Let Düsseldorf - Kassel ceny od 5 602,01 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Düsseldorf až Kassel od let

Cesta z Düsseldorf do Kassel za let je 189,99 km a trvá 34 h 50 min. Denně jede 10 spojů, přičemž první odjíždí v 6:20 a poslední v 22:40. Je možné cestovat z Düsseldorf na Kassel pomocí let již za 5 602,01 Kč nebo až za 20 371,10 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 5 602,01 Kč.

Nejnižší cena5 602,01 Kč
Doba trvání cesty34 h 50 min
Připojení za den10
Nejnižší cena5 602,01 Kč
Nejvyšší cena20 371,10 Kč
První odjezd6:20
Poslední odjezd22:40
Vzdálenost189,99 km
OdjezdDüsseldorf
PříjezdKassel
NosičeRyanair, Aegean AirlinesVíce

Let Vstupenky od Düsseldorf do Kassel

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Düsseldorf do Kassel

Levné vstupenky let od Düsseldorf do Kassel
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Düsseldorf do Kassel.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Düsseldorf do Kassel, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Düsseldorf na Kassel.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Düsseldorf až Kassel

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Düsseldorf do Kassel

Nejlevnější letenky Düsseldorf – Kassel lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 699,72 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 423,47 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Kassel letadlem

Pokud cestujete do Kassel letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě Ryanair, Aegean Airlines, Lufthansa od Düsseldorf do Kassel
Porovnejte služby na palubě při cestování z Düsseldorf do Kassel pomocí plane.
Vybavení Ryanair Aegean Airlines Lufthansa PLAY Vueling Air France Olympic Air Air Serbia Austrian Airlines Iberia Express Corendon Airlines Aer Lingus Eurowings SunExpress Turkish Airlines KLM
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check cross cross cross cross check check cross cross check cross cross check cross

Düsseldorf až Kassel Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
13.3kg
Autobus
14.25kg
Let
38kg
Auto
30.4kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Düsseldorf do Kassel?
Tiket let od Düsseldorf do Kassel je 13 017,85 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 5 602,01 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Düsseldorf do Kassel?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Düsseldorf do Kassel, je 5 602,01 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Düsseldorf a Kassel krát let?
Düsseldorf až Kassel je 189,99 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Düsseldorf a Kassel?
Düsseldorf až Kassel je v průměru 34 h 50 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 9 h 10 min.
Jaké společnosti působí od Düsseldorf do Kassel?
Düsseldorf až Kassel je pokryta operátory 27. Na Virail Ryanair, Aegean Airlines, SAS Braathens, Lufthansa, PLAY, Vueling, Condor Flugdienst, Air France, Olympic Air, Air Serbia, Austrian Airlines, Iberia Express, Norwegian Air Shuttle, Corendon Airlines, Aer Lingus, Royal Khmer Airlines, Air Senegal International, TUI fly Deutschland, Eurowings, Iberia Airlines, SunExpress, Swissair, Tol-Air Services, Turkish Airlines, KLM, Big Sky Airlines, Air Fiji, Aeromar Lineas Aereas Dominicanas můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Düsseldorf na Kassel?
Düsseldorf až Kassel má průměrně 10 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Düsseldorf do Kassel?
První let z Düsseldorf na Kassel odlétá v 6:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Düsseldorf na Kassel?
Nejnovější let z Düsseldorf na Kassel odjíždí v 22:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Düsseldorf do Kassel?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 5 602,01 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Düsseldorf do Kassel by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Düsseldorf a Kassel je 9 h 10 min.
Existuje přímé let z Düsseldorf na Kassel?
Ano, mezi Düsseldorf a Kassel je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Düsseldorf až Kassel od let?
Cesta let od Düsseldorf k Kassel vytváří emise CO2 38kg.

Přejděte na místní z Düsseldorf

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Düsseldorf

Mezinárodní trasy z Düsseldorf a blízkých oblastí

Další destinace od Düsseldorf

Hlavní trasy do stanice Kassel

Podobné trasy

Další oblíbené trasy