Let Lipsko - Ostrava ceny od 1 607,53 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Lipsko až Ostrava od let

Cesta z Lipsko do Ostrava za let je 449,93 km a trvá 16 h 5 min. Denně jede 2 spojů, přičemž první odjíždí v 5:30 a poslední v 22:10. Je možné cestovat z Lipsko na Ostrava pomocí let již za 1 607,53 Kč nebo až za 23 211,80 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 607,53 Kč.

Nejnižší cena1 607,53 Kč
Doba trvání cesty16 h 5 min
Připojení za den2
Nejnižší cena1 607,53 Kč
Nejvyšší cena23 211,80 Kč
První odjezd5:30
Poslední odjezd22:10
Vzdálenost449,93 km
OdjezdLipsko
PříjezdOstrava
NosičeCondor, EasyjetVíce

Let Vstupenky od Leipzig do Ostrava

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Najít low-cost letů z Lipsko Ostrava na virail

Najít nejlevnější vstupenky na lety z Lipsko Ostrava y ještě nikdy nebylo tak snadné: Vložením data své cesty, bude virail najít stovky levných letů nabízí od Lipsko do Ostrava. Stačí pouze vybrat ten nejlepší a rezervovat si výlet!

Jak moc jsou levné lístky na letech z Lipsko Ostrava?

Nejlepší cena pro lety od Lipsko do Ostrava může být pouze 1 607,53 Kč-li si můžete rezervovat předem.

Jak dlouho trvá, než tě letět z Lipsko Ostrava?

První let od Lipsko do Ostrava odjíždí v 5:30, přičemž poslední z nich je v 22:10. Nejrychlejší letadlo spojení z Lipsko Ostrava vzít 8 h 10 min.

Jaký je název letišti obsluhovanými lety z Lipsko Ostrava?

Letiště sloužil v pomocí letech z Lipsko Ostrava jsou Leipzig HBF,Leipzig , Völkerschlachtdenkmal,Leipzig, Messe Bahnhof a Ostrava, Nádraží,OSTRAVA,Ostrava Hlavni Nadrazi,Ostrava ÚAN,Ostrava, Svinov.

Porovnejte ceny a vstupenky od Leipzig do Ostrava

Levné vstupenky let od Lipsko do Ostrava
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Lipsko do Ostrava.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Lipsko do Ostrava, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Lipsko na Ostrava.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Leipzig až Ostrava

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Lipsko do Ostrava

Nejlevnější letenky Lipsko – Ostrava lze najít již za 2 754,24 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 493,72 Kč. Nejdražší tiket může stát až 6 298,85 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Ostrava letadlem

Pokud cestujete do Ostrava letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Malta je národní letecká společnost Malty se sídlem v Luqa. Provozuje pravidelné linky do destinací v Evropě, severní Africe a na Středním východě. Letecká společnost byla založena v roce 1973 a má flotilu letadel Airbus A320 a A320neo. Air Malta nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně sezení v ekonomické a business třídě, zábavy na palubě a věrnostního programu zvaného Flypass. Letecká společnost se v posledních letech potýkala s finančními potížemi, ale zavedla plán restrukturalizace, aby zlepšila svou ziskovost a konkurenceschopnost. Air Malta je významným přispěvatelem do turistického průmyslu a ekonomiky Malty.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Condor, Easyjet, Air Malta od Lipsko do Ostrava
Porovnejte služby na palubě při cestování z Lipsko do Ostrava pomocí plane.
Vybavení Condor Easyjet Air Malta Lufthansa Ryanair
wifi WiFi check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check check check

Lipsko až Ostrava Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
31.5kg
Autobus
33.74kg
Let
89.99kg
Auto
71.99kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Lipsko do Ostrava?
Tiket let od Lipsko do Ostrava je 5 925,22 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 607,53 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Lipsko do Ostrava?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Lipsko do Ostrava, je 1 607,53 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Lipsko a Ostrava krát let?
Lipsko až Ostrava je 449,93 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Lipsko a Ostrava?
Lipsko až Ostrava je v průměru 16 h 5 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 8 h 10 min.
Jaké společnosti působí od Lipsko do Ostrava?
Lipsko až Ostrava je pokryta operátory 5. Na Virail Condor, Easyjet, Air Malta, Lufthansa, Pobeda, Ryanair můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Lipsko na Ostrava?
Lipsko až Ostrava má průměrně 2 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Lipsko do Ostrava?
První let z Lipsko na Ostrava odlétá v 5:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Lipsko na Ostrava?
Nejnovější let z Lipsko na Ostrava odjíždí v 22:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Lipsko do Ostrava?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 607,53 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Lipsko do Ostrava by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Lipsko a Ostrava je 8 h 10 min.
Existuje přímé let z Lipsko na Ostrava?
Ano, mezi Lipsko a Ostrava je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Lipsko až Ostrava od let?
Cesta let od Lipsko k Ostrava vytváří emise CO2 89.99kg.

Přejděte na místní z Lipsko

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Lipsko

Mezinárodní trasy z Lipsko a blízkých oblastí

Další destinace od Lipsko

Hlavní trasy do stanice Ostrava

Podobné trasy

Další oblíbené trasy