Let Lipsko - Praha ceny od 3 785,50 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Lipsko až Praha od let

Cesta z Lipsko do Praha za let je 200,69 km a trvá 15 h 5 min. Denně jede 36 spojů, přičemž první odjíždí v 5:30 a poslední v 21:30. Je možné cestovat z Lipsko na Praha pomocí let již za 3 785,50 Kč nebo až za 20 989,51 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 785,50 Kč.

Nejnižší cena3 785,50 Kč
Doba trvání cesty15 h 5 min
Připojení za den36
Nejnižší cena3 785,50 Kč
Nejvyšší cena20 989,51 Kč
První odjezd5:30
Poslední odjezd21:30
Vzdálenost200,69 km
OdjezdLipsko
PříjezdPraha
NosičeAir France, Air BaganVíce

Let Vstupenky od Leipzig do Prague

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Najít low-cost letů z Lipsko Praha na virail

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Lipsko do Praha. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do Praha.

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Lipsko Praha?

Pokud jsou k dispozici vstupenky na low-cost můžete ušetřit spoustu peněz, ale nezapomeňte být flexibilní a objednat předem: můžete získat levné letenky z Lipsko Praha od 3 785,50 Kč.

Jak dlouho trvá let od Lipsko do Praha?

Lety z Lipsko Praha odejít 5:30. Poslední z nich opouští Lipsko na 21:30. Nejrychlejší lety se dostanete od Lipsko do Praha v 2 h 35 min.

Kde se lety z Lipsko Praha odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

Leipzig HBF,Leipzig, Messe Bahnhof,Leipzig , Völkerschlachtdenkmal a Praha Liben,Praha Holesovice,Ruzyne International Airport,Prague, Hlavni nadrazi,Praha Masarykovo nadrazi,Prague UAN Florenc,Prague (Černý Most),Praha-Vysochany,Prague - Zličín jsou odletové a příletové ariports v Lipsko a Praha.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Leipzig do Prague

Levné vstupenky let od Lipsko do Praha
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Lipsko do Praha.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Lipsko do Praha, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Lipsko na Praha.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Leipzig až Prague

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Lipsko do Praha

Nejlevnější letenky Lipsko – Praha lze najít již za 4 172,03 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 5 504,14 Kč. Nejdražší tiket může stát až 6 544,12 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Praha letadlem

Pokud cestujete do Praha letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Astra Airlines je řecká letecká společnost, která byla založena v roce 2008. Provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety se zaměřením na destinace v Evropě a Středomoří. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A320 a A321 a nabízí sedadel v ekonomické i business třídě. Astra Airlines má pověst poskytovatele spolehlivé a cenově dostupné letecké dopravy a za své služby zákazníkům získala několik ocenění. Letecká společnost sídlí v řecké Soluni a působí na několika letištích po celé zemi. Astra Airlines se zavázala k bezpečnosti a udržitelnosti a zavedla několik opatření ke snížení dopadu na životní prostředí.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Bulgaria Air je národní vlajková letecká společnost Bulharska se sídlem v Sofii. Provozuje pravidelné lety do více než 20 destinací v Evropě, na Středním východě a v Africe. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a má flotilu 10 letadel, včetně Airbusů A319 a Embraer E190. Bulgaria Air nabízí sedadla v ekonomické i business třídě a také věrnostní program Fly More. Letecká společnost má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi, včetně Air France, KLM a Alitalia. Bulgaria Air je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Deutsche Bahn je německá národní železniční společnost se sídlem v Berlíně v Německu, která provozuje rozsáhlou železniční síť po celém Německu, včetně vysokorychlostních meziměstských vlaků (ICE), regionálních vlaků a místních příměstských vlaků.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Air France, SunExpress, Austrian Airlines od Lipsko do Praha
Porovnejte služby na palubě při cestování z Lipsko do Praha pomocí plane.
Vybavení Air France SunExpress Austrian Airlines Ryanair TAP Portugal Wizz Air Bulgaria Air TAROM Vueling Lufthansa Croatia Airlines LOT Eurowings Czech Airlines Corendon Airlines Deutsche Bahn Brussels Airlines Aer Lingus British Airways Turkish Airlines KLM Air Serbia Aegean Airlines Luxair
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross check check cross check check check cross check check check cross cross cross check cross check check check cross check check check
quiet_zone Tichá zóna cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check cross cross cross cross cross cross cross cross
power_sockets Elektrické zásuvky cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check cross cross cross cross cross cross cross cross
accessibility Přístupnost cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check cross cross cross cross cross cross cross cross
air_con Klimatizace cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check cross cross cross cross cross cross cross cross
bicycle Jízdní kolo cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check cross cross cross cross cross cross cross cross
sleeper_couchette Spáč cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check cross cross cross cross cross cross cross cross

Lipsko až Praha Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
14.05kg
Autobus
15.05kg
Let
40.14kg
Auto
32.11kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Lipsko do Praha?
Tiket let od Lipsko do Praha je 9 132,98 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 785,50 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Lipsko do Praha?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Lipsko do Praha, je 3 785,50 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Lipsko a Praha krát let?
Lipsko až Praha je 200,69 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Lipsko a Praha?
Lipsko až Praha je v průměru 15 h 5 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 35 min.
Jaké společnosti působí od Lipsko do Praha?
Lipsko až Praha je pokryta operátory 47. Na Virail Air France, Air Bagan, SEK, Air Fiji, Island Express, SunExpress, Air Senegal International, Aero Services Executive, Austrian Airlines, Jet2.com, Tol-Air Services, LATAM Argentina, Ryanair, Dba, TAP Portugal, Wizz Air, Futura International Airways, Swedline Express, Bulgaria Air, easyJet UK, TAROM, LANDERBAHN, Vueling, Lufthansa, Croatia Airlines, LOT, Eurowings, Swiss International Air Lines, Czech Airlines, Condor Flugdienst, Corendon Airlines, Deutsche Bahn, TUI fly Belgium, Brussels Airlines, Norwegian Air Shuttle, SAS Braathens, Aer Lingus, British Airways, Hageland Aviation Services, Turkish Airlines, Aus-Air, KLM, Air Serbia, Aegean Airlines, Big Sky Airlines, Astra Airlines, Shree Airlines, Luxair můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Lipsko na Praha?
Lipsko až Praha má průměrně 36 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Lipsko do Praha?
První let z Lipsko na Praha odlétá v 5:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Lipsko na Praha?
Nejnovější let z Lipsko na Praha odjíždí v 21:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Lipsko do Praha?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 785,50 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Lipsko do Praha by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Lipsko a Praha je 2 h 35 min.
Existuje přímé let z Lipsko na Praha?
Ano, mezi Lipsko a Praha je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Lipsko až Praha od let?
Cesta let od Lipsko k Praha vytváří emise CO2 40.14kg.

Přejděte na místní z Lipsko

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Lipsko

Mezinárodní trasy z Lipsko a blízkých oblastí

Další destinace od Lipsko

Hlavní trasy do stanice Praha

Podobné trasy

Další oblíbené trasy