Let Drážďany - Berlín ceny od 3 811,80 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Drážďany až Berlín od let

Cesta z Drážďany do Berlín za let je 165,57 km a trvá 14 h 5 min. Denně jede 51 spojů, přičemž první odjíždí v 5:30 a poslední v 20:40. Je možné cestovat z Drážďany na Berlín pomocí let již za 3 811,80 Kč nebo až za 21 750,41 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 811,80 Kč.

Nejnižší cena3 811,80 Kč
Doba trvání cesty14 h 5 min
Připojení za den51
Nejnižší cena3 811,80 Kč
Nejvyšší cena21 750,41 Kč
První odjezd5:30
Poslední odjezd20:40
Vzdálenost165,57 km
OdjezdDrážďany
PříjezdBerlín
NosičePegasus Airlines, Wizz AirVíce

Let Vstupenky od Drážďany do Berlín

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Drážďany do Berlín

Levné vstupenky let od Drážďany do Berlín
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Drážďany do Berlín.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Drážďany do Berlín, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Drážďany na Berlín.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Drážďany až Berlín

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Drážďany do Berlín

Nejlevnější letenky Drážďany – Berlín lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 680,94 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 001,13 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Berlín letadlem

Pokud cestujete do Berlín letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Pegasus Airlines, Wizz Air, Lufthansa od Drážďany do Berlín
Porovnejte služby na palubě při cestování z Drážďany do Berlín pomocí plane.
Vybavení Pegasus Airlines Wizz Air Lufthansa Aegean Airlines Austrian Airlines Vueling Eurowings TAP Portugal SunExpress British Airways
wifi WiFi check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check cross cross cross cross check

Drážďany až Berlín Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
11.59kg
Autobus
12.42kg
Let
33.11kg
Auto
26.49kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Drážďany do Berlín?
Tiket let od Drážďany do Berlín je 8 385,48 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 811,80 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Drážďany do Berlín?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Drážďany do Berlín, je 3 811,80 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Drážďany a Berlín krát let?
Drážďany až Berlín je 165,57 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Drážďany a Berlín?
Drážďany až Berlín je v průměru 14 h 5 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 50 min.
Jaké společnosti působí od Drážďany do Berlín?
Drážďany až Berlín je pokryta operátory 19. Na Virail Pegasus Airlines, Wizz Air, Swissair, Lufthansa, Condor Flugdienst, Aegean Airlines, Austrian Airlines, Vueling, Swiss International Air Lines, easyJet UK, Eurowings, TAP Portugal, SunExpress, British Airways, Valuair, President Airlines, TUI fly Deutschland, Futura International Airways, Xr, Air Senegal International můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Drážďany na Berlín?
Drážďany až Berlín má průměrně 51 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Drážďany do Berlín?
První let z Drážďany na Berlín odlétá v 5:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Drážďany na Berlín?
Nejnovější let z Drážďany na Berlín odjíždí v 20:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Drážďany do Berlín?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 811,80 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Drážďany do Berlín by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Drážďany a Berlín je 2 h 50 min.
Existuje přímé let z Drážďany na Berlín?
Ano, mezi Drážďany a Berlín je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Drážďany až Berlín od let?
Cesta let od Drážďany k Berlín vytváří emise CO2 33.11kg.

Přejděte na místní z Drážďany

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Drážďany

Mezinárodní trasy z Drážďany a blízkých oblastí

Další destinace od Drážďany

Hlavní trasy do stanice Berlín

Podobné trasy

Další oblíbené trasy