Let Brno - Praha ceny od 1 826,74 Kč

Začínat od
1 826,74 Kč

Brno až Praha od let

Cesta z Brno do Praha za let je 186,37 km a trvá 19 h 59 min. Denně jede 10 spojů, přičemž první odjíždí v 10:00 a poslední v 22:50. Je možné cestovat z Brno na Praha pomocí let již za 1 826,74 Kč nebo až za 7 220,26 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 826,74 Kč.

Nejnižší cena1 826,74 Kč
Doba trvání cesty19 h 59 min
Připojení za den10
Nejnižší cena1 826,74 Kč
Nejvyšší cena7 220,26 Kč
První odjezd10:00
Poslední odjezd22:50
Vzdálenost186,37 km
OdjezdBrno
PříjezdPraha
NosičeNorwegian Air Shuttle, RyanairVíce

Let Vstupenky od Brno do Prague

Datum odletu
čtvrtek 29. úno 2024

Low-cost lety z Brno Praha na virail

Díky virail můžete porovnat stovky webových stránek a nalézt nejlevnější let z Brno Praha. Stačí pouze vložit datum své cesty a virail se postará o zbytek: filtrovat výsledky a rezervovat levný lístek za letu od Brno do Praha.

Kolik jsou vstupenky low-cost pro lety z Brno Praha?

Ceny levných letenek na lety z Brno Praha jsou snadno k nalezení, pokud si knihu předem: minimální cena, kterou můžete získat je 1 826,74 Kč.

Jak dlouhá je cesta od Brno do Praha letadlem?

První lety do Praha je naplánováno na 10:00 a poslední odcházející Brno je 22:50. Přímé lety z Brno Praha potřebovat alespoň 5 h 35 min dosáhnout Praha.

Jaký je název letišti obsluhovanými lety z Brno Praha?

Lety z Brno volno z a půdy v Praha v .

Porovnejte ceny a vstupenky od Brno do Prague

Levné vstupenky let od Brno do Praha
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brno do Praha.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brno do Praha, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brno na Praha.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Brno až Prague

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 818,14 Kč do 11 577,89 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 93%!

Najděte nejlepší den pro cestu do Praha letadlem

Pokud cestujete do Praha letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Služby na palubě Ryanair, British Airways, Eurowings od Brno do Praha
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brno do Praha pomocí plane.
Vybavení Ryanair British Airways Eurowings Vueling
wifi WiFi check check check check
luggage Zavazadlo check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross cross

Brno až Praha Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
13.05kg
Autobus
13.98kg
Let
37.27kg
Auto
29.82kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Brno do Praha?
Tiket let od Brno do Praha je 3 939,92 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 826,74 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno do Praha?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brno do Praha, je 1 826,74 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brno a Praha krát let?
Brno až Praha je 186,37 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Brno a Praha?
Brno až Praha je v průměru 19 h 59 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 35 min.
Jaké společnosti působí od Brno do Praha?
Brno až Praha je pokryta operátory 8. Na Virail Norwegian Air Shuttle, Ryanair, British Airways, Aero Services Executive, Royal Khmer Airlines, Eurowings, Vueling, easyJet UK, Air Bagan můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Brno na Praha?
Brno až Praha má průměrně 10 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Brno do Praha?
První let z Brno na Praha odlétá v 10:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Brno na Praha?
Nejnovější let z Brno na Praha odjíždí v 22:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brno do Praha?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 826,74 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Brno na Praha?
Existují stanice 3, ze kterých se můžete odchýlit od Brno a přejít na Praha. Můžete přejít od Brno Zvonařka, Brno Grand Hotel, Brno Hlavní Nádraží a můžete dorazit na Praha Namesti Republiky , Praha-Vysočany nádraží, Praha ÚAN Florenc, Praha Zličín, Praha Cerny Most , Praha Libeň, Praha Nádraží Holešovice, Praha Hlavní Nádraží, Praha Letiště BUS.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brno do Praha by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Brno a Praha je 5 h 35 min.
Existuje přímé let z Brno na Praha?
Ano, mezi Brno a Praha je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Praha od let?
Cesta let od Brno k Praha vytváří emise CO2 37.27kg.

Přejděte na místní z Brno

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brno

Mezinárodní trasy z Brno a blízkých oblastí

Další destinace od Brno

Hlavní trasy do stanice Praha

Podobné trasy

Další oblíbené trasy