Let Stuttgart - Karlsruhe ceny od 5 431,76 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Stuttgart až Karlsruhe od let

Cesta z Stuttgart do Karlsruhe za let je 62,98 km a trvá 29 h 10 min. Denně jede 43 spojů, přičemž první odjíždí v 13:05 a poslední v 22:20. Je možné cestovat z Stuttgart na Karlsruhe pomocí let již za 5 431,76 Kč nebo až za 24 730,19 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 5 431,76 Kč.

Nejnižší cena5 431,76 Kč
Doba trvání cesty29 h 10 min
Připojení za den43
Nejnižší cena5 431,76 Kč
Nejvyšší cena24 730,19 Kč
První odjezd13:05
Poslední odjezd22:20
Vzdálenost62,98 km
OdjezdStuttgart
PříjezdKarlsruhe
NosičeWizz Air, Futura International AirwaysVíce

Let Vstupenky od Stuttgart do Karlsruhe

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Stuttgart do Karlsruhe

Levné vstupenky let od Stuttgart do Karlsruhe
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Stuttgart do Karlsruhe.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Stuttgart do Karlsruhe, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Stuttgart na Karlsruhe.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Stuttgart až Karlsruhe

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Stuttgart do Karlsruhe

Nejlevnější letenky Stuttgart – Karlsruhe lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 701,22 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 423,47 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Karlsruhe letadlem

Pokud cestujete do Karlsruhe letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Wizz Air, Austrian Airlines, Vueling od Stuttgart do Karlsruhe
Porovnejte služby na palubě při cestování z Stuttgart do Karlsruhe pomocí plane.
Vybavení Wizz Air Austrian Airlines Vueling Air Serbia Corendon Airlines Pegasus Airlines Turkish Airlines Eurowings TAROM SunExpress Lufthansa Aegean Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross check cross check check cross check cross check check

Stuttgart až Karlsruhe Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
4.41kg
Autobus
4.72kg
Let
12.6kg
Auto
10.08kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Stuttgart do Karlsruhe?
Tiket let od Stuttgart do Karlsruhe je 9 893,15 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 5 431,76 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Stuttgart do Karlsruhe?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Stuttgart do Karlsruhe, je 5 431,76 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Stuttgart a Karlsruhe krát let?
Stuttgart až Karlsruhe je 62,98 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Stuttgart a Karlsruhe?
Stuttgart až Karlsruhe je v průměru 29 h 10 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 11 h 55 min.
Jaké společnosti působí od Stuttgart do Karlsruhe?
Stuttgart až Karlsruhe je pokryta operátory 18. Na Virail Wizz Air, Futura International Airways, Austrian Airlines, Vueling, Air Serbia, Corendon Airlines, Aero Services Executive, Pegasus Airlines, easyJet UK, LATAM Argentina, Turkish Airlines, Valuair, Eurowings, Condor Flugdienst, TAROM, SunExpress, Swiss International Air Lines, Lufthansa, Aegean Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Stuttgart na Karlsruhe?
Stuttgart až Karlsruhe má průměrně 43 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Stuttgart do Karlsruhe?
První let z Stuttgart na Karlsruhe odlétá v 13:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Stuttgart na Karlsruhe?
Nejnovější let z Stuttgart na Karlsruhe odjíždí v 22:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Stuttgart do Karlsruhe?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 5 431,76 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Stuttgart do Karlsruhe by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Stuttgart a Karlsruhe je 11 h 55 min.
Existuje přímé let z Stuttgart na Karlsruhe?
Ano, mezi Stuttgart a Karlsruhe je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Stuttgart až Karlsruhe od let?
Cesta let od Stuttgart k Karlsruhe vytváří emise CO2 12.6kg.

Přejděte na místní z Stuttgart

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Stuttgart

Mezinárodní trasy z Stuttgart a blízkých oblastí

Další destinace od Stuttgart

Hlavní trasy do stanice Karlsruhe

Podobné trasy

Další oblíbené trasy