Let Lipsko - Hamburk ceny od 4 003,24 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Lipsko až Hamburk od let

Cesta z Lipsko do Hamburk za let je 295,73 km a trvá 11 h 41 min. Denně jede 42 spojů, přičemž první odjíždí v 5:30 a poslední v 20:50. Je možné cestovat z Lipsko na Hamburk pomocí let již za 4 003,24 Kč nebo až za 23 650,22 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 4 003,24 Kč.

Nejnižší cena4 003,24 Kč
Doba trvání cesty11 h 41 min
Připojení za den42
Nejnižší cena4 003,24 Kč
Nejvyšší cena23 650,22 Kč
První odjezd5:30
Poslední odjezd20:50
Vzdálenost295,73 km
OdjezdLipsko
PříjezdHamburk
NosičeEurowings, LOTVíce

Let Vstupenky od Leipzig do Hamburg

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Leipzig do Hamburg

Levné vstupenky let od Lipsko do Hamburk
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Lipsko do Hamburk.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Lipsko do Hamburk, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Lipsko na Hamburk.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Leipzig až Hamburg

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Lipsko do Hamburk

Nejlevnější letenky Lipsko – Hamburk lze najít již za 3 071,12 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 518,32 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 419,33 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Hamburk letadlem

Pokud cestujete do Hamburk letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Eurowings, LOT, Ryanair od Lipsko do Hamburk
Porovnejte služby na palubě při cestování z Lipsko do Hamburk pomocí plane.
Vybavení Eurowings LOT Ryanair Turkish Airlines Wizz Air Air France KLM Vueling Austrian Airlines SunExpress Corendon Airlines Lufthansa
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check check check cross cross cross check cross cross check

Lipsko až Hamburk Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
20.7kg
Autobus
22.18kg
Let
59.15kg
Auto
47.32kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Lipsko do Hamburk?
Tiket let od Lipsko do Hamburk je 9 257,93 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 4 003,24 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Lipsko do Hamburk?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Lipsko do Hamburk, je 4 003,24 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Lipsko a Hamburk krát let?
Lipsko až Hamburk je 295,73 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Lipsko a Hamburk?
Lipsko až Hamburk je v průměru 11 h 41 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 55 min.
Jaké společnosti působí od Lipsko do Hamburk?
Lipsko až Hamburk je pokryta operátory 19. Na Virail Eurowings, LOT, Ryanair, Tol-Air Services, Turkish Airlines, Wizz Air, Air France, Island Express, KLM, Vueling, Austrian Airlines, easyJet UK, SunExpress, Dba, Swiss International Air Lines, President Airlines, LATAM Argentina, Corendon Airlines, Condor Flugdienst, Lufthansa můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Lipsko na Hamburk?
Lipsko až Hamburk má průměrně 42 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Lipsko do Hamburk?
První let z Lipsko na Hamburk odlétá v 5:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Lipsko na Hamburk?
Nejnovější let z Lipsko na Hamburk odjíždí v 20:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Lipsko do Hamburk?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 4 003,24 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Lipsko do Hamburk by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Lipsko a Hamburk je 2 h 55 min.
Existuje přímé let z Lipsko na Hamburk?
Ano, mezi Lipsko a Hamburk je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Lipsko až Hamburk od let?
Cesta let od Lipsko k Hamburk vytváří emise CO2 59.15kg.

Přejděte na místní z Lipsko

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Lipsko

Mezinárodní trasy z Lipsko a blízkých oblastí

Další destinace od Lipsko

Hlavní trasy do stanice Hamburk

Podobné trasy

Další oblíbené trasy