Let Dortmund - Brémy ceny od 2 094,66 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Dortmund až Brémy od let

Cesta z Dortmund do Brémy za let je 196,23 km a trvá 18 h 58 min. Denně jede 42 spojů, přičemž první odjíždí v 6:05 a poslední v 21:10. Je možné cestovat z Dortmund na Brémy pomocí let již za 2 094,66 Kč nebo až za 43 479,87 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 094,66 Kč.

Nejnižší cena2 094,66 Kč
Doba trvání cesty18 h 58 min
Připojení za den42
Nejnižší cena2 094,66 Kč
Nejvyšší cena43 479,87 Kč
První odjezd6:05
Poslední odjezd21:10
Vzdálenost196,23 km
OdjezdDortmund
PříjezdBrémy
NosičeWizz Air, Swiss International Air LinesVíce

Let Vstupenky od Dortmund do Bremen

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Dortmund do Bremen

Levné vstupenky let od Dortmund do Brémy
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Dortmund do Brémy.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Dortmund do Brémy, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Dortmund na Brémy.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Dortmund až Bremen

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Dortmund do Brémy

Nejlevnější letenky Dortmund – Brémy lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 699,72 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 423,47 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Brémy letadlem

Pokud cestujete do Brémy letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Astra Airlines je řecká letecká společnost, která byla založena v roce 2008. Provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety se zaměřením na destinace v Evropě a Středomoří. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A320 a A321 a nabízí sedadel v ekonomické i business třídě. Astra Airlines má pověst poskytovatele spolehlivé a cenově dostupné letecké dopravy a za své služby zákazníkům získala několik ocenění. Letecká společnost sídlí v řecké Soluni a působí na několika letištích po celé zemi. Astra Airlines se zavázala k bezpečnosti a udržitelnosti a zavedla několik opatření ke snížení dopadu na životní prostředí.

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Wizz Air, Lufthansa, Eurowings od Dortmund do Brémy
Porovnejte služby na palubě při cestování z Dortmund do Brémy pomocí plane.
Vybavení Wizz Air Lufthansa Eurowings Icelandair Croatia Airlines Air Serbia Turkish Airlines SunExpress Aegean Airlines Vueling Ryanair LOT Czech Airlines KLM
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross cross check check check cross check cross check check cross cross

Dortmund až Brémy Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
13.74kg
Autobus
14.72kg
Let
39.25kg
Auto
31.4kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Dortmund do Brémy?
Tiket let od Dortmund do Brémy je 12 999,83 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 094,66 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Dortmund do Brémy?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Dortmund do Brémy, je 2 094,66 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Dortmund a Brémy krát let?
Dortmund až Brémy je 196,23 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Dortmund a Brémy?
Dortmund až Brémy je v průměru 18 h 58 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 45 min.
Jaké společnosti působí od Dortmund do Brémy?
Dortmund až Brémy je pokryta operátory 27. Na Virail Wizz Air, Swiss International Air Lines, Air Fiji, Astra Airlines, Aero Services Executive, Lufthansa, Eurowings, Icelandair, Croatia Airlines, Jet2.com, easyJet UK, Futura International Airways, Air Serbia, Turkish Airlines, SunExpress, HV, Iberia Airlines, Condor Flugdienst, Aegean Airlines, Swissair, Vueling, Norwegian Air Shuttle, Royal Khmer Airlines, Big Sky Airlines, Ryanair, LOT, Czech Airlines, KLM můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Dortmund na Brémy?
Dortmund až Brémy má průměrně 42 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Dortmund do Brémy?
První let z Dortmund na Brémy odlétá v 6:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Dortmund na Brémy?
Nejnovější let z Dortmund na Brémy odjíždí v 21:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Dortmund do Brémy?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 094,66 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Dortmund do Brémy by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Dortmund a Brémy je 3 h 45 min.
Existuje přímé let z Dortmund na Brémy?
Ano, mezi Dortmund a Brémy je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Dortmund až Brémy od let?
Cesta let od Dortmund k Brémy vytváří emise CO2 39.25kg.

Přejděte na místní z Dortmund

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Dortmund

Mezinárodní trasy z Dortmund a blízkých oblastí

Další destinace od Dortmund

Hlavní trasy do stanice Brémy

Podobné trasy

Další oblíbené trasy