Let Bombaj - Džaisalmér ceny od 1 266,54 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Bombaj až Džaisalmér od let

Cesta z Bombaj do Džaisalmér za let je 896,46 km a trvá 6 h 43 min. Denně jede 14 spojů, přičemž první odjíždí v 0:20 a poslední v 23:30. Je možné cestovat z Bombaj na Džaisalmér pomocí let již za 1 266,54 Kč nebo až za 18 092,05 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 266,54 Kč.

Nejnižší cena1 266,54 Kč
Doba trvání cesty6 h 43 min
Připojení za den14
Nejnižší cena1 266,54 Kč
Nejvyšší cena18 092,05 Kč
První odjezd0:20
Poslední odjezd23:30
Vzdálenost896,46 km
OdjezdBombaj
PříjezdDžaisalmér
NosičeAlaska Seaplanes, AirAsia IndiaVíce

Let Vstupenky od Bombaj do Džaisalmér

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Najít low-cost letů z Bombaj Džaisalmér na virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Džaisalmér je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Džaisalmér, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Bombaj do Džaisalmér.

Jaké jsou ceny letenek z Bombaj Džaisalmér?

Pokud jsou k dispozici vstupenky na low-cost můžete ušetřit spoustu peněz, ale nezapomeňte být flexibilní a objednat předem: můžete získat levné letenky z Bombaj Džaisalmér od 1 266,54 Kč.

Jak dlouhá je cesta od Bombaj do Džaisalmér letadlem?

K dosažení Džaisalmér letadlem to bude trvat v průměru 6 h 43 min. Přímé lety z Bombaj Džaisalmér potřebovat alespoň 1 h 50 min dosáhnout Džaisalmér.

Kde se lety z Bombaj Džaisalmér odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

Mumbai Dadar,Chhatrapati Shivaji International Airport a Jaisalmer,Jaisalmer Airport jsou odletové a příletové ariports v Bombaj a Džaisalmér.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Bombaj do Džaisalmér

Levné vstupenky let od Bombaj do Džaisalmér
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Bombaj do Džaisalmér.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Bombaj do Džaisalmér, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Bombaj na Džaisalmér.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Bombaj až Džaisalmér

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Bombaj do Džaisalmér

Nejlevnější letenky Bombaj – Džaisalmér lze najít již za 1 461,15 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 2 383,41 Kč. Nejdražší tiket může stát až 2 879,19 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Džaisalmér letadlem

Pokud cestujete do Džaisalmér letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air India je vlajková letecká společnost Indie se sídlem v Novém Dillí. Byla založena v roce 1932 a je třetí největší leteckou společností v Indii, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety. Air India má flotilu více než 100 letadel a obsluhuje více než 90 destinací po celém světě. Letecká společnost je známá svým maharádžským maskotem a výrazným červenobílým livrejem. Air India se v posledních letech potýkala s finančními potížemi, indická vláda oznámila plány na privatizaci letecké společnosti v roce 2018. Navzdory těmto výzvám zůstává Air India důležitým hráčem v indickém leteckém průmyslu.

AirAsia India je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Bangalore v Indii. Jedná se o společný podnik mezi AirAsia Group a Tata Sons. Letecká společnost zahájila provoz v červnu 2014 a v současné době provozuje lety do různých domácích destinací v Indii. AirAsia India si klade za cíl poskytovat dostupnou leteckou dopravu pro masy a má flotilu letadel Airbus A320. Letecká společnost nabízí různé služby, jako je jídlo během letu, povolená zavazadla a online odbavení. AirAsia India získala za své služby několik ocenění a je známá svou přesností a spokojeností zákazníků.

Alliance Air je dceřinou společností Air India, národního dopravce Indie. Byla založena v roce 1996, aby poskytovala regionální letecké spojení do různých částí země. Alliance Air provozuje lety do více než 50 destinací po celé Indii s flotilou letadel ATR 72-600 a ATR 42-320. Letecká společnost primárně obsluhuje vzdálené a zaostalé regiony země a spojuje je s velkými městy a uzlovými body. Alliance Air také provozuje charterové lety pro různé vládní agentury, korporace a jednotlivce. Letecká společnost se silně zaměřuje na bezpečnost, spolehlivost a spokojenost zákazníků a za své služby získala několik ocenění.

Hahn Air je německá letecká společnost, která působí jako pravidelný a charterový dopravce. Nejznámější je však pro svou roli poskytovatele letenek a distribučních služeb pro jiné letecké společnosti. Hahn Air má dohody s více než 350 leteckými společnostmi po celém světě, které jim umožňují prodávat své lety prostřednictvím globálního distribučního systému Hahn Air (GDS). To umožňuje cestovním kancelářím rezervovat lety u leteckých společností, které nemusí být dostupné prostřednictvím tradičních systémů GDS. Hahn Air také nabízí své vlastní značkové lety do omezeného počtu destinací v Evropě. Letecká společnost byla založena v roce 1994 a sídlí v Dreieichu v Německu.

SpiceJet je indická nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Gurgaonu v Indii. Byla založena v roce 2005 a provozuje lety do více než 60 destinací v Indii i v zahraničí. Letecká společnost má flotilu letadel Boeing a Bombardier a nabízí řadu služeb včetně palubního stravování, zábavy a povolených zavazadel. SpiceJet získal za své služby několik ocenění, včetně Nejlepší nízkonákladová letecká společnost ve Střední Asii a Indii na Skytrax World Airline Awards. Letecká společnost byla také oceněna za svůj závazek k udržitelnosti a zavedla několik ekologických iniciativ ke snížení své uhlíkové stopy.

Služby na palubě AirAsia India, Alliance Air, Vistara od Bombaj do Džaisalmér
Porovnejte služby na palubě při cestování z Bombaj do Džaisalmér pomocí plane.
Vybavení AirAsia India Alliance Air Vistara IndiGo SpiceJet Air India Hahn Air Akasa Air
wifi WiFi check check check check check check check check
luggage Zavazadlo cross cross check check cross check check cross
food_and_drink Jídlo a pití cross cross check check check check check check

Bombaj až Džaisalmér Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
62.75kg
Autobus
67.23kg
Let
179.29kg
Auto
143.43kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Bombaj do Džaisalmér?
Tiket let od Bombaj do Džaisalmér je 5 402,28 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 266,54 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Bombaj do Džaisalmér?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Bombaj do Džaisalmér, je 1 266,54 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Bombaj a Džaisalmér krát let?
Bombaj až Džaisalmér je 896,46 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Bombaj a Džaisalmér?
Bombaj až Džaisalmér je v průměru 6 h 43 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 50 min.
Jaké společnosti působí od Bombaj do Džaisalmér?
Bombaj až Džaisalmér je pokryta operátory 8. Na Virail Alaska Seaplanes, AirAsia India, Alliance Air, Vistara, IndiGo, SpiceJet, Air India, Hahn Air, Akasa Air můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Bombaj na Džaisalmér?
Bombaj až Džaisalmér má průměrně 14 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Bombaj do Džaisalmér?
První let z Bombaj na Džaisalmér odlétá v 0:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Bombaj na Džaisalmér?
Nejnovější let z Bombaj na Džaisalmér odjíždí v 23:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Bombaj do Džaisalmér?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 266,54 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Bombaj na Džaisalmér?
V průměru existuje 3 od Bombaj až po Džaisalmér.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Bombaj do Džaisalmér by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Bombaj a Džaisalmér je 1 h 50 min.
Existuje přímé let z Bombaj na Džaisalmér?
Ano, mezi Bombaj a Džaisalmér je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Bombaj až Džaisalmér od let?
Cesta let od Bombaj k Džaisalmér vytváří emise CO2 179.29kg.