Let Münster - Berlín ceny od 3 758,46 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
3 758,46 Kč

Münster až Berlín od let

Cesta z Münster do Berlín za let je 399,12 km a trvá 11 h 14 min. Denně jede 42 spojů, přičemž první odjíždí v 0:30 a poslední v 22:10. Je možné cestovat z Münster na Berlín pomocí let již za 3 758,46 Kč nebo až za 26 246,63 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 758,46 Kč.

Nejnižší cena3 758,46 Kč
Doba trvání cesty11 h 14 min
Připojení za den42
Nejnižší cena3 758,46 Kč
Nejvyšší cena26 246,63 Kč
První odjezd0:30
Poslední odjezd22:10
Vzdálenost399,12 km
OdjezdMünster
PříjezdBerlín
NosičeTUI fly Belgium, Air Senegal InternationalVíce

Let Vstupenky od Münster, NW do Berlin

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Münster, NW do Berlin

Levné vstupenky let od Münster do Berlín
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Münster do Berlín.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Münster do Berlín, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Münster na Berlín.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Münster, NW až Berlin

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Münster do Berlín

Nejlevnější letenky Münster – Berlín lze najít již za 3 071,12 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 517,47 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 419,33 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Berlín letadlem

Pokud cestujete do Berlín letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě TAP Portugal, Air Europa, SunExpress od Münster do Berlín
Porovnejte služby na palubě při cestování z Münster do Berlín pomocí plane.
Vybavení TAP Portugal Air Europa SunExpress Corendon Airlines Aegean Airlines Lufthansa Ryanair Vueling Eurowings Turkish Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross cross cross check check check cross cross check

Münster až Berlín Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
27.94kg
Autobus
29.93kg
Let
79.82kg
Auto
63.86kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Münster do Berlín?
Tiket let od Münster do Berlín je 8 012,58 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 758,46 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Münster do Berlín?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Münster do Berlín, je 3 758,46 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Münster a Berlín krát let?
Münster až Berlín je 399,12 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Münster a Berlín?
Münster až Berlín je v průměru 11 h 14 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 5 min.
Jaké společnosti působí od Münster do Berlín?
Münster až Berlín je pokryta operátory 16. Na Virail TUI fly Belgium, Air Senegal International, TAP Portugal, Air Europa, SunExpress, Corendon Airlines, Aegean Airlines, Norwegian Air Sweden, Lufthansa, Ryanair, Vueling, Eurowings, President Airlines, Turkish Airlines, Futura International Airways, Xr, easyJet UK můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Münster na Berlín?
Münster až Berlín má průměrně 42 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Münster do Berlín?
První let z Münster na Berlín odlétá v 0:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Münster na Berlín?
Nejnovější let z Münster na Berlín odjíždí v 22:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Münster do Berlín?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 758,46 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Münster do Berlín by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Münster a Berlín je 3 h 5 min.
Existuje přímé let z Münster na Berlín?
Ano, mezi Münster a Berlín je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Münster až Berlín od let?
Cesta let od Münster k Berlín vytváří emise CO2 79.82kg.

Přejděte na místní z Münster

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Münster

Mezinárodní trasy z Münster a blízkých oblastí

Další destinace od Münster

Hlavní trasy do stanice Berlín

Podobné trasy

Další oblíbené trasy