Let Düsseldorf - Ostrava ceny od 5 496,79 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Düsseldorf až Ostrava od let

Cesta z Düsseldorf do Ostrava za let je 827,83 km a trvá 12 h 25 min. Denně jede 14 spojů, přičemž první odjíždí v 6:40 a poslední v 21:15. Je možné cestovat z Düsseldorf na Ostrava pomocí let již za 5 496,79 Kč nebo až za 66 957,64 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 5 496,79 Kč.

Nejnižší cena5 496,79 Kč
Doba trvání cesty12 h 25 min
Připojení za den14
Nejnižší cena5 496,79 Kč
Nejvyšší cena66 957,64 Kč
První odjezd6:40
Poslední odjezd21:15
Vzdálenost827,83 km
OdjezdDüsseldorf
PříjezdOstrava
NosičeSAS Braathens, XrVíce

Let Vstupenky od Düsseldorf do Ostrava

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Najít low-cost letů z Düsseldorf Ostrava na virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Ostrava je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Ostrava, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Düsseldorf do Ostrava.

Jak moc jsou levné lístky na letech z Düsseldorf Ostrava?

Pokud jsou k dispozici vstupenky na low-cost můžete ušetřit spoustu peněz, ale nezapomeňte být flexibilní a objednat předem: můžete získat levné letenky z Düsseldorf Ostrava od 5 496,79 Kč.

Jak dlouho trvá, než tě letět z Düsseldorf Ostrava?

Zatímco první let do Ostrava je 6:40, poslední z nich opustí Düsseldorf na 21:15. Nejrychlejší letadlo spojení z Düsseldorf Ostrava vzít 3 h 45 min.

Kde se lety z Düsseldorf Ostrava odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

Lety z Düsseldorf volno z Duesseldorf Airport,Benrath Btf, Düsseldorf,Fuldaer Straße, Düsseldorf,Eichelstraße, Düsseldorf,Sonnenstraße, Düsseldorf,Düsseldorf,Markenstraße, Düsseldorf a půdy v Ostrava v Ostrava, Nádraží,OSTRAVA,Ostrava, Svinov,Ostrava ÚAN,Ostrava Hlavni Nadrazi.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Düsseldorf do Ostrava

Levné vstupenky let od Düsseldorf do Ostrava
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Düsseldorf do Ostrava.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Düsseldorf do Ostrava, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Düsseldorf na Ostrava.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Düsseldorf až Ostrava

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Düsseldorf do Ostrava

Nejlevnější letenky Düsseldorf – Ostrava lze najít již za 3 225,30 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 5 374,99 Kč. Nejdražší tiket může stát až 6 544,12 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Ostrava letadlem

Pokud cestujete do Ostrava letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě Air France, Vueling, SunExpress od Düsseldorf do Ostrava
Porovnejte služby na palubě při cestování z Düsseldorf do Ostrava pomocí plane.
Vybavení Air France Vueling SunExpress Corendon Airlines LOT Aegean Airlines Eurowings Pegasus Airlines Turkish Airlines Lufthansa Austrian Airlines Wizz Air
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross cross cross check check cross check check check check check

Düsseldorf až Ostrava Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
57.95kg
Autobus
62.09kg
Let
165.57kg
Auto
132.45kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Düsseldorf do Ostrava?
Tiket let od Düsseldorf do Ostrava je 10 601,92 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 5 496,79 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Düsseldorf do Ostrava?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Düsseldorf do Ostrava, je 5 496,79 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Düsseldorf a Ostrava krát let?
Düsseldorf až Ostrava je 827,83 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Düsseldorf a Ostrava?
Düsseldorf až Ostrava je v průměru 12 h 25 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 45 min.
Jaké společnosti působí od Düsseldorf do Ostrava?
Düsseldorf až Ostrava je pokryta operátory 23. Na Virail SAS Braathens, Xr, Air France, Vueling, SunExpress, Swedline Express, Condor Flugdienst, Corendon Airlines, Aero Asia International, LOT, Aegean Airlines, African Safari Airways, Eurowings, Pegasus Airlines, Smartwings Poland, Turkish Airlines, Iberia Airlines, TUI fly Deutschland, Lufthansa, Swiss International Air Lines, Austrian Airlines, Emirates Airlines, easyJet UK, Wizz Air můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Düsseldorf na Ostrava?
Düsseldorf až Ostrava má průměrně 14 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Düsseldorf do Ostrava?
První let z Düsseldorf na Ostrava odlétá v 6:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Düsseldorf na Ostrava?
Nejnovější let z Düsseldorf na Ostrava odjíždí v 21:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Düsseldorf do Ostrava?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 5 496,79 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Düsseldorf do Ostrava by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Düsseldorf a Ostrava je 3 h 45 min.
Existuje přímé let z Düsseldorf na Ostrava?
Ano, mezi Düsseldorf a Ostrava je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Düsseldorf až Ostrava od let?
Cesta let od Düsseldorf k Ostrava vytváří emise CO2 165.57kg.

Přejděte na místní z Düsseldorf

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Düsseldorf

Mezinárodní trasy z Düsseldorf a blízkých oblastí

Další destinace od Düsseldorf

Hlavní trasy do stanice Ostrava

Podobné trasy

Další oblíbené trasy