Let Brno - Kyjev ceny od 1 234,15 Kč

Začínat od
1 234,15 Kč
Objevit

Brno až Kyjev od let

Cesta z Brno do Kyjev za let je 1 007,63 km a trvá 21 h 49 min. Denně jede 15 spojů, přičemž první odjíždí v 8:30 a poslední v 17:55. Je možné cestovat z Brno na Kyjev pomocí let již za 1 234,15 Kč nebo až za 20 816,33 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 234,15 Kč.

Nejnižší cena1 234,15 Kč
Doba trvání cesty21 h 49 min
Připojení za den15
Nejnižší cena1 234,15 Kč
Nejvyšší cena20 816,33 Kč
První odjezd8:30
Poslední odjezd17:55
Vzdálenost1 007,63 km
OdjezdBrno
PříjezdKyjev
NosičeSunExpress, Ukraine International AirlinesVíce

Let Vstupenky od Brno do Kyiv

Datum odletu
pondělí 11. pro 2023

Nejlevnější lety z Brno Kyjev s virail

Najít nejlevnější vstupenky na lety z Brno Kyjev y ještě nikdy nebylo tak snadné: Vložením data své cesty, bude virail najít stovky levných letů nabízí od Brno do Kyjev. Stačí pouze vybrat ten nejlepší a rezervovat si výlet!

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Brno Kyjev?

Ceny levných letenek na lety z Brno Kyjev jsou snadno k nalezení, pokud si knihu předem: minimální cena, kterou můžete získat je 1 234,15 Kč.

Když se první let do Kyjev odejít?

První let od Brno do Kyjev odjíždí v 8:30, přičemž poslední z nich je v 17:55. Přímé lety z Brno Kyjev potřebovat alespoň 1 h 50 min dosáhnout Kyjev.

Jaký je název letišti obsluhovanými lety z Brno Kyjev?

a jsou odletové a příletové ariports v Brno a Kyjev.

Porovnejte ceny a vstupenky od Brno do Kyiv

Levné vstupenky let od Brno do Kyjev
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brno do Kyjev.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brno do Kyjev, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brno na Kyjev.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Brno až Kyiv

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Brno do Kyjev

Nejlevnější letenky Brno – Kyjev lze najít již za 1 856,46 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 7 698,03 Kč. Nejdražší tiket může stát až 22 613,12 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Kyjev letadlem

Pokud cestujete do Kyjev letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Moldova je národní letecká společnost Moldavska se sídlem v Kišiněvě. Byla založena v roce 1993 a provozuje pravidelné lety do destinací v Evropě, Rusku a na Středním východě. Flotila aerolinek se skládá z letadel Airbus A319 a Embraer E190. Air Moldova nabízí možnosti sezení v ekonomické i business třídě a také věrnostní program s názvem „Club One“. Letecká společnost má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi, včetně Turkish Airlines a Air France. Společnost Air Moldova se zavázala poskytovat svým cestujícím bezpečné a spolehlivé služby letecké dopravy a za své služby zákazníkům získala několik ocenění.

AirBaltic je lotyšská nízkonákladová letecká společnost, která provozuje lety do více než 70 destinací v Evropě, na Středním východě a v Asii. Letecká společnost byla založena v roce 1995 a od té doby se stala největší leteckou společností v Pobaltí. AirBaltic provozuje flotilu moderních letadel Airbus A220-300, která jsou známá svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně online odbavení, zábavy na palubě a věrnostního programu. AirBaltic se zavázal k udržitelnosti a stanovil si cíl stát se světově nejekologičtější leteckou společností.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Bulgaria Air je národní vlajková letecká společnost Bulharska se sídlem v Sofii. Provozuje pravidelné lety do více než 20 destinací v Evropě, na Středním východě a v Africe. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a má flotilu 10 letadel, včetně Airbusů A319 a Embraer E190. Bulgaria Air nabízí sedadla v ekonomické i business třídě a také věrnostní program Fly More. Letecká společnost má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi, včetně Air France, KLM a Alitalia. Bulgaria Air je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Ernest Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Miláně v Itálii. Byla založena v roce 2015 a provozuje lety do různých destinací v Evropě, včetně Albánie, Ukrajiny, Rumunska, Itálie a Francie. Flotila aerolinek se skládá z letadel Airbus A319 a A320 a nabízí sedadla v ekonomické i business třídě. Ernest Airlines si klade za cíl poskytovat cestujícím cenově dostupné možnosti letecké dopravy při zachování vysokých bezpečnostních standardů a kvalitních služeb. Letecká společnost také nabízí různé doplňkové služby, jako je úschova zavazadel, výběr sedadel a palubní stravování za příplatek.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Ukraine International Airlines (UIA) je vlajková letecká společnost Ukrajiny se sídlem v Kyjevě. Byla založena v roce 1992 a provozuje pravidelné a charterové lety do více než 80 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing a Embraer a nabízí sedadla v ekonomické i business třídě. UIA je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA). Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně Skytrax World Airline Awards za nejlepší leteckou společnost na Ukrajině a nejlepší business třídu na Ukrajině.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Egypt Air je vlajková letecká společnost Egypta se sídlem v Káhiře. Byla založena v roce 1932 a provozuje pravidelnou osobní a nákladní dopravu do více než 75 destinací na Středním východě, v Evropě, Africe, Asii a Americe. Letecká společnost má flotilu více než 60 letadel, včetně Airbus A320, A330 a Boeing 737, 777 a 787. Egypt Air je členem Star Alliance a má dohody o sdílení kódů s několika leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí různé třídy služeb, včetně ekonomické, obchodní a první třídy, a poskytuje během letu zábavu, jídla a nápoje. Egypt Air získal za své služby několik ocenění, včetně ocenění Nejlepší letecká společnost v Africe v roce 2020.

Služby na palubě SunExpress, Turkish Airlines, Austrian Airlines od Brno do Kyjev
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brno do Kyjev pomocí plane.
Vybavení SunExpress Turkish Airlines Austrian Airlines FLYONE Czech Airlines Lufthansa TAROM EGYPTAIR Air Moldova Easyjet Ryanair Smartwings Vueling AirBaltic Bulgaria Air Pegasus Airlines Lauda Aegean Airlines LOT Corendon Airlines Wizz Air SWISS Chair HiSky Eurowings
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check check check cross check check check check check cross check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check cross cross check check check cross check check check cross check check check cross check check cross check check cross check cross

Brno až Kyjev Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
70.53kg
Autobus
75.57kg
Let
201.53kg
Auto
161.22kg

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Brno do Kyjev?
Tiket let od Brno do Kyjev je 7 233,90 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 234,15 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno do Kyjev?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brno do Kyjev, je 1 234,15 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brno a Kyjev krát let?
Brno až Kyjev je 1 007,63 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Brno a Kyjev?
Brno až Kyjev je v průměru 21 h 49 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 50 min.
Jaké společnosti působí od Brno do Kyjev?
Brno až Kyjev je pokryta operátory 31. Na Virail SunExpress, Ukraine International Airlines, Turkish Airlines, Austrian Airlines, Windrose, FLYONE, Czech Airlines, Lufthansa, TAROM, EGYPTAIR, Ernest Airlines, Air Moldova, SkyUp, Easyjet, Alitalia, _, Ryanair, Smartwings, Vueling, airBaltic, Bulgaria Air, Pegasus Airlines, Lauda, Holiday Europe, Aegean Airlines, LOT, Corendon Airlines, Wizz Air, SWISS, Chair, HiSky, Eurowings můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Brno na Kyjev?
Brno až Kyjev má průměrně 15 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Brno do Kyjev?
První let z Brno na Kyjev odlétá v 8:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Brno na Kyjev?
Nejnovější let z Brno na Kyjev odjíždí v 17:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brno do Kyjev?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 234,15 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brno do Kyjev by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Brno a Kyjev je 1 h 50 min.
Existuje přímé let z Brno na Kyjev?
Ano, mezi Brno a Kyjev je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Kyjev od let?
Cesta let od Brno k Kyjev vytváří emise CO2 201.53kg.

Přejděte na místní z Brno

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brno

Mezinárodní trasy z Brno a blízkých oblastí

Další destinace od Brno

Hlavní trasy do stanice Kyjev

Podobné trasy

Další oblíbené trasy