Let Mannheim - Lipsko ceny od 19 579,51 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Mannheim až Lipsko od let

Cesta z Mannheim do Lipsko za let je 343,85 km a trvá 19 h 13 min. Denně jede 4 spojů, přičemž první odjíždí v 14:00 a poslední v 14:00. Je možné cestovat z Mannheim na Lipsko pomocí let již za 19 579,51 Kč nebo až za 28 005,66 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 19 579,51 Kč.

Nejnižší cena19 579,51 Kč
Doba trvání cesty19 h 13 min
Připojení za den4
Nejnižší cena19 579,51 Kč
Nejvyšší cena28 005,66 Kč
První odjezd14:00
Poslední odjezd14:00
Vzdálenost343,85 km
OdjezdMannheim
PříjezdLipsko
NosičeLufthansa, Mahfooz AviationVíce

Let Vstupenky od Mannheim do Leipzig

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Mannheim do Leipzig

Levné vstupenky let od Mannheim do Lipsko
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Mannheim do Lipsko.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Mannheim do Lipsko, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Mannheim na Lipsko.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Mannheim až Leipzig

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Mannheim do Lipsko

Nejlevnější letenky Mannheim – Lipsko lze najít již za 3 071,12 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 517,47 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 419,33 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Lipsko letadlem

Pokud cestujete do Lipsko letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Lufthansa, Austrian Airlines od Mannheim do Lipsko
Porovnejte služby na palubě při cestování z Mannheim do Lipsko pomocí plane.
Vybavení Lufthansa Austrian Airlines
wifi WiFi check check
luggage Zavazadlo check check
food_and_drink Jídlo a pití check check

Mannheim až Lipsko Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
24.07kg
Autobus
25.79kg
Let
68.77kg
Auto
55.02kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Mannheim do Lipsko?
Tiket let od Mannheim do Lipsko je 23 053,00 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 19 579,51 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Mannheim do Lipsko?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Mannheim do Lipsko, je 19 579,51 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Mannheim a Lipsko krát let?
Mannheim až Lipsko je 343,85 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Mannheim a Lipsko?
Mannheim až Lipsko je v průměru 19 h 13 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 17 h 20 min.
Jaké společnosti působí od Mannheim do Lipsko?
Mannheim až Lipsko je pokryta operátory 3. Na Virail Lufthansa, Mahfooz Aviation, Austrian Airlines, Swiss International Air Lines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Mannheim na Lipsko?
Mannheim až Lipsko má průměrně 4 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Mannheim do Lipsko?
První let z Mannheim na Lipsko odlétá v 14:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Mannheim na Lipsko?
Nejnovější let z Mannheim na Lipsko odjíždí v 14:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Mannheim do Lipsko?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 19 579,51 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Mannheim do Lipsko by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Mannheim a Lipsko je 17 h 20 min.
Existuje přímé let z Mannheim na Lipsko?
Ano, mezi Mannheim a Lipsko je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Mannheim až Lipsko od let?
Cesta let od Mannheim k Lipsko vytváří emise CO2 68.77kg.

Přejděte na místní z Mannheim

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Mannheim

Mezinárodní trasy z Mannheim a blízkých oblastí

Další destinace od Mannheim

Hlavní trasy do stanice Lipsko

Podobné trasy

Další oblíbené trasy