Let Dortmund - Lipsko ceny od 4 067,55 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Dortmund až Lipsko od let

Cesta z Dortmund do Lipsko za let je 340,96 km a trvá 24 h 19 min. Denně jede 42 spojů, přičemž první odjíždí v 6:15 a poslední v 20:05. Je možné cestovat z Dortmund na Lipsko pomocí let již za 4 067,55 Kč nebo až za 30 250,85 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 4 067,55 Kč.

Nejnižší cena4 067,55 Kč
Doba trvání cesty24 h 19 min
Připojení za den42
Nejnižší cena4 067,55 Kč
Nejvyšší cena30 250,85 Kč
První odjezd6:15
Poslední odjezd20:05
Vzdálenost340,96 km
OdjezdDortmund
PříjezdLipsko
NosičeCondor Flugdienst, Tol-Air ServicesVíce

Let Vstupenky od Dortmund do Lipsko

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Dortmund do Lipsko

Levné vstupenky let od Dortmund do Lipsko
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Dortmund do Lipsko.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Dortmund do Lipsko, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Dortmund na Lipsko.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Dortmund až Lipsko

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Dortmund do Lipsko

Nejlevnější letenky Dortmund – Lipsko lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 680,94 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 001,13 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Lipsko letadlem

Pokud cestujete do Lipsko letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Bulgaria Air je národní vlajková letecká společnost Bulharska se sídlem v Sofii. Provozuje pravidelné lety do více než 20 destinací v Evropě, na Středním východě a v Africe. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a má flotilu 10 letadel, včetně Airbusů A319 a Embraer E190. Bulgaria Air nabízí sedadla v ekonomické i business třídě a také věrnostní program Fly More. Letecká společnost má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi, včetně Air France, KLM a Alitalia. Bulgaria Air je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Lufthansa, Olympic Air, Ryanair od Dortmund do Lipsko
Porovnejte služby na palubě při cestování z Dortmund do Lipsko pomocí plane.
Vybavení Lufthansa Olympic Air Ryanair Croatia Airlines Austrian Airlines LOT SunExpress Aegean Airlines Eurowings Wizz Air Bulgaria Air
wifi WiFi check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross check check check check cross check cross check check

Dortmund až Lipsko Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
23.87kg
Autobus
25.57kg
Let
68.19kg
Auto
54.55kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Dortmund do Lipsko?
Tiket let od Dortmund do Lipsko je 12 791,33 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 4 067,55 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Dortmund do Lipsko?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Dortmund do Lipsko, je 4 067,55 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Dortmund a Lipsko krát let?
Dortmund až Lipsko je 340,96 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Dortmund a Lipsko?
Dortmund až Lipsko je v průměru 24 h 19 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 40 min.
Jaké společnosti působí od Dortmund do Lipsko?
Dortmund až Lipsko je pokryta operátory 16. Na Virail Condor Flugdienst, Tol-Air Services, Lufthansa, Big Sky Airlines, Olympic Air, Ryanair, Aero Services Executive, Croatia Airlines, Austrian Airlines, LOT, SunExpress, Aegean Airlines, Eurowings, Wizz Air, Air Fiji, Bulgaria Air, Hageland Aviation Services můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Dortmund na Lipsko?
Dortmund až Lipsko má průměrně 42 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Dortmund do Lipsko?
První let z Dortmund na Lipsko odlétá v 6:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Dortmund na Lipsko?
Nejnovější let z Dortmund na Lipsko odjíždí v 20:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Dortmund do Lipsko?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 4 067,55 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Dortmund do Lipsko by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Dortmund a Lipsko je 5 h 40 min.
Existuje přímé let z Dortmund na Lipsko?
Ano, mezi Dortmund a Lipsko je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Dortmund až Lipsko od let?
Cesta let od Dortmund k Lipsko vytváří emise CO2 68.19kg.

Přejděte na místní z Dortmund

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Dortmund

Mezinárodní trasy z Dortmund a blízkých oblastí

Další destinace od Dortmund

Hlavní trasy do stanice Lipsko

Podobné trasy

Další oblíbené trasy