Let Mnichov - Moskva ceny od 3 704,15 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Mnichov až Moskva od let

Cesta z Mnichov do Moskva za let je 1 962,05 km a trvá 7 h 42 min. Denně jede 18 spojů, přičemž první odjíždí v 7:00 a poslední v 21:30. Je možné cestovat z Mnichov na Moskva pomocí let již za 3 704,15 Kč nebo až za 25 207,33 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 704,15 Kč.

Nejnižší cena3 704,15 Kč
Doba trvání cesty7 h 42 min
Připojení za den18
Nejnižší cena3 704,15 Kč
Nejvyšší cena25 207,33 Kč
První odjezd7:00
Poslední odjezd21:30
Vzdálenost1 962,05 km
OdjezdMnichov
PříjezdMoskva
NosičeUral Airlines, Etihad AirwaysVíce

Let Vstupenky od Munich do Moscow

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Low-cost lety z Mnichov Moskva na virail

Najít nejlevnější vstupenky na lety z Mnichov Moskva y ještě nikdy nebylo tak snadné: Vložením data své cesty, bude virail najít stovky levných letů nabízí od Mnichov do Moskva. Stačí pouze vybrat ten nejlepší a rezervovat si výlet!

Jaký je nejlevnější letenku můžete získat z Mnichov Moskva?

Nejlepší cena pro lety od Mnichov do Moskva může být pouze 3 704,15 Kč-li si můžete rezervovat předem.

Jaký je časový harmonogram letů z Mnichov Moskva?

Let z Mnichov Moskva trvá v průměru 7 h 42 min. Přímé lety z Mnichov Moskva potřebovat alespoň 3 h 0 min dosáhnout Moskva.

Které letiště jsou Slouží pro lety z Mnichov Moskva?

Letiště sloužil v pomocí letech z Mnichov Moskva jsou Blumenstraße, München,Hauptbahnhof Seidlstraße, München,Hopfenstraße, München a Sheremetyevo International Airport, SVO,Moscow, Severnye Vorota Coach Station,Vnukovo International Airport, VKO,Domodedovo airport, Domodedovo airport; House 1,Ярославский вокзал (Yaroslavskiy Station),Kiyevsky vokzal (Киевский вокзал),Metro Okruzhnaya,Zhukovsky International Airport,Metro Verknye Kotly.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Munich do Moscow

Levné vstupenky let od Mnichov do Moskva
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Mnichov do Moskva.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Mnichov do Moskva, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Mnichov na Moskva.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Munich až Moscow

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Mnichov do Moskva

Nejlevnější letenky Mnichov – Moskva lze najít již za 2 958,83 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 5 457,31 Kč. Nejdražší tiket může stát až 15 159,52 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Moskva letadlem

Pokud cestujete do Moskva letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

AirBaltic je lotyšská nízkonákladová letecká společnost, která provozuje lety do více než 70 destinací v Evropě, na Středním východě a v Asii. Letecká společnost byla založena v roce 1995 a od té doby se stala největší leteckou společností v Pobaltí. AirBaltic provozuje flotilu moderních letadel Airbus A220-300, která jsou známá svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně online odbavení, zábavy na palubě a věrnostního programu. AirBaltic se zavázal k udržitelnosti a stanovil si cíl stát se světově nejekologičtější leteckou společností.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Fly Emirates je národní letecká společnost Spojených arabských emirátů (SAE) a jedna z největších leteckých společností na světě. Provozuje přes 3 600 letů týdně do více než 150 destinací ve více než 80 zemích. Letecká společnost je známá svým luxusním vybavením, včetně soukromých apartmá, gurmánského stravování a zábavy na palubě. Je také hlavním sponzorem sportovních týmů a akcí, včetně fotbalových klubů jako Real Madrid a Arsenal, stejně jako tenisových turnajů ATP. Společnost Fly Emirates získala za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byla společností Skytrax v roce 2016 vyhlášena nejlepší leteckou společností světa.

Etihad Airways je národní letecká společnost Spojených arabských emirátů se sídlem v Abu Dhabi. Byla založena v roce 2003 a od té doby se stala jednou z předních světových leteckých společností s flotilou více než 100 letadel a sítí více než 80 destinací po celém světě. Etihad Airways je známá svými luxusními a inovativními produkty a službami, včetně oceněných kabin první a business třídy, zábavy na palubě a možností stravování. Letecká společnost se také zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nízkou spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů na palubě.

Freebird Airlines je turecká charterová letecká společnost, která byla založena v roce 2000. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Asii a Africe. Freebird Airlines má flotilu letadel Airbus A320 a A321, která jsou konfigurována se sedadly v ekonomické i business třídě. Letecká společnost nabízí řadu palubních služeb, včetně jídel, nápojů a zábavy. Freebird Airlines je známá svými cenově dostupnými tarify a spolehlivými službami, díky čemuž je oblíbenou volbou pro cestovatele, kteří hledají cenově výhodnou možnost. Letecká společnost sídlí v Istanbulu a provozuje lety z několika letišť v Turecku.

Gulf Air je národní letecká společnost Bahrajnského království se sídlem v Muharraq. Byla založena v roce 1950 a provozuje lety do více než 50 destinací na Středním východě, v Asii, Evropě a Africe. Flotila Gulf Air se skládá z moderních letadel Airbus a Boeing a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně World Travel Awards za nejlepší obchodní třídu aerolinek na Středním východě a webové stránky předních leteckých společností na Středním východě. Gulf Air se zavazuje poskytovat svým cestujícím bezpečné, spolehlivé a pohodlné cestování.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Qatar Airways je národní letecká společnost Kataru se sídlem v Dauhá. Byla založena v roce 1993 a od té doby se rozrostla a stala se jednou z předních světových leteckých společností s flotilou více než 200 letadel létajících do více než 160 destinací po celém světě. Qatar Airways je známá svými luxusními a cenami ověnčenými službami, které cestujícím nabízejí řadu vybavení, jako jsou lehká sedadla, gurmánská kuchyně a palubní zábava. Letecká společnost je členem aliance oneworld a má partnerství s několika dalšími leteckými společnostmi, což umožňuje cestujícím snadné spojení do destinací po celém světě. Qatar Airways získal za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byl Skytraxem roku 2019 jmenován nejlepší leteckou společností světa.

S7 Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Novosibirsku. Je to druhá největší letecká společnost v Rusku a provozuje lety do více než 150 destinací ve 30 zemích. Letecká společnost byla založena v roce 1957 jako Tolmachevo United Squadron a později byla přejmenována na Sibir Airlines. V roce 2005 se letecká společnost přejmenovala na S7 Airlines a od té doby rozšířila svou flotilu a síť tras. S7 Airlines je členem globální aliance leteckých společností oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby a bezpečnost, včetně ocenění Nejlepší leteckou společností v Rusku a SNS na Skytrax World Airline Awards.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Ural Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Jekatěrinburgu v Rusku. Byla založena v roce 1943 jako Sverdlovsk State Air Enterprises a později přejmenována na Ural Airlines v roce 1993. Letecká společnost provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Evropě, Asii a na Středním východě. Má flotilu více než 40 letadel, včetně Airbusů A320, A321 a A319. Ural Airlines je známá svými nízkonákladovými lety a za své služby získala několik ocenění, včetně ceny Skytrax za nejlepší regionální leteckou společnost v Rusku a SNS v roce 2019. Letecká společnost je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Egypt Air je vlajková letecká společnost Egypta se sídlem v Káhiře. Byla založena v roce 1932 a provozuje pravidelnou osobní a nákladní dopravu do více než 75 destinací na Středním východě, v Evropě, Africe, Asii a Americe. Letecká společnost má flotilu více než 60 letadel, včetně Airbus A320, A330 a Boeing 737, 777 a 787. Egypt Air je členem Star Alliance a má dohody o sdílení kódů s několika leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí různé třídy služeb, včetně ekonomické, obchodní a první třídy, a poskytuje během letu zábavu, jídla a nápoje. Egypt Air získal za své služby několik ocenění, včetně ocenění Nejlepší letecká společnost v Africe v roce 2020.

Služby na palubě Etihad Airways, Eurowings, LOT od Mnichov do Moskva
Porovnejte služby na palubě při cestování z Mnichov do Moskva pomocí plane.
Vybavení Etihad Airways Eurowings LOT Freebird Airlines SWISS Pegasus Airlines Turkish Airlines Air France Air Europa Vueling KLM Austrian Airlines Emirates EGYPTAIR AnadoluJet SAUDIA SunExpress Brussels Airlines AirBaltic Flydubai Corendon Airlines Lufthansa Gulf Air Qatar Airways Finnair
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check check cross check check check cross check check check check cross
food_and_drink Jídlo a pití check cross check cross check check check cross cross cross cross check check check check check cross cross check check cross check check check cross

Mnichov až Moskva Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
137.34kg
Autobus
147.15kg
Let
392.41kg
Auto
313.93kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Mnichov do Moskva?
Tiket let od Mnichov do Moskva je 9 738,48 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 704,15 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Mnichov do Moskva?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Mnichov do Moskva, je 3 704,15 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Mnichov a Moskva krát let?
Mnichov až Moskva je 1 962,05 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Mnichov a Moskva?
Mnichov až Moskva je v průměru 7 h 42 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 0 min.
Jaké společnosti působí od Mnichov do Moskva?
Mnichov až Moskva je pokryta operátory 28. Na Virail Ural Airlines, Etihad Airways, Eurowings, LOT, Freebird Airlines, SWISS, Pobeda, Pegasus Airlines, Turkish Airlines, Air France, Air Europa, Vueling, KLM, Austrian Airlines, Emirates, EGYPTAIR, AnadoluJet, SAUDIA, SunExpress, Brussels Airlines, airBaltic, Aeroflot, flydubai, Corendon Airlines, Lufthansa, S7 Airlines, Gulf Air, Qatar Airways, Finnair můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Mnichov na Moskva?
Mnichov až Moskva má průměrně 18 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Mnichov do Moskva?
První let z Mnichov na Moskva odlétá v 7:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Mnichov na Moskva?
Nejnovější let z Mnichov na Moskva odjíždí v 21:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Mnichov do Moskva?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 704,15 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Mnichov na Moskva?
V průměru existuje 1 od Mnichov až po Moskva.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Mnichov do Moskva by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Mnichov a Moskva je 3 h 0 min.
Existuje přímé let z Mnichov na Moskva?
Ano, mezi Mnichov a Moskva je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Mnichov až Moskva od let?
Cesta let od Mnichov k Moskva vytváří emise CO2 392.41kg.

Přejděte na místní z Mnichov

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Mnichov

Mezinárodní trasy z Mnichov a blízkých oblastí

Další destinace od Mnichov

Hlavní trasy do stanice Moskva

Další oblíbené trasy