Let Frankfurt nad Mohanem - Karlsruhe ceny od 1 485,75 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Frankfurt nad Mohanem až Karlsruhe od let

Cesta z Frankfurt nad Mohanem do Karlsruhe za let je 125,52 km a trvá 14 h 1 min. Denně jede 34 spojů, přičemž první odjíždí v 4:45 a poslední v 22:45. Je možné cestovat z Frankfurt nad Mohanem na Karlsruhe pomocí let již za 1 485,75 Kč nebo až za 23 723,29 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 485,75 Kč.

Nejnižší cena1 485,75 Kč
Doba trvání cesty14 h 1 min
Připojení za den34
Nejnižší cena1 485,75 Kč
Nejvyšší cena23 723,29 Kč
První odjezd4:45
Poslední odjezd22:45
Vzdálenost125,52 km
OdjezdFrankfurt nad Mohanem
PříjezdKarlsruhe
NosičeTAP Portugal, SAS BraathensVíce

Let Vstupenky od Frankfurt nad Mohanem do Karlsruhe

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Frankfurt nad Mohanem do Karlsruhe

Levné vstupenky let od Frankfurt nad Mohanem do Karlsruhe
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Frankfurt nad Mohanem do Karlsruhe.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Frankfurt nad Mohanem do Karlsruhe, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Frankfurt nad Mohanem na Karlsruhe.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Frankfurt nad Mohanem až Karlsruhe

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Frankfurt nad Mohanem do Karlsruhe

Nejlevnější letenky Frankfurt nad Mohanem – Karlsruhe lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 699,86 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 423,47 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Karlsruhe letadlem

Pokud cestujete do Karlsruhe letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě TAP Portugal, Austrian Airlines, Aer Lingus od Frankfurt nad Mohanem do Karlsruhe
Porovnejte služby na palubě při cestování z Frankfurt nad Mohanem do Karlsruhe pomocí plane.
Vybavení TAP Portugal Austrian Airlines Aer Lingus Eurowings Air Serbia Croatia Airlines Iberia Express Air Europa British Airways Wizz Air Vueling Ryanair Lufthansa
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check cross check check cross cross check check cross check check

Frankfurt nad Mohanem až Karlsruhe Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
8.79kg
Autobus
9.41kg
Let
25.1kg
Auto
20.08kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Frankfurt nad Mohanem do Karlsruhe?
Tiket let od Frankfurt nad Mohanem do Karlsruhe je 6 201,18 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 485,75 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Frankfurt nad Mohanem do Karlsruhe?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Frankfurt nad Mohanem do Karlsruhe, je 1 485,75 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Frankfurt nad Mohanem a Karlsruhe krát let?
Frankfurt nad Mohanem až Karlsruhe je 125,52 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Frankfurt nad Mohanem a Karlsruhe?
Frankfurt nad Mohanem až Karlsruhe je v průměru 14 h 1 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 30 min.
Jaké společnosti působí od Frankfurt nad Mohanem do Karlsruhe?
Frankfurt nad Mohanem až Karlsruhe je pokryta operátory 18. Na Virail TAP Portugal, SAS Braathens, Air Fiji, Austrian Airlines, Aer Lingus, Aero Services Executive, Condor Flugdienst, Eurowings, Air Serbia, Croatia Airlines, Iberia Express, Air Europa, British Airways, Monarch Airlines, Wizz Air, Vueling, easyJet UK, Ryanair, Lufthansa můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Frankfurt nad Mohanem na Karlsruhe?
Frankfurt nad Mohanem až Karlsruhe má průměrně 34 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Frankfurt nad Mohanem do Karlsruhe?
První let z Frankfurt nad Mohanem na Karlsruhe odlétá v 4:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Frankfurt nad Mohanem na Karlsruhe?
Nejnovější let z Frankfurt nad Mohanem na Karlsruhe odjíždí v 22:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Frankfurt nad Mohanem do Karlsruhe?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 485,75 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Frankfurt nad Mohanem do Karlsruhe by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Frankfurt nad Mohanem a Karlsruhe je 4 h 30 min.
Existuje přímé let z Frankfurt nad Mohanem na Karlsruhe?
Ano, mezi Frankfurt nad Mohanem a Karlsruhe je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Frankfurt nad Mohanem až Karlsruhe od let?
Cesta let od Frankfurt nad Mohanem k Karlsruhe vytváří emise CO2 25.1kg.

Přejděte na místní z Frankfurt nad Mohanem

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Frankfurt nad Mohanem

Mezinárodní trasy z Frankfurt nad Mohanem a blízkých oblastí

Další destinace od Frankfurt nad Mohanem

Hlavní trasy do stanice Karlsruhe

Podobné trasy

Další oblíbené trasy