Norwegian Air Shuttle, PLAY, Ryanair, Icelandair, Finnair, Aegean Airlines, Turkish Airlines, Swiss International Air Lines, Air France, Air Baltic, LOT, easyJet UK, TAP Portugal, Vueling, KLM, British Airways, Air Serbia, Emirates Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Hamburk na Berlín?
Hamburk až Berlín má průměrně 110 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Hamburk do Berlín?
První let z Hamburk na Berlín odlétá v 6:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Hamburk na Berlín?
Nejnovější let z Hamburk na Berlín odjíždí v 22:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Hamburk do Berlín?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 593,16 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Hamburk do Berlín by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Hamburk a Berlín je 3 h 10 min.
Existuje přímé let z Hamburk na Berlín?
Ano, mezi Hamburk a Berlín je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Hamburk až Berlín od let?
Cesta let od Hamburk k Berlín vytváří emise CO2 51.1kg.

Přejděte na místní z Hamburk

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Hamburk

Mezinárodní trasy z Hamburk a blízkých oblastí

Další destinace od Hamburk

Hlavní trasy do stanice Berlín

Podobné trasy

Další oblíbené trasy