Let Karlovy Vary - Praha ceny od 2 733,78 Kč

25/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Karlovy Vary až Praha od let

Cesta z Karlovy Vary do Praha za let je 111,68 km a trvá 25 h 55 min. Denně jede 11 spojů, přičemž první odjíždí v 14:25 a poslední v 14:25. Je možné cestovat z Karlovy Vary na Praha pomocí let již za 2 733,78 Kč nebo až za 9 168,05 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 733,78 Kč.

Nejnižší cena2 733,78 Kč
Doba trvání cesty25 h 55 min
Připojení za den11
Nejnižší cena2 733,78 Kč
Nejvyšší cena9 168,05 Kč
První odjezd14:25
Poslední odjezd14:25
Vzdálenost111,68 km
OdjezdKarlovy Vary
PříjezdPraha
NosičeAeroflot, Wizz Air UKVíce

Let Vstupenky od Karlovy Vary do Prague

Datum odletu
úterý 25. čvn 2024

Najít low-cost letů z Karlovy Vary Praha na virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Praha je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Praha, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Karlovy Vary do Praha.

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Karlovy Vary Praha?

Nejlepší cena pro lety od Karlovy Vary do Praha může být pouze 2 733,78 Kč-li si můžete rezervovat předem.

Jak dlouho trvá, než tě letět z Karlovy Vary Praha?

První let opouští Karlovy Vary na 14:25, přičemž poslední z nich se dostat do Praha je naplánováno na 14:25. Nejrychlejší lety se dostanete od Karlovy Vary do Praha v 15 h 50 min.

Které letiště jsou Slouží pro lety z Karlovy Vary Praha?

Lety z Karlovy Vary volno z Karlovy Vary-Dvory nádraží,Karlovy Vary (Tržnice),Karlovy Vary nádraží a půdy v Praha v Praha Holesovice,Prague - Zličín,Prague, Hlavni nadrazi,Praha Liben,Prague (Černý Most),Ruzyne International Airport,Praha-Vysochany,Prague UAN Florenc,Praha Masarykovo nadrazi.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Karlovy Vary do Prague

Levné vstupenky let od Karlovy Vary do Praha
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Karlovy Vary do Praha.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Karlovy Vary do Praha, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Karlovy Vary na Praha.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Karlovy Vary až Prague

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Karlovy Vary do Praha

Nejlevnější letenky Karlovy Vary – Praha lze najít již za 1 304,29 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 585,59 Kč. Nejdražší tiket může stát až 7 236,09 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Praha letadlem

Pokud cestujete do Praha letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

AirBaltic je lotyšská nízkonákladová letecká společnost, která provozuje lety do více než 70 destinací v Evropě, na Středním východě a v Asii. Letecká společnost byla založena v roce 1995 a od té doby se stala největší leteckou společností v Pobaltí. AirBaltic provozuje flotilu moderních letadel Airbus A220-300, která jsou známá svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně online odbavení, zábavy na palubě a věrnostního programu. AirBaltic se zavázal k udržitelnosti a stanovil si cíl stát se světově nejekologičtější leteckou společností.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Nordwind Airlines je ruská letecká společnost, která byla založena v roce 2008. Provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing a Airbus a nabízí sedadel v ekonomické i business třídě. Nordwind Airlines je známá svými dostupnými tarify a v posledních letech rychle expanduje. Letecká společnost byla také oceněna za svou bezpečnost a získala několik ocenění za kvalitu služeb. Nordwind Airlines sídlí v Moskvě a působí na několika letištích po celém Rusku.

S7 Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Novosibirsku. Je to druhá největší letecká společnost v Rusku a provozuje lety do více než 150 destinací ve 30 zemích. Letecká společnost byla založena v roce 1957 jako Tolmachevo United Squadron a později byla přejmenována na Sibir Airlines. V roce 2005 se letecká společnost přejmenovala na S7 Airlines a od té doby rozšířila svou flotilu a síť tras. S7 Airlines je členem globální aliance leteckých společností oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby a bezpečnost, včetně ocenění Nejlepší leteckou společností v Rusku a SNS na Skytrax World Airline Awards.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Ural Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Jekatěrinburgu v Rusku. Byla založena v roce 1943 jako Sverdlovsk State Air Enterprises a později přejmenována na Ural Airlines v roce 1993. Letecká společnost provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Evropě, Asii a na Středním východě. Má flotilu více než 40 letadel, včetně Airbusů A320, A321 a A319. Ural Airlines je známá svými nízkonákladovými lety a za své služby získala několik ocenění, včetně ceny Skytrax za nejlepší regionální leteckou společnost v Rusku a SNS v roce 2019. Letecká společnost je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě FLYONE, Air Serbia, Turkish Airlines od Karlovy Vary do Praha
Porovnejte služby na palubě při cestování z Karlovy Vary do Praha pomocí plane.
Vybavení FLYONE Air Serbia Turkish Airlines Czech Airlines Ryanair Wizz Air LOT AirBaltic British Airways Eurowings Smartwings Easyjet TAROM
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check cross check check check check check cross check check check

Karlovy Vary až Praha Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
7.82kg
Autobus
8.38kg
Let
22.34kg
Auto
17.87kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Karlovy Vary do Praha?
Tiket let od Karlovy Vary do Praha je 5 175,04 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 733,78 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Karlovy Vary do Praha?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Karlovy Vary do Praha, je 2 733,78 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Karlovy Vary a Praha krát let?
Karlovy Vary až Praha je 111,68 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Karlovy Vary a Praha?
Karlovy Vary až Praha je v průměru 25 h 55 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 15 h 50 min.
Jaké společnosti působí od Karlovy Vary do Praha?
Karlovy Vary až Praha je pokryta operátory 20. Na Virail Aeroflot, Wizz Air UK, FLYONE, Ural Airlines, Air Serbia, Pobeda, Turkish Airlines, UTair, Czech Airlines, Ryanair, Wizz Air, Nordwind Airlines, LOT, airBaltic, _, British Airways, Eurowings, S7 Airlines, Smartwings, Easyjet, TAROM můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Karlovy Vary na Praha?
Karlovy Vary až Praha má průměrně 11 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Karlovy Vary do Praha?
První let z Karlovy Vary na Praha odlétá v 14:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Karlovy Vary na Praha?
Nejnovější let z Karlovy Vary na Praha odjíždí v 14:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Karlovy Vary do Praha?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 733,78 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Karlovy Vary do Praha by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Karlovy Vary a Praha je 15 h 50 min.
Existuje přímé let z Karlovy Vary na Praha?
Ano, mezi Karlovy Vary a Praha je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Karlovy Vary až Praha od let?
Cesta let od Karlovy Vary k Praha vytváří emise CO2 22.34kg.

Přejděte na místní z Karlovy Vary

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Karlovy Vary

Mezinárodní trasy z Karlovy Vary a blízkých oblastí

Další destinace od Karlovy Vary

Hlavní trasy do stanice Praha

Podobné trasy

Další oblíbené trasy