Let Frankfurt nad Mohanem - Saarbrücken ceny od 6 478,60 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Frankfurt nad Mohanem až Saarbrücken od let

Cesta z Frankfurt nad Mohanem do Saarbrücken za let je 156,97 km a trvá 26 h 46 min. Denně jede 26 spojů, přičemž první odjíždí v 4:30 a poslední v 23:55. Je možné cestovat z Frankfurt nad Mohanem na Saarbrücken pomocí let již za 6 478,60 Kč nebo až za 138 109,24 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 6 478,60 Kč.

Nejnižší cena6 478,60 Kč
Doba trvání cesty26 h 46 min
Připojení za den26
Nejnižší cena6 478,60 Kč
Nejvyšší cena138 109,24 Kč
První odjezd4:30
Poslední odjezd23:55
Vzdálenost156,97 km
OdjezdFrankfurt nad Mohanem
PříjezdSaarbrücken
NosičeValuair, Emirates AirlinesVíce

Let Vstupenky od Frankfurt nad Mohanem do Saarbrücken

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Frankfurt nad Mohanem do Saarbrücken

Levné vstupenky let od Frankfurt nad Mohanem do Saarbrücken
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Frankfurt nad Mohanem do Saarbrücken.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Frankfurt nad Mohanem do Saarbrücken, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Frankfurt nad Mohanem na Saarbrücken.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Frankfurt nad Mohanem až Saarbrücken

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Frankfurt nad Mohanem do Saarbrücken

Nejlevnější letenky Frankfurt nad Mohanem – Saarbrücken lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 699,86 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 423,47 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Saarbrücken letadlem

Pokud cestujete do Saarbrücken letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě Pegasus Airlines, Eurowings, Ryanair od Frankfurt nad Mohanem do Saarbrücken
Porovnejte služby na palubě při cestování z Frankfurt nad Mohanem do Saarbrücken pomocí plane.
Vybavení Pegasus Airlines Eurowings Ryanair SunExpress Turkish Airlines Corendon Airlines Lufthansa Vueling KLM
wifi WiFi check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross check cross check cross check cross cross

Frankfurt nad Mohanem až Saarbrücken Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
10.99kg
Autobus
11.77kg
Let
31.39kg
Auto
25.11kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Frankfurt nad Mohanem do Saarbrücken?
Tiket let od Frankfurt nad Mohanem do Saarbrücken je 12 574,80 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 6 478,60 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Frankfurt nad Mohanem do Saarbrücken?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Frankfurt nad Mohanem do Saarbrücken, je 6 478,60 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Frankfurt nad Mohanem a Saarbrücken krát let?
Frankfurt nad Mohanem až Saarbrücken je 156,97 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Frankfurt nad Mohanem a Saarbrücken?
Frankfurt nad Mohanem až Saarbrücken je v průměru 26 h 46 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 45 min.
Jaké společnosti působí od Frankfurt nad Mohanem do Saarbrücken?
Frankfurt nad Mohanem až Saarbrücken je pokryta operátory 17. Na Virail Valuair, Emirates Airlines, Pegasus Airlines, Eurowings, Ryanair, SunExpress, Turkish Airlines, Corendon Airlines, easyJet UK, Lufthansa, Air Fiji, Monarch Airlines, Condor Flugdienst, Aero Services Executive, DAT Danish Air Transport, Swiss International Air Lines, Vueling, KLM můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Frankfurt nad Mohanem na Saarbrücken?
Frankfurt nad Mohanem až Saarbrücken má průměrně 26 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Frankfurt nad Mohanem do Saarbrücken?
První let z Frankfurt nad Mohanem na Saarbrücken odlétá v 4:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Frankfurt nad Mohanem na Saarbrücken?
Nejnovější let z Frankfurt nad Mohanem na Saarbrücken odjíždí v 23:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Frankfurt nad Mohanem do Saarbrücken?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 6 478,60 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Frankfurt nad Mohanem do Saarbrücken by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Frankfurt nad Mohanem a Saarbrücken je 4 h 45 min.
Existuje přímé let z Frankfurt nad Mohanem na Saarbrücken?
Ano, mezi Frankfurt nad Mohanem a Saarbrücken je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Frankfurt nad Mohanem až Saarbrücken od let?
Cesta let od Frankfurt nad Mohanem k Saarbrücken vytváří emise CO2 31.39kg.

Přejděte na místní z Frankfurt nad Mohanem

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Frankfurt nad Mohanem

Mezinárodní trasy z Frankfurt nad Mohanem a blízkých oblastí

Další destinace od Frankfurt nad Mohanem

Hlavní trasy do stanice Saarbrücken

Podobné trasy

Další oblíbené trasy