Let Düsseldorf - Pardubice ceny od 1 071,69 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Düsseldorf až Pardubice od let

Cesta z Düsseldorf do Pardubice za let je 648,54 km a trvá 25 h 36 min. Denně jede 10 spojů, přičemž první odjíždí v 5:50 a poslední v 21:15. Je možné cestovat z Düsseldorf na Pardubice pomocí let již za 1 071,69 Kč nebo až za 16 526,17 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 071,69 Kč.

Nejnižší cena1 071,69 Kč
Doba trvání cesty25 h 36 min
Připojení za den10
Nejnižší cena1 071,69 Kč
Nejvyšší cena16 526,17 Kč
První odjezd5:50
Poslední odjezd21:15
Vzdálenost648,54 km
OdjezdDüsseldorf
PříjezdPardubice
NosičeKLM, Czech AirlinesVíce

Let Vstupenky od Düsseldorf do Pardubice

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Düsseldorf do Pardubice

Levné vstupenky let od Düsseldorf do Pardubice
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Düsseldorf do Pardubice.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Düsseldorf do Pardubice, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Düsseldorf na Pardubice.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Düsseldorf až Pardubice

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Düsseldorf do Pardubice

Nejlevnější letenky Düsseldorf – Pardubice lze najít již za 2 754,24 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 493,72 Kč. Nejdražší tiket může stát až 6 298,85 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Pardubice letadlem

Pokud cestujete do Pardubice letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

AirBaltic je lotyšská nízkonákladová letecká společnost, která provozuje lety do více než 70 destinací v Evropě, na Středním východě a v Asii. Letecká společnost byla založena v roce 1995 a od té doby se stala největší leteckou společností v Pobaltí. AirBaltic provozuje flotilu moderních letadel Airbus A220-300, která jsou známá svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně online odbavení, zábavy na palubě a věrnostního programu. AirBaltic se zavázal k udržitelnosti a stanovil si cíl stát se světově nejekologičtější leteckou společností.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Ukraine International Airlines (UIA) je vlajková letecká společnost Ukrajiny se sídlem v Kyjevě. Byla založena v roce 1992 a provozuje pravidelné a charterové lety do více než 80 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing a Embraer a nabízí sedadla v ekonomické i business třídě. UIA je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA). Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně Skytrax World Airline Awards za nejlepší leteckou společnost na Ukrajině a nejlepší business třídu na Ukrajině.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě KLM, Czech Airlines, SunExpress od Düsseldorf do Pardubice
Porovnejte služby na palubě při cestování z Düsseldorf do Pardubice pomocí plane.
Vybavení KLM Czech Airlines SunExpress Eurowings Jet2 Air France Lauda Ryanair Lufthansa Easyjet Vueling AirBaltic SWISS Wizz Air Pegasus Airlines Condor
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check cross check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross cross cross check cross cross check check check cross check check check check cross

Düsseldorf až Pardubice Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
45.4kg
Autobus
48.64kg
Let
129.71kg
Auto
103.77kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Düsseldorf do Pardubice?
Tiket let od Düsseldorf do Pardubice je 4 579,76 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 071,69 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Düsseldorf do Pardubice?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Düsseldorf do Pardubice, je 1 071,69 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Düsseldorf a Pardubice krát let?
Düsseldorf až Pardubice je 648,54 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Düsseldorf a Pardubice?
Düsseldorf až Pardubice je v průměru 25 h 36 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 6 h 30 min.
Jaké společnosti působí od Düsseldorf do Pardubice?
Düsseldorf až Pardubice je pokryta operátory 19. Na Virail KLM, Czech Airlines, SunExpress, Eurowings, Jet2, Ukraine International Airlines, SAS, Air France, Lauda, Ryanair, Lufthansa, Corendon, Easyjet, Vueling, airBaltic, SWISS, Wizz Air, Pegasus Airlines, SkyUp, Condor můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Düsseldorf na Pardubice?
Düsseldorf až Pardubice má průměrně 10 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Düsseldorf do Pardubice?
První let z Düsseldorf na Pardubice odlétá v 5:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Düsseldorf na Pardubice?
Nejnovější let z Düsseldorf na Pardubice odjíždí v 21:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Düsseldorf do Pardubice?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 071,69 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Düsseldorf do Pardubice by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Düsseldorf a Pardubice je 6 h 30 min.
Existuje přímé let z Düsseldorf na Pardubice?
Ano, mezi Düsseldorf a Pardubice je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Düsseldorf až Pardubice od let?
Cesta let od Düsseldorf k Pardubice vytváří emise CO2 129.71kg.

Přejděte na místní z Düsseldorf

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Düsseldorf

Mezinárodní trasy z Düsseldorf a blízkých oblastí

Další destinace od Düsseldorf

Hlavní trasy do stanice Pardubice

Podobné trasy

Další oblíbené trasy