Let Paderborn - Berlín ceny od 3 705,36 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Paderborn až Berlín od let

Cesta z Paderborn do Berlín za let je 330,56 km a trvá 17 h 7 min. Denně jede 34 spojů, přičemž první odjíždí v 2:30 a poslední v 17:25. Je možné cestovat z Paderborn na Berlín pomocí let již za 3 705,36 Kč nebo až za 19 962,39 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 705,36 Kč.

Nejnižší cena3 705,36 Kč
Doba trvání cesty17 h 7 min
Připojení za den34
Nejnižší cena3 705,36 Kč
Nejvyšší cena19 962,39 Kč
První odjezd2:30
Poslední odjezd17:25
Vzdálenost330,56 km
OdjezdPaderborn
PříjezdBerlín
NosičeeasyJet UK, SunExpressVíce

Let Vstupenky od Paderborn do Berlin

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Paderborn do Berlin

Levné vstupenky let od Paderborn do Berlín
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Paderborn do Berlín.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Paderborn do Berlín, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Paderborn na Berlín.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Paderborn až Berlin

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Paderborn do Berlín

Nejlevnější letenky Paderborn – Berlín lze najít již za 3 071,12 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 514,69 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 419,33 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Berlín letadlem

Pokud cestujete do Berlín letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě SunExpress, Lufthansa, Brussels Airlines od Paderborn do Berlín
Porovnejte služby na palubě při cestování z Paderborn do Berlín pomocí plane.
Vybavení SunExpress Lufthansa Brussels Airlines Eurowings KLM Vueling Austrian Airlines Ryanair Corendon Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check cross cross cross cross check check cross

Paderborn až Berlín Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
23.14kg
Autobus
24.79kg
Let
66.11kg
Auto
52.89kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Paderborn do Berlín?
Tiket let od Paderborn do Berlín je 9 958,18 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 705,36 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Paderborn do Berlín?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Paderborn do Berlín, je 3 705,36 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Paderborn a Berlín krát let?
Paderborn až Berlín je 330,56 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Paderborn a Berlín?
Paderborn až Berlín je v průměru 17 h 7 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 45 min.
Jaké společnosti působí od Paderborn do Berlín?
Paderborn až Berlín je pokryta operátory 15. Na Virail easyJet UK, SunExpress, Lufthansa, Air Fiji, Swiss International Air Lines, Brussels Airlines, Eurowings, Norwegian Air Sweden, Aero Services Executive, KLM, Vueling, Austrian Airlines, Ryanair, Futura International Airways, OR, Corendon Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Paderborn na Berlín?
Paderborn až Berlín má průměrně 34 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Paderborn do Berlín?
První let z Paderborn na Berlín odlétá v 2:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Paderborn na Berlín?
Nejnovější let z Paderborn na Berlín odjíždí v 17:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Paderborn do Berlín?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 705,36 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Paderborn do Berlín by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Paderborn a Berlín je 2 h 45 min.
Existuje přímé let z Paderborn na Berlín?
Ano, mezi Paderborn a Berlín je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Paderborn až Berlín od let?
Cesta let od Paderborn k Berlín vytváří emise CO2 66.11kg.

Přejděte na místní z Paderborn

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Paderborn

Mezinárodní trasy z Paderborn a blízkých oblastí

Další destinace od Paderborn

Hlavní trasy do stanice Berlín

Podobné trasy

Další oblíbené trasy