Let Mnichov - Krakov ceny od 4 868,63 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 6 648,61 Kč
Zítra 12 178,28 Kč
2 dny 22 310,12 Kč
3 dny 22 310,12 Kč

Mnichov až Krakov od let

Cesta z Mnichov do Krakov za let je 645,52 km a trvá 1 h 23 min. Denně jede 4 spojů, přičemž první odjíždí v 7:25 a poslední v 22:00. Je možné cestovat z Mnichov na Krakov pomocí let již za 4 868,63 Kč nebo až za 24 155,86 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 4 868,63 Kč.

Nejnižší cena4 868,63 Kč
Doba trvání cesty1 h 23 min
Připojení za den4
Nejnižší cena4 868,63 Kč
Nejvyšší cena24 155,86 Kč
První odjezd7:25
Poslední odjezd22:00
Vzdálenost645,52 km
OdjezdMnichov
PříjezdKrakov
NosičeAir Dolomiti, LOTVíce

Let Vstupenky od Mnichov do Krakov

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Najít low-cost letů z Mnichov Krakov na virail

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Mnichov do Krakov. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do Krakov.

Jaký je nejlevnější letenku můžete získat z Mnichov Krakov?

Při rezervaci předem a s flexibilními termíny najdete levné letenky od Mnichov do Krakov také pouze 4 868,63 Kč.

Jak dlouho trvá, než od Mnichov do Krakov letadlem?

Lety z Mnichov Krakov odejít 7:25. Poslední z nich opouští Mnichov na 22:00. Nejrychlejší přímé lety z Mnichov Krakov trvat jen 1 h 20 min.

Které letiště jsou Slouží pro lety z Mnichov Krakov?

Letiště sloužil v pomocí letech z Mnichov Krakov jsou Hauptbahnhof Seidlstraße, München,Hopfenstraße, München,Blumenstraße, München a Kraków Airport,Krakow,Krakow Straszewskiego,Kraków, Rondo Matecznego,Krakow, ul. Dworcowa.

Porovnejte ceny a vstupenky od Mnichov do Krakov

Levné vstupenky let od Mnichov do Krakov
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Mnichov do Krakov.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Mnichov do Krakov, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Mnichov na Krakov.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Mnichov až Krakov

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 5 050,58 Kč do 12 166,34 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 58%!

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Mnichov do Krakov

Nejlevnější letenky Mnichov – Krakov lze najít již za 5 708,20 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 8 715,47 Kč. Nejdražší tiket může stát až 14 012,33 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Krakov letadlem

Pokud cestujete do Krakov letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Dolomiti je italská regionální letecká společnost se sídlem v italské Veroně. Byla založena v roce 1989 a je dceřinou společností Lufthansy. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Itálii a Evropě, včetně Německa, Rakouska, Francie a Belgie. Air Dolomiti má flotilu Embraer E-Jetů, které jsou známé svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a Wi-Fi. Air Dolomiti získala několik ocenění za své služby zákazníkům a má pověst spolehlivé a efektivní letecké společnosti.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Air Dolomiti, LOT, Lufthansa od Mnichov do Krakov
Porovnejte služby na palubě při cestování z Mnichov do Krakov pomocí plane.
Vybavení Air Dolomiti LOT Lufthansa Austrian Airlines
wifi WiFi check check check check
luggage Zavazadlo check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check check

Mnichov až Krakov Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
45.19kg
Autobus
48.41kg
Let
129.1kg
Auto
103.28kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Mnichov do Krakov?
Tiket let od Mnichov do Krakov je 11 532,34 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 4 868,63 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Mnichov do Krakov?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Mnichov do Krakov, je 4 868,63 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Mnichov a Krakov krát let?
Mnichov až Krakov je 645,52 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Mnichov a Krakov?
Mnichov až Krakov je v průměru 1 h 23 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 20 min.
Jaké společnosti působí od Mnichov do Krakov?
Mnichov až Krakov je pokryta operátory 3. Na Virail Air Dolomiti, LOT, Lufthansa, Austrian Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Mnichov na Krakov?
Mnichov až Krakov má průměrně 4 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Mnichov do Krakov?
První let z Mnichov na Krakov odlétá v 7:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Mnichov na Krakov?
Nejnovější let z Mnichov na Krakov odjíždí v 22:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Mnichov do Krakov?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 4 868,63 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Mnichov na Krakov?
V průměru existuje 4 od Mnichov až po Krakov.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Mnichov do Krakov by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Mnichov a Krakov je 1 h 20 min.
Existuje přímé let z Mnichov na Krakov?
Ano, mezi Mnichov a Krakov je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Mnichov až Krakov od let?
Cesta let od Mnichov k Krakov vytváří emise CO2 129.1kg.

Přejděte na místní z Mnichov

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Mnichov

Mezinárodní trasy z Mnichov a blízkých oblastí

Další destinace od Mnichov

Hlavní trasy do stanice Krakov

Podobné trasy

Další oblíbené trasy