Let Lipsko - Brno ceny od 2 908,90 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Lipsko až Brno od let

Cesta z Lipsko do Brno za let je 384,43 km a trvá 24 h 44 min. Denně jede 19 spojů, přičemž první odjíždí v 5:30 a poslední v 22:10. Je možné cestovat z Lipsko na Brno pomocí let již za 2 908,90 Kč nebo až za 27 631,05 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 908,90 Kč.

Nejnižší cena2 908,90 Kč
Doba trvání cesty24 h 44 min
Připojení za den19
Nejnižší cena2 908,90 Kč
Nejvyšší cena27 631,05 Kč
První odjezd5:30
Poslední odjezd22:10
Vzdálenost384,43 km
OdjezdLipsko
PříjezdBrno
NosičeTurkish Airlines, Austrian AirlinesVíce

Let Vstupenky od Lipsko do Brno

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Najít low-cost letů z Lipsko Brno na virail

Díky virail můžete porovnat stovky webových stránek a nalézt nejlevnější let z Lipsko Brno. Stačí pouze vložit datum své cesty a virail se postará o zbytek: filtrovat výsledky a rezervovat levný lístek za letu od Lipsko do Brno.

Jak moc jsou levné lístky na letech z Lipsko Brno?

Při rezervaci předem a s flexibilními termíny najdete levné letenky od Lipsko do Brno také pouze 2 908,90 Kč.

Jak dlouho trvá, než se dostat Brno letadlem?

Let z Lipsko Brno trvá v průměru 24 h 44 min. Minimální doba trvání letů z Lipsko Brno je 2 h 55 min.

Které letiště můžete odejít a kam lety přistávat v Brno?

Letiště sloužil v pomocí letech z Lipsko Brno jsou Leipzig HBF,Leipzig , Völkerschlachtdenkmal,Leipzig, Messe Bahnhof a Brno hlavní nádraží,Brno, Grand Hotel,Brno Zvonařka.

Porovnejte ceny a vstupenky od Lipsko do Brno

Levné vstupenky let od Lipsko do Brno
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Lipsko do Brno.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Lipsko do Brno, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Lipsko na Brno.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Lipsko až Brno

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Lipsko do Brno

Nejlevnější letenky Lipsko – Brno lze najít již za 3 167,81 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 5 370,19 Kč. Nejdražší tiket může stát až 6 544,12 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Brno letadlem

Pokud cestujete do Brno letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Neos Air je italská letecká společnost, která byla založena v roce 2001. Provozuje pravidelné i charterové lety do různých destinací v Evropě, Africe, na Středním východě, v Karibiku a Asii. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing 737-800 a Boeing 787-9 Dreamliner, která jsou vybavena moderními vymoženostmi, jako jsou palubní zábavní systémy a Wi-Fi. Neos Air je známý svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a cenově dostupným tarifem. Letecká společnost se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí, jako je používání biopaliv a snižování odpadu.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě Turkish Airlines, Austrian Airlines, Smartwings od Lipsko do Brno
Porovnejte služby na palubě při cestování z Lipsko do Brno pomocí plane.
Vybavení Turkish Airlines Austrian Airlines Smartwings Vueling Jet2 Lauda Pegasus Airlines Norwegian SWISS Eurowings TUI fly Ryanair British Airways Lufthansa Neos Air Condor Easyjet SunExpress
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check cross check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check cross check cross check cross check cross cross check check check cross cross check cross

Lipsko až Brno Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
26.91kg
Autobus
28.83kg
Let
76.89kg
Auto
61.51kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Lipsko do Brno?
Tiket let od Lipsko do Brno je 11 032,55 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 908,90 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Lipsko do Brno?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Lipsko do Brno, je 2 908,90 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Lipsko a Brno krát let?
Lipsko až Brno je 384,43 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Lipsko a Brno?
Lipsko až Brno je v průměru 24 h 44 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 55 min.
Jaké společnosti působí od Lipsko do Brno?
Lipsko až Brno je pokryta operátory 20. Na Virail Turkish Airlines, Austrian Airlines, Smartwings, Pobeda, Vueling, Jet2, Lauda, Pegasus Airlines, Norwegian, SWISS, bmi_regional, Eurowings, TUI fly, Ryanair, British Airways, Lufthansa, Neos Air, Condor, Easyjet, SunExpress, Holiday Europe můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Lipsko na Brno?
Lipsko až Brno má průměrně 19 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Lipsko do Brno?
První let z Lipsko na Brno odlétá v 5:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Lipsko na Brno?
Nejnovější let z Lipsko na Brno odjíždí v 22:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Lipsko do Brno?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 908,90 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Lipsko do Brno by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Lipsko a Brno je 2 h 55 min.
Existuje přímé let z Lipsko na Brno?
Ano, mezi Lipsko a Brno je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Lipsko až Brno od let?
Cesta let od Lipsko k Brno vytváří emise CO2 76.89kg.

Přejděte na místní z Lipsko

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Lipsko

Mezinárodní trasy z Lipsko a blízkých oblastí

Další destinace od Lipsko

Hlavní trasy do stanice Brno

Podobné trasy

Další oblíbené trasy