Let Peking - Ťi-nan ceny od 2 019,16 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Peking až Ťi-nan od let

Cesta z Peking do Ťi-nan za let je 364,37 km a trvá 12 h 17 min. Denně jede 103 spojů, přičemž první odjíždí v 0:05 a poslední v 23:55. Je možné cestovat z Peking na Ťi-nan pomocí let již za 2 019,16 Kč nebo až za 56 877,92 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 019,16 Kč.

Nejnižší cena2 019,16 Kč
Doba trvání cesty12 h 17 min
Připojení za den103
Nejnižší cena2 019,16 Kč
Nejvyšší cena56 877,92 Kč
První odjezd0:05
Poslední odjezd23:55
Vzdálenost364,37 km
OdjezdPeking
PříjezdŤi-nan
NosičeUrumqi Air, China West AirVíce

Virail najde pro Vás lety v pracovní dny od Peking do Ťi-nan

Virail najde pro vás nejlevnější vstupenky na lety z Peking Ťi-nan. Co musíte udělat, je vybrat pouze datum vaší cesty a virail budou porovnávat stovky webových stránek najít nejlepší řešení pro váš let od Peking do Ťi-nan.

Jaký je nejlevnější letenku můžete získat z Peking Ťi-nan?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Peking do Ťi-nan jsou od 2 019,16 Kč.

Když se první let do Ťi-nan odejít?

K dosažení Ťi-nan letadlem to bude trvat v průměru 12 h 17 min. Přímé lety z Peking Ťi-nan potřebovat alespoň 4 h 0 min dosáhnout Ťi-nan.

Kde se lety z Peking Ťi-nan odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

V Ťi-nan necháte od Beijing Daxing International Airport, PKX,Beijing (北京西),Beijing Capital International Airport,Beijing South,Beijing,Beijingdong, pak přistání v Yaoqiang Airport.

Levné vstupenky let od Peking do Ťi-nan
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Peking do Ťi-nan.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Peking do Ťi-nan, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Peking na Ťi-nan.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Peking do Ťi-nan

Nejlevnější letenky Peking – Ťi-nan lze najít již za 3 285,70 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 289,94 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 306,56 Kč.

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Beijing Capital Airlines je čínská letecká společnost se sídlem v Pekingu. Byla založena v roce 1995 jako Deer Jet Airlines a později se v roce 2007 přejmenovala na Capital Airlines. Letecká společnost provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do destinací v Asii, Evropě a Severní Americe. Je dceřinou společností HNA Group, která také vlastní Hainan Airlines, Tianjin Airlines a několik dalších leteckých společností. Beijing Capital Airlines má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbusů A320, A330 a Boeingů 737. Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně ocenění „Nejlepší letecká společnost v Číně“ na World Tourism Awards 2017.

Chengdu Airlines je čínská letecká společnost se sídlem v Chengdu v provincii Sichuan. Byla založena v roce 2004 a provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety. Letecká společnost má flotilu více než 50 letadel, včetně Airbusů A320 a COMAC ARJ21. Chengdu Airlines má dohody o sdílení kódů s několika leteckými společnostmi, včetně Air China, Shenzhen Airlines a Sichuan Airlines. Hlavním uzlem letecké společnosti je mezinárodní letiště Chengdu Shuangliu a provozuje také lety z jiných letišť v Číně, jako je mezinárodní letiště Chongqing Jiangbei a mezinárodní letiště Kunming Changshui. Chengdu Airlines je známá svými dostupnými tarify a dobrými službami.

China West Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Chongqing v Číně. Byla založena v roce 2010 a provozuje vnitrostátní lety do více než 50 destinací v Číně. Letecká společnost je dceřinou společností Hainan Airlines a má flotilu 34 letadel, včetně Airbusů A320 a A319. China West Air si klade za cíl poskytovat cestujícím dostupnou leteckou dopravu při zachování vysokých bezpečnostních standardů. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a zábavy. Za svůj výkon získal několik ocenění, včetně ceny „Nejlepší nízkonákladová letecká společnost“ na World Airline Awards 2019.

Hainan Airlines je čínská letecká společnost se sídlem v Haikou v provincii Hainan. Je to největší soukromá letecká společnost v Číně a provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety. Letecká společnost byla založena v roce 1989 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. Hainan Airlines má flotilu více než 200 letadel a obsluhuje více než 100 destinací po celém světě. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za své zážitky z letu. Hainan Airlines je také členem globální aliance leteckých společností HNA Group, která zahrnuje další letecké společnosti, jako jsou Hong Kong Airlines a Tianjin Airlines.

Jiangxi Air je čínská letecká společnost se sídlem v Nanchangu v provincii Jiangxi. Byla založena v roce 2014 a provoz zahájila v roce 2015. Letecká společnost provozuje flotilu letadel rodiny Airbus A320 a obsluhuje vnitrostátní destinace v rámci Číny. Jiangxi Air je dceřinou společností Xiucai Group, konglomerátu se zájmy v oblasti nemovitostí, financí a letectví. Letecká společnost se zaměřuje na poskytování cenově dostupné letecké dopravy zákazníkům a v posledních letech rozšiřuje síť svých linek. Jiangxi Air získala několik ocenění za kvalitu svých služeb a bezpečnostní standardy, včetně ocenění „Nejlepší nízkonákladový dopravce“ na World Tourism Awards 2019.

Lucky Air je čínská nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Kunmingu v provincii Yunnan. Byla založena v roce 2004 a je dceřinou společností Hainan Airlines Group. Letecká společnost provozuje vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Asii, včetně Thajska, Vietnamu a Japonska. Lucky Air má flotilu více než 50 letadel, včetně Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně ocenění „Nejlepší nízkonákladová letecká společnost“ na World Airline Awards 2018. Lucky Air si klade za cíl poskytovat zákazníkům dostupnou leteckou dopravu při zachování vysokých bezpečnostních standardů a kvalitních služeb.

Ruili Airlines je čínská nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Kunmingu, Yunnan. Byla založena v roce 2014 a provoz zahájila v roce 2015. Letecká společnost provozuje flotilu letadel Boeing 737-700 a 737-800, které obsluhují domácí i mezinárodní destinace v jihovýchodní Asii. Ruili Airlines je dceřinou společností Yunnan Jingcheng Group a je součástí HNA Group. Letecká společnost si klade za cíl poskytovat cestujícím dostupnou leteckou dopravu při zachování vysokých bezpečnostních standardů. Za své služby získala několik ocenění, včetně ocenění „Nejlepší nízkonákladová letecká společnost“ na World Tourism Awards 2018.

Shandong Airlines je čínská letecká společnost se sídlem v Jinanu v provincii Shandong. Byla založena v roce 1994 a provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety. Letecká společnost má flotilu více než 100 letadel, včetně Boeingů 737 a 767, a obsluhuje více než 60 destinací v Číně i v zahraničí. Shandong Airlines je členem aliance SkyTeam a má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně ocenění „Nejlepší regionální letecká společnost v Číně“ na World Airline Awards 2019.

Shenzhen Airlines je čínská letecká společnost se sídlem v Shenzhenu v provincii Guangdong. Byla založena v roce 1992 a provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety. Letecká společnost má flotilu více než 200 letadel, včetně Airbusů A320, Boeingů 737 a Embraerů E190. Shenzhen Airlines je členem Star Alliance a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně ocenění „Nejlepší regionální letecká společnost v Číně“ v roce 2019 Skytrax World Airline Awards. Shenzhen Airlines je známá svou přesností a bezpečností a je oblíbenou volbou pro cestovatele v Číně.

Sichuan Airlines je čínská letecká společnost se sídlem v Chengdu v provincii Sichuan. Byla založena v roce 1986 a provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety. Letecká společnost má flotilu více než 150 letadel, včetně Airbusů A320, A330 a A350. Sichuan Airlines obsluhuje více než 100 destinací v Číně a po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky a Austrálie. Letecká společnost je známá svou pikantní sečuánskou kuchyní podávanou na palubě a svým závazkem k bezpečnosti a zákaznickým službám. Sichuan Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, která zahrnuje letecké společnosti jako United Airlines, Lufthansa a Air Canada.

Spring Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Šanghaji v Číně. Byla založena v roce 2004 a provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do destinací v Asii. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A320 a má reputaci nabízející cenově dostupné tarify a nenáročné služby. Spring Airlines se silně zaměřuje na technologie a inovace s funkcemi, jako je online odbavení a mobilní palubní vstupenky. Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně ocenění „Nejlepší nízkonákladový dopravce“ na World Airline Awards 2019.

Tibet Airlines je čínská letecká společnost se sídlem ve Lhase v Tibetu. Byla založena v roce 2010 a provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do destinací v Číně, Nepálu a Thajsku. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a A330. Tibet Airlines je ve vlastnictví Tibet Autonomous Region Development and Investment Corporation a je první leteckou společností se sídlem v Tibetu. Letecká společnost si klade za cíl podporovat cestovní ruch v Tibetu a poskytovat pohodlné možnosti letecké dopravy pro místní obyvatele i turisty. Tibet Airlines získaly několik ocenění za kvalitu služeb a bezpečnostní standardy.

Urumqi Air je čínská nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Urumqi, Xinjiang. Byla založena v roce 2014 a provozuje vnitrostátní lety v rámci Číny. Letecká společnost je dceřinou společností Hainan Airlines a má flotilu 20 letadel, včetně Airbusů A320 a Boeingů 737. Urumqi Air nabízí nevšední služby se zaměřením na cenovou dostupnost, díky čemuž je oblíbená u cestovatelů, kteří si hlídají rozpočet. Letecká společnost má silné zastoupení v regionu Sin-ťiang, jehož hlavním uzlem je mezinárodní letiště Urumqi Diwopu. Urumqi Air získal za své služby několik ocenění, včetně ocenění „Nejlepší nízkonákladová letecká společnost“ na World Tourism Awards 2019.

Služby na palubě Sichuan Airlines, Chengdu Airlines, China Eastern od Peking do Ťi-nan
Porovnejte služby na palubě při cestování z Peking do Ťi-nan pomocí plane.
Vybavení Sichuan Airlines Chengdu Airlines China Eastern Shandong Airlines Lucky Air China Southern Hainan Airlines Beijing Capital Airlines Shenzhen Airlines Spring Airlines Air China
wifi WiFi check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check cross check check cross check check cross cross check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross check check cross check check check check check check

Peking až Ťi-nan Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
25.51kg
Autobus
27.33kg
Let
72.87kg
Auto
58.3kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Peking do Ťi-nan?
Tiket let od Peking do Ťi-nan je 9 263,29 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 019,16 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Peking do Ťi-nan?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Peking do Ťi-nan, je 2 019,16 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Peking a Ťi-nan krát let?
Peking až Ťi-nan je 364,37 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Peking a Ťi-nan?
Peking až Ťi-nan je v průměru 12 h 17 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 0 min.
Jaké společnosti působí od Peking do Ťi-nan?
Peking až Ťi-nan je pokryta operátory 16. Na Virail Urumqi Air, China West Air, Jiangxi Air, Sichuan Airlines, Chengdu Airlines, China Eastern, Shandong Airlines, Lucky Air, Ruili Airlines, _, Tibet Airlines, China Southern, Hainan Airlines, Beijing Capital Airlines, Shenzhen Airlines, Spring Airlines, Air China můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Peking na Ťi-nan?
Peking až Ťi-nan má průměrně 103 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Peking do Ťi-nan?
První let z Peking na Ťi-nan odlétá v 0:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Peking na Ťi-nan?
Nejnovější let z Peking na Ťi-nan odjíždí v 23:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Peking do Ťi-nan?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 019,16 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Peking do Ťi-nan by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Peking a Ťi-nan je 4 h 0 min.
Existuje přímé let z Peking na Ťi-nan?
Ano, mezi Peking a Ťi-nan je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Peking až Ťi-nan od let?
Cesta let od Peking k Ťi-nan vytváří emise CO2 72.87kg.