Let Cardiff - Londýn ceny od 5 086,38 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Cardiff až Londýn od let

Cesta z Cardiff do Londýn za let je 214,04 km a trvá 20 h 51 min. Denně jede 141 spojů, přičemž první odjíždí v 12:00 a poslední v 19:45. Je možné cestovat z Cardiff na Londýn pomocí let již za 5 086,38 Kč nebo až za 20 888,67 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 5 086,38 Kč.

Nejnižší cena5 086,38 Kč
Doba trvání cesty20 h 51 min
Připojení za den141
Nejnižší cena5 086,38 Kč
Nejvyšší cena20 888,67 Kč
První odjezd12:00
Poslední odjezd19:45
Vzdálenost214,04 km
OdjezdCardiff
PříjezdLondýn
NosičeSwiss International Air Lines, Corendon AirlinesVíce

Let Vstupenky od Cardiff do London

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Virail najde pro Vás lety v pracovní dny od Cardiff do Londýn

Virail najde pro vás nejlevnější vstupenky na lety z Cardiff Londýn. Co musíte udělat, je vybrat pouze datum vaší cesty a virail budou porovnávat stovky webových stránek najít nejlepší řešení pro váš let od Cardiff do Londýn.

Kolik jsou vstupenky low-cost pro lety z Cardiff Londýn?

Pokud jsou k dispozici vstupenky na low-cost můžete ušetřit spoustu peněz, ale nezapomeňte být flexibilní a objednat předem: můžete získat levné letenky z Cardiff Londýn od 5 086,38 Kč.

Když jsou první a poslední lety z Cardiff Londýn?

Let z Cardiff Londýn trvá v průměru 20 h 51 min. Nejrychlejší letadlo spojení z Cardiff Londýn vzít 4 h 0 min.

Jaký je název letišti obsluhovanými lety z Cardiff Londýn?

V Londýn necháte od Cardiff, Kingsway (Stop GQ),Cardiff, University,Cardiff central,Heath high level, pak přistání v London waterloo east,Luton Airport (LTN),London bridge,London, Heathrow Airport Terminal 5,LONDON,London St. Pancras International,London Stansted Airport,London, Premier Inn Heathrow Terminal 5,Waterloo Rue de la Station 220,London, Stratford,London, Marble Arch,London Heathrow Airport T3,Gatwick Airport,London Southend Airport,London paddington,London Euston,Southend airport,London, Victoria Coach Station,London City Airport, LCY.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Cardiff do London

Levné vstupenky let od Cardiff do Londýn
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Cardiff do Londýn.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Cardiff do Londýn, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Cardiff na Londýn.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Cardiff až London

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Londýn letadlem

Pokud cestujete do Londýn letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

TUI Airways je britská charterová letecká společnost a součást skupiny TUI Group, jedné z předních světových cestovních společností. Letecká společnost provozuje lety do více než 80 destinací po celém světě se zaměřením na prázdninové destinace v Evropě, Africe a Americe. TUI Airways provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně Boeingů 737, 757 a 787, stejně jako ekologičtějších Boeingů 737 MAX. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně sedadel v ekonomické a prémiové ekonomické třídě, jídel a nápojů za letu a možností zábavy. TUI Airways se zavázala k udržitelnosti a zavedla řadu iniciativ ke snížení dopadu na životní prostředí.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě Corendon Airlines, British Airways, Eurowings od Cardiff do Londýn
Porovnejte služby na palubě při cestování z Cardiff do Londýn pomocí plane.
Vybavení Corendon Airlines British Airways Eurowings Air France Luxair Turkish Airlines SunExpress TUI Airways Aegean Airlines Vueling Loganair Pegasus Airlines KLM Aer Lingus
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check cross cross check check cross check check cross check check cross check

Cardiff až Londýn Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
14.98kg
Autobus
16.05kg
Let
42.81kg
Auto
34.25kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Cardiff do Londýn?
Tiket let od Cardiff do Londýn je 10 788,25 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 5 086,38 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Cardiff do Londýn?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Cardiff do Londýn, je 5 086,38 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Cardiff a Londýn krát let?
Cardiff až Londýn je 214,04 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Cardiff a Londýn?
Cardiff až Londýn je v průměru 20 h 51 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 0 min.
Jaké společnosti působí od Cardiff do Londýn?
Cardiff až Londýn je pokryta operátory 24. Na Virail Swiss International Air Lines, Corendon Airlines, British Airways, Aero Services Executive, Air Bagan, Eurowings, LATAM Argentina, Air France, Jet2.com, easyJet UK, Corendon Dutch Airlines, Luxair, Turkish Airlines, SunExpress, Iberia Airlines, TUI Airways, Aegean Airlines, Vueling, Loganair, SAS Braathens, Valuair, Pegasus Airlines, Air Senegal International, KLM, Aer Lingus můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Cardiff na Londýn?
Cardiff až Londýn má průměrně 141 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Cardiff do Londýn?
První let z Cardiff na Londýn odlétá v 12:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Cardiff na Londýn?
Nejnovější let z Cardiff na Londýn odjíždí v 19:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Cardiff do Londýn?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 5 086,38 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Cardiff do Londýn by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Cardiff a Londýn je 4 h 0 min.
Existuje přímé let z Cardiff na Londýn?
Ano, mezi Cardiff a Londýn je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Cardiff až Londýn od let?
Cesta let od Cardiff k Londýn vytváří emise CO2 42.81kg.

Přejděte na místní z Cardiff

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Cardiff

Mezinárodní trasy z Cardiff a blízkých oblastí

Další destinace od Cardiff

Hlavní trasy do stanice Londýn

Podobné trasy

Další oblíbené trasy