Let Norimberk - Memmingen ceny od 7 192,74 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Norimberk až Memmingen od let

Cesta z Norimberk do Memmingen za let je 176,32 km a trvá 24 h 53 min. Denně jede 39 spojů, přičemž první odjíždí v 0:30 a poslední v 21:00. Je možné cestovat z Norimberk na Memmingen pomocí let již za 7 192,74 Kč nebo až za 29 602,47 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 7 192,74 Kč.

Nejnižší cena7 192,74 Kč
Doba trvání cesty24 h 53 min
Připojení za den39
Nejnižší cena7 192,74 Kč
Nejvyšší cena29 602,47 Kč
První odjezd0:30
Poslední odjezd21:00
Vzdálenost176,32 km
OdjezdNorimberk
PříjezdMemmingen
NosičeAir Europa, KLMVíce

Let Vstupenky od Norimberk do Memmingen

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Norimberk do Memmingen

Levné vstupenky let od Norimberk do Memmingen
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Norimberk do Memmingen.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Norimberk do Memmingen, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Norimberk na Memmingen.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Norimberk až Memmingen

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Norimberk do Memmingen

Nejlevnější letenky Norimberk – Memmingen lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 671,65 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 001,13 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Memmingen letadlem

Pokud cestujete do Memmingen letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Bulgaria Air je národní vlajková letecká společnost Bulharska se sídlem v Sofii. Provozuje pravidelné lety do více než 20 destinací v Evropě, na Středním východě a v Africe. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a má flotilu 10 letadel, včetně Airbusů A319 a Embraer E190. Bulgaria Air nabízí sedadla v ekonomické i business třídě a také věrnostní program Fly More. Letecká společnost má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi, včetně Air France, KLM a Alitalia. Bulgaria Air je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Air Europa, KLM, Eurowings od Norimberk do Memmingen
Porovnejte služby na palubě při cestování z Norimberk do Memmingen pomocí plane.
Vybavení Air Europa KLM Eurowings Aegean Airlines Lufthansa SunExpress Corendon Airlines Wizz Air TAROM Turkish Airlines Pegasus Airlines Vueling Air Serbia ITA Airways Bulgaria Air Air France
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross cross check check cross cross check check check check cross check check check cross

Norimberk až Memmingen Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
12.34kg
Autobus
13.22kg
Let
35.26kg
Auto
28.21kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Norimberk do Memmingen?
Tiket let od Norimberk do Memmingen je 15 346,34 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 7 192,74 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Norimberk do Memmingen?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Norimberk do Memmingen, je 7 192,74 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Norimberk a Memmingen krát let?
Norimberk až Memmingen je 176,32 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Norimberk a Memmingen?
Norimberk až Memmingen je v průměru 24 h 53 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 12 h 10 min.
Jaké společnosti působí od Norimberk do Memmingen?
Norimberk až Memmingen je pokryta operátory 19. Na Virail Air Europa, KLM, Eurowings, Aegean Airlines, Condor Flugdienst, Lufthansa, SunExpress, Corendon Airlines, Wizz Air, TAROM, Turkish Airlines, Pegasus Airlines, Aero Services Executive, Vueling, Air Serbia, Wind Jet, ITA Airways, Bulgaria Air, Futura International Airways, Air France můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Norimberk na Memmingen?
Norimberk až Memmingen má průměrně 39 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Norimberk do Memmingen?
První let z Norimberk na Memmingen odlétá v 0:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Norimberk na Memmingen?
Nejnovější let z Norimberk na Memmingen odjíždí v 21:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Norimberk do Memmingen?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 7 192,74 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Norimberk do Memmingen by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Norimberk a Memmingen je 12 h 10 min.
Existuje přímé let z Norimberk na Memmingen?
Ano, mezi Norimberk a Memmingen je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Norimberk až Memmingen od let?
Cesta let od Norimberk k Memmingen vytváří emise CO2 35.26kg.

Přejděte na místní z Norimberk

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Norimberk

Mezinárodní trasy z Norimberk a blízkých oblastí

Další destinace od Norimberk

Hlavní trasy do stanice Memmingen

Podobné trasy

Další oblíbené trasy