Let Brémy - Mnichov ceny od 2 362,59 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 4 627,75 Kč
Zítra 2 386,94 Kč
2 dny 2 703,58 Kč
3 dny 4 554,68 Kč

Brémy až Mnichov od let

Cesta z Brémy do Mnichov za let je 583,3 km a trvá 2 h 18 min. Denně jede 10 spojů, přičemž první odjíždí v 6:10 a poslední v 20:50. Je možné cestovat z Brémy na Mnichov pomocí let již za 2 362,59 Kč nebo až za 14 687,01 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 362,59 Kč.

Nejnižší cena2 362,59 Kč
Doba trvání cesty2 h 18 min
Připojení za den10
Nejnižší cena2 362,59 Kč
Nejvyšší cena14 687,01 Kč
První odjezd6:10
Poslední odjezd20:50
Vzdálenost583,3 km
OdjezdBrémy
PříjezdMnichov
NosičePegasus Airlines, LufthansaVíce

Let Vstupenky od Bremen do Munich

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Bremen do Munich

Levné vstupenky let od Brémy do Mnichov
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brémy do Mnichov.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brémy do Mnichov, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brémy na Mnichov.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Bremen až Munich

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Brémy do Mnichov

Nejlevnější letenky Brémy – Mnichov lze najít již za 1 972,64 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 491,76 Kč. Nejdražší tiket může stát až 6 896,80 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Mnichov letadlem

Pokud cestujete do Mnichov letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Služby na palubě Pegasus Airlines, Lufthansa, SunExpress od Brémy do Mnichov
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brémy do Mnichov pomocí plane.
Vybavení Pegasus Airlines Lufthansa SunExpress Luxair Eurowings KLM Corendon Airlines Vueling
wifi WiFi check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross check cross cross cross cross

Brémy až Mnichov Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
40.83kg
Autobus
43.75kg
Let
116.66kg
Auto
93.33kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Brémy do Mnichov?
Tiket let od Brémy do Mnichov je 4 990,66 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 362,59 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brémy do Mnichov?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brémy do Mnichov, je 2 362,59 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brémy a Mnichov krát let?
Brémy až Mnichov je 583,3 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Brémy a Mnichov?
Brémy až Mnichov je v průměru 2 h 18 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 15 min.
Jaké společnosti působí od Brémy do Mnichov?
Brémy až Mnichov je pokryta operátory 11. Na Virail Pegasus Airlines, Lufthansa, Swissair, Norwegian Air Sweden, SunExpress, Luxair, easyJet UK, Eurowings, KLM, Condor Flugdienst, Corendon Airlines, Vueling můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Brémy na Mnichov?
Brémy až Mnichov má průměrně 10 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Brémy do Mnichov?
První let z Brémy na Mnichov odlétá v 6:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Brémy na Mnichov?
Nejnovější let z Brémy na Mnichov odjíždí v 20:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brémy do Mnichov?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 362,59 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Brémy na Mnichov?
V průměru existuje 5 od Brémy až po Mnichov.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brémy do Mnichov by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Brémy a Mnichov je 1 h 15 min.
Existuje přímé let z Brémy na Mnichov?
Ano, mezi Brémy a Mnichov je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Brémy až Mnichov od let?
Cesta let od Brémy k Mnichov vytváří emise CO2 116.66kg.

Přejděte na místní z Brémy

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brémy

Mezinárodní trasy z Brémy a blízkých oblastí

Další destinace od Brémy

Hlavní trasy do stanice Mnichov

Podobné trasy

Další oblíbené trasy