Let Erfurt - Karlsruhe ceny od 5 114,88 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Erfurt až Karlsruhe od let

Cesta z Erfurt do Karlsruhe za let je 290,09 km a trvá 35 h 56 min. Denně jede 6 spojů, přičemž první odjíždí v 4:05 a poslední v 22:30. Je možné cestovat z Erfurt na Karlsruhe pomocí let již za 5 114,88 Kč nebo až za 15 271,56 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 5 114,88 Kč.

Nejnižší cena5 114,88 Kč
Doba trvání cesty35 h 56 min
Připojení za den6
Nejnižší cena5 114,88 Kč
Nejvyšší cena15 271,56 Kč
První odjezd4:05
Poslední odjezd22:30
Vzdálenost290,09 km
OdjezdErfurt
PříjezdKarlsruhe
NosičeWizz Air, CorendonVíce

Let Vstupenky od Erfurt do Karlsruhe

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Erfurt do Karlsruhe

Levné vstupenky let od Erfurt do Karlsruhe
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Erfurt do Karlsruhe.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Erfurt do Karlsruhe, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Erfurt na Karlsruhe.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Erfurt až Karlsruhe

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Erfurt do Karlsruhe

Nejlevnější letenky Erfurt – Karlsruhe lze najít již za 3 105,22 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 373,40 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 744,01 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Karlsruhe letadlem

Pokud cestujete do Karlsruhe letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Wizz Air, Lufthansa, Eurowings od Erfurt do Karlsruhe
Porovnejte služby na palubě při cestování z Erfurt do Karlsruhe pomocí plane.
Vybavení Wizz Air Lufthansa Eurowings Pegasus Airlines Brussels Airlines Norwegian Binter Canarias Lauda Canaryfly Easyjet SunExpress Sundair Jet2 Vueling Ryanair Corendon Airlines Turkish Airlines Volotea
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check cross cross cross check check cross check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross check cross cross cross cross cross check cross cross check cross check cross check cross

Erfurt až Karlsruhe Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
20.31kg
Autobus
21.76kg
Let
58.02kg
Auto
46.41kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Erfurt do Karlsruhe?
Tiket let od Erfurt do Karlsruhe je 8 819,75 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 5 114,88 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Erfurt do Karlsruhe?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Erfurt do Karlsruhe, je 5 114,88 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Erfurt a Karlsruhe krát let?
Erfurt až Karlsruhe je 290,09 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Erfurt a Karlsruhe?
Erfurt až Karlsruhe je v průměru 35 h 56 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 16 h 35 min.
Jaké společnosti působí od Erfurt do Karlsruhe?
Erfurt až Karlsruhe je pokryta operátory 25. Na Virail Wizz Air, Corendon, Lufthansa, FlyEgypt, Eurowings, Atlasglobal, Pegasus Airlines, Brussels Airlines, Norwegian, Binter Canarias, thomas_cook_airlines, Lauda, Canaryfly, UTair, Easyjet, TUI fly Belgium, SunExpress, Sundair, Jet2, germania, Vueling, Pobeda, Ryanair, Corendon Airlines, Turkish Airlines, Volotea můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Erfurt na Karlsruhe?
Erfurt až Karlsruhe má průměrně 6 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Erfurt do Karlsruhe?
První let z Erfurt na Karlsruhe odlétá v 4:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Erfurt na Karlsruhe?
Nejnovější let z Erfurt na Karlsruhe odjíždí v 22:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Erfurt do Karlsruhe?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 5 114,88 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Erfurt do Karlsruhe by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Erfurt a Karlsruhe je 16 h 35 min.
Existuje přímé let z Erfurt na Karlsruhe?
Ano, mezi Erfurt a Karlsruhe je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Erfurt až Karlsruhe od let?
Cesta let od Erfurt k Karlsruhe vytváří emise CO2 58.02kg.

Přejděte na místní z Erfurt

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Erfurt

Mezinárodní trasy z Erfurt a blízkých oblastí

Další destinace od Erfurt

Hlavní trasy do stanice Karlsruhe

Podobné trasy

Další oblíbené trasy