Let Düsseldorf - Rostock ceny od 9 174,39 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Düsseldorf až Rostock od let

Cesta z Düsseldorf do Rostock za let je 482,54 km a trvá 22 h 2 min. Denně jede 20 spojů, přičemž první odjíždí v 7:20 a poslední v 21:00. Je možné cestovat z Düsseldorf na Rostock pomocí let již za 9 174,39 Kč nebo až za 44 521,11 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 9 174,39 Kč.

Nejnižší cena9 174,39 Kč
Doba trvání cesty22 h 2 min
Připojení za den20
Nejnižší cena9 174,39 Kč
Nejvyšší cena44 521,11 Kč
První odjezd7:20
Poslední odjezd21:00
Vzdálenost482,54 km
OdjezdDüsseldorf
PříjezdRostock
NosičeAir Fiji, FinnairVíce

Let Vstupenky od Düsseldorf do Rostock

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Düsseldorf do Rostock

Levné vstupenky let od Düsseldorf do Rostock
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Düsseldorf do Rostock.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Düsseldorf do Rostock, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Düsseldorf na Rostock.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Düsseldorf až Rostock

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Düsseldorf do Rostock

Nejlevnější letenky Düsseldorf – Rostock lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 699,72 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 423,47 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Rostock letadlem

Pokud cestujete do Rostock letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě Finnair, ITA Airways, Turkish Airlines od Düsseldorf do Rostock
Porovnejte služby na palubě při cestování z Düsseldorf do Rostock pomocí plane.
Vybavení Finnair ITA Airways Turkish Airlines Eurowings Corendon Airlines Austrian Airlines SunExpress Ryanair Lufthansa
wifi WiFi check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo cross check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check cross cross check cross check check

Düsseldorf až Rostock Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
33.78kg
Autobus
36.19kg
Let
96.51kg
Auto
77.21kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Düsseldorf do Rostock?
Tiket let od Düsseldorf do Rostock je 20 348,69 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 9 174,39 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Düsseldorf do Rostock?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Düsseldorf do Rostock, je 9 174,39 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Düsseldorf a Rostock krát let?
Düsseldorf až Rostock je 482,54 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Düsseldorf a Rostock?
Düsseldorf až Rostock je v průměru 22 h 2 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 16 h 5 min.
Jaké společnosti působí od Düsseldorf do Rostock?
Düsseldorf až Rostock je pokryta operátory 13. Na Virail Air Fiji, Finnair, ITA Airways, Turkish Airlines, easyJet UK, Eurowings, Swiss International Air Lines, Futura International Airways, Aero Services Executive, Corendon Airlines, Austrian Airlines, SunExpress, Ryanair, Lufthansa můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Düsseldorf na Rostock?
Düsseldorf až Rostock má průměrně 20 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Düsseldorf do Rostock?
První let z Düsseldorf na Rostock odlétá v 7:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Düsseldorf na Rostock?
Nejnovější let z Düsseldorf na Rostock odjíždí v 21:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Düsseldorf do Rostock?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 9 174,39 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Düsseldorf do Rostock by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Düsseldorf a Rostock je 16 h 5 min.
Existuje přímé let z Düsseldorf na Rostock?
Ano, mezi Düsseldorf a Rostock je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Düsseldorf až Rostock od let?
Cesta let od Düsseldorf k Rostock vytváří emise CO2 96.51kg.

Přejděte na místní z Düsseldorf

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Düsseldorf

Mezinárodní trasy z Düsseldorf a blízkých oblastí

Další destinace od Düsseldorf

Hlavní trasy do stanice Rostock

Podobné trasy

Další oblíbené trasy