Let Lipsko - Paderborn ceny od 5 521,63 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Lipsko až Paderborn od let

Cesta z Lipsko do Paderborn za let je 253,99 km a trvá 17 h 46 min. Denně jede 16 spojů, přičemž první odjíždí v 5:35 a poslední v 21:30. Je možné cestovat z Lipsko na Paderborn pomocí let již za 5 521,63 Kč nebo až za 23 767,86 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 5 521,63 Kč.

Nejnižší cena5 521,63 Kč
Doba trvání cesty17 h 46 min
Připojení za den16
Nejnižší cena5 521,63 Kč
Nejvyšší cena23 767,86 Kč
První odjezd5:35
Poslední odjezd21:30
Vzdálenost253,99 km
OdjezdLipsko
PříjezdPaderborn
NosičeCondor Flugdienst, EurowingsVíce

Let Vstupenky od Lipsko do Paderborn

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Lipsko do Paderborn

Levné vstupenky let od Lipsko do Paderborn
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Lipsko do Paderborn.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Lipsko do Paderborn, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Lipsko na Paderborn.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Lipsko až Paderborn

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Lipsko do Paderborn

Nejlevnější letenky Lipsko – Paderborn lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 671,34 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 001,13 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Paderborn letadlem

Pokud cestujete do Paderborn letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Eurowings, Air Europa, Lufthansa od Lipsko do Paderborn
Porovnejte služby na palubě při cestování z Lipsko do Paderborn pomocí plane.
Vybavení Eurowings Air Europa Lufthansa Ryanair SunExpress Vueling Corendon Airlines
wifi WiFi check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross check check cross cross cross

Lipsko až Paderborn Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
17.78kg
Autobus
19.05kg
Let
50.8kg
Auto
40.64kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Lipsko do Paderborn?
Tiket let od Lipsko do Paderborn je 12 706,09 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 5 521,63 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Lipsko do Paderborn?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Lipsko do Paderborn, je 5 521,63 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Lipsko a Paderborn krát let?
Lipsko až Paderborn je 253,99 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Lipsko a Paderborn?
Lipsko až Paderborn je v průměru 17 h 46 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 6 h 30 min.
Jaké společnosti působí od Lipsko do Paderborn?
Lipsko až Paderborn je pokryta operátory 13. Na Virail Condor Flugdienst, Eurowings, Big Sky Airlines, SilkAir, Air Europa, Lufthansa, Ryanair, Tol-Air Services, Dba, SunExpress, Vueling, Corendon Airlines, Swiss International Air Lines, Futura International Airways můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Lipsko na Paderborn?
Lipsko až Paderborn má průměrně 16 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Lipsko do Paderborn?
První let z Lipsko na Paderborn odlétá v 5:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Lipsko na Paderborn?
Nejnovější let z Lipsko na Paderborn odjíždí v 21:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Lipsko do Paderborn?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 5 521,63 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Lipsko do Paderborn by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Lipsko a Paderborn je 6 h 30 min.
Existuje přímé let z Lipsko na Paderborn?
Ano, mezi Lipsko a Paderborn je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Lipsko až Paderborn od let?
Cesta let od Lipsko k Paderborn vytváří emise CO2 50.8kg.

Přejděte na místní z Lipsko

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Lipsko

Mezinárodní trasy z Lipsko a blízkých oblastí

Další destinace od Lipsko

Hlavní trasy do stanice Paderborn

Podobné trasy

Další oblíbené trasy