Let Cáchy - Berlín ceny od 3 227,97 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Cáchy až Berlín od let

Cesta z Cáchy do Berlín za let je 541,88 km a trvá 28 h 56 min. Denně jede 36 spojů, přičemž první odjíždí v 5:20 a poslední v 21:05. Je možné cestovat z Cáchy na Berlín pomocí let již za 3 227,97 Kč nebo až za 25 248,01 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 227,97 Kč.

Nejnižší cena3 227,97 Kč
Doba trvání cesty28 h 56 min
Připojení za den36
Nejnižší cena3 227,97 Kč
Nejvyšší cena25 248,01 Kč
První odjezd5:20
Poslední odjezd21:05
Vzdálenost541,88 km
OdjezdCáchy
PříjezdBerlín
NosičeairBaltic, LufthansaVíce

Let Vstupenky od Aachen do Berlin

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Aachen do Berlin

Levné vstupenky let od Cáchy do Berlín
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Cáchy do Berlín.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Cáchy do Berlín, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Cáchy na Berlín.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Aachen až Berlin

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Cáchy do Berlín

Nejlevnější letenky Cáchy – Berlín lze najít již za 3 105,22 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 373,40 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 744,01 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Berlín letadlem

Pokud cestujete do Berlín letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air Malta je národní letecká společnost Malty se sídlem v Luqa. Provozuje pravidelné linky do destinací v Evropě, severní Africe a na Středním východě. Letecká společnost byla založena v roce 1973 a má flotilu letadel Airbus A320 a A320neo. Air Malta nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně sezení v ekonomické a business třídě, zábavy na palubě a věrnostního programu zvaného Flypass. Letecká společnost se v posledních letech potýkala s finančními potížemi, ale zavedla plán restrukturalizace, aby zlepšila svou ziskovost a konkurenceschopnost. Air Malta je významným přispěvatelem do turistického průmyslu a ekonomiky Malty.

AirBaltic je lotyšská nízkonákladová letecká společnost, která provozuje lety do více než 70 destinací v Evropě, na Středním východě a v Asii. Letecká společnost byla založena v roce 1995 a od té doby se stala největší leteckou společností v Pobaltí. AirBaltic provozuje flotilu moderních letadel Airbus A220-300, která jsou známá svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně online odbavení, zábavy na palubě a věrnostního programu. AirBaltic se zavázal k udržitelnosti a stanovil si cíl stát se světově nejekologičtější leteckou společností.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Nordwind Airlines je ruská letecká společnost, která byla založena v roce 2008. Provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing a Airbus a nabízí sedadel v ekonomické i business třídě. Nordwind Airlines je známá svými dostupnými tarify a v posledních letech rychle expanduje. Letecká společnost byla také oceněna za svou bezpečnost a získala několik ocenění za kvalitu služeb. Nordwind Airlines sídlí v Moskvě a působí na několika letištích po celém Rusku.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Polar Airlines je ruská letecká společnost, která provozuje vnitrostátní a mezinárodní lety. Byla založena v roce 1997 a sídlí v Jakutsku v Rusku. Letecká společnost provozuje flotilu letadel Antonov An-24, An-26, An-38 a Bombardier CRJ-200. Polar Airlines obsluhuje destinace v Rusku, včetně vzdálených oblastí na Sibiři a Dálném východě, stejně jako mezinárodní destinace v Číně, Japonsku a Jižní Koreji. Letecká společnost je známá svou schopností operovat v extrémních povětrnostních podmínkách a odlehlých místech, což z ní činí důležité dopravní spojení pro mnoho komunit v regionu. Polar Airlines se také zabývá nákladní dopravou a charterovými lety.

TUI Airways je britská charterová letecká společnost a součást skupiny TUI Group, jedné z předních světových cestovních společností. Letecká společnost provozuje lety do více než 80 destinací po celém světě se zaměřením na prázdninové destinace v Evropě, Africe a Americe. TUI Airways provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně Boeingů 737, 757 a 787, stejně jako ekologičtějších Boeingů 737 MAX. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně sedadel v ekonomické a prémiové ekonomické třídě, jídel a nápojů za letu a možností zábavy. TUI Airways se zavázala k udržitelnosti a zavedla řadu iniciativ ke snížení dopadu na životní prostředí.

Titan Airways je britská charterová letecká společnost, která byla založena v roce 1988. Letecká společnost provozuje flotilu moderních letadel, včetně Boeingů 737, Boeing 757 a Airbus A320, a poskytuje řadu služeb, včetně charterových letů ad-hoc, ACMI (Aircraft , Crew, Maintenance, and Insurance) leasing a mokré leasing. Titan Airways má různorodou zákaznickou základnu, včetně touroperátorů, sportovních týmů, vlád a korporací, a létala do destinací po celém světě. Letecká společnost je známá svými vysokými standardy bezpečnosti, spolehlivosti a zákaznických služeb a za svůj výkon v těchto oblastech získala několik ocenění.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě AirBaltic, Lufthansa, KLM od Cáchy do Berlín
Porovnejte služby na palubě při cestování z Cáchy do Berlín pomocí plane.
Vybavení AirBaltic Lufthansa KLM Air Malta Brussels Airlines Vueling Iberia Corendon Dutch Austrian Airlines Ryanair Air Europa Easyjet TUI fly Corendon Airlines SunExpress Eurowings TAP Portugal Wizz Air MIAT Mongolian Pegasus Airlines Lauda TUI Airways Turkish Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check cross check check check check check check check check check check check check cross check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross check cross cross check check check check cross check cross cross cross cross cross check cross check cross check check

Cáchy až Berlín Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
37.93kg
Autobus
40.64kg
Let
108.38kg
Auto
86.7kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Cáchy do Berlín?
Tiket let od Cáchy do Berlín je 12 325,88 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 227,97 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Cáchy do Berlín?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Cáchy do Berlín, je 3 227,97 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Cáchy a Berlín krát let?
Cáchy až Berlín je 541,88 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Cáchy a Berlín?
Cáchy až Berlín je v průměru 28 h 56 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 45 min.
Jaké společnosti působí od Cáchy do Berlín?
Cáchy až Berlín je pokryta operátory 34. Na Virail airBaltic, Lufthansa, _, KLM, Air Malta, IrAero, Brussels Airlines, Vueling, Iberia, Corendon Dutch, Austrian Airlines, Pobeda, s7_, Ryanair, TUI fly Belgium, Aeroflot, Air Europa, Easyjet, TUI fly, Corendon Airlines, SunExpress, SAS, Eurowings, Titan Airways, TAP Portugal, Wizz Air, MIAT Mongolian, Polar Airlines, Pegasus Airlines, Lauda, TUI Airways, UTair, Turkish Airlines, Nordwind Airlines, Yakutia Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Cáchy na Berlín?
Cáchy až Berlín má průměrně 36 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Cáchy do Berlín?
První let z Cáchy na Berlín odlétá v 5:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Cáchy na Berlín?
Nejnovější let z Cáchy na Berlín odjíždí v 21:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Cáchy do Berlín?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 227,97 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Cáchy do Berlín by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Cáchy a Berlín je 5 h 45 min.
Existuje přímé let z Cáchy na Berlín?
Ano, mezi Cáchy a Berlín je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Cáchy až Berlín od let?
Cesta let od Cáchy k Berlín vytváří emise CO2 108.38kg.