Let Berlín - Westerland ceny od 7 818,46 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Berlín až Westerland od let

Cesta z Berlín do Westerland za let je 428,31 km a trvá 22 h 46 min. Denně jede 71 spojů, přičemž první odjíždí v 3:55 a poslední v 20:05. Je možné cestovat z Berlín na Westerland pomocí let již za 7 818,46 Kč nebo až za 35 487,51 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 7 818,46 Kč.

Nejnižší cena7 818,46 Kč
Doba trvání cesty22 h 46 min
Připojení za den71
Nejnižší cena7 818,46 Kč
Nejvyšší cena35 487,51 Kč
První odjezd3:55
Poslední odjezd20:05
Vzdálenost428,31 km
OdjezdBerlín
PříjezdWesterland
NosičeEurowings, SAS BraathensVíce

Let Vstupenky od Berlin do Westerland

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Berlin do Westerland

Levné vstupenky let od Berlín do Westerland
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Berlín do Westerland.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Berlín do Westerland, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Berlín na Westerland.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Berlin až Westerland

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Westerland letadlem

Pokud cestujete do Westerland letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Služby na palubě Eurowings, Luxair, Pegasus Airlines od Berlín do Westerland
Porovnejte služby na palubě při cestování z Berlín do Westerland pomocí plane.
Vybavení Eurowings Luxair Pegasus Airlines Austrian Airlines SunExpress Vueling Air France Air Europa LOT Aegean Airlines Lufthansa
wifi WiFi check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check check cross cross cross cross check check check

Berlín až Westerland Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
29.98kg
Autobus
32.12kg
Let
85.66kg
Auto
68.53kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Berlín do Westerland?
Tiket let od Berlín do Westerland je 15 389,69 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 7 818,46 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Berlín do Westerland?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Berlín do Westerland, je 7 818,46 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Berlín a Westerland krát let?
Berlín až Westerland je 428,31 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Berlín a Westerland?
Berlín až Westerland je v průměru 22 h 46 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 0 min.
Jaké společnosti působí od Berlín do Westerland?
Berlín až Westerland je pokryta operátory 15. Na Virail Eurowings, SAS Braathens, Luxair, Pegasus Airlines, Austrian Airlines, Swiss International Air Lines, SunExpress, Vueling, Air France, Iberia Airlines, Air Europa, LOT, Aero Services Executive, Aegean Airlines, easyJet UK, Lufthansa můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Berlín na Westerland?
Berlín až Westerland má průměrně 71 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Berlín do Westerland?
První let z Berlín na Westerland odlétá v 3:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Berlín na Westerland?
Nejnovější let z Berlín na Westerland odjíždí v 20:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Berlín do Westerland?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 7 818,46 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Berlín do Westerland by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Berlín a Westerland je 5 h 0 min.
Existuje přímé let z Berlín na Westerland?
Ano, mezi Berlín a Westerland je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Berlín až Westerland od let?
Cesta let od Berlín k Westerland vytváří emise CO2 85.66kg.

Přejděte na místní z Berlín

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Berlín

Mezinárodní trasy z Berlín a blízkých oblastí

Další destinace od Berlín

Hlavní trasy do stanice Westerland

Podobné trasy

Další oblíbené trasy