Let Mnichov - Friedrichshafen ceny od 4 570,02 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Mnichov až Friedrichshafen od let

Cesta z Mnichov do Friedrichshafen za let je 165,6 km a trvá 17 h 1 min. Denně jede 39 spojů, přičemž první odjíždí v 7:00 a poslední v 22:35. Je možné cestovat z Mnichov na Friedrichshafen pomocí let již za 4 570,02 Kč nebo až za 48 903,59 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 4 570,02 Kč.

Nejnižší cena4 570,02 Kč
Doba trvání cesty17 h 1 min
Připojení za den39
Nejnižší cena4 570,02 Kč
Nejvyšší cena48 903,59 Kč
První odjezd7:00
Poslední odjezd22:35
Vzdálenost165,6 km
OdjezdMnichov
PříjezdFriedrichshafen
NosičeWizz Air, Air FijiVíce

Let Vstupenky od Munich do Friedrichshafen

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Najít low-cost letů z Mnichov Friedrichshafen na virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Friedrichshafen je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Friedrichshafen, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Mnichov do Friedrichshafen.

Kolik jsou vstupenky low-cost pro lety z Mnichov Friedrichshafen?

Při rezervaci předem a s flexibilními termíny najdete levné letenky od Mnichov do Friedrichshafen také pouze 4 570,02 Kč.

Kdy se lety z Mnichov Friedrichshafen odejít?

K dosažení Friedrichshafen letadlem to bude trvat v průměru 17 h 1 min. Nejrychlejší letadlo spojení z Mnichov Friedrichshafen vzít 2 h 45 min.

Které letiště jsou Slouží pro lety z Mnichov Friedrichshafen?

Blumenstraße, München,Hauptbahnhof Seidlstraße, München,Hopfenstraße, München a Loewental,Friedrichshafen ,Friedrichshafen Airport,Friedrichshafen Haf jsou odletové a příletové ariports v Mnichov a Friedrichshafen.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Munich do Friedrichshafen

Levné vstupenky let od Mnichov do Friedrichshafen
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Mnichov do Friedrichshafen.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Mnichov do Friedrichshafen, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Mnichov na Friedrichshafen.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Munich až Friedrichshafen

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Mnichov do Friedrichshafen

Nejlevnější letenky Mnichov – Friedrichshafen lze najít již za 3 071,12 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 517,47 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 419,33 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Friedrichshafen letadlem

Pokud cestujete do Friedrichshafen letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Wizz Air, LOT, Air Serbia od Mnichov do Friedrichshafen
Porovnejte služby na palubě při cestování z Mnichov do Friedrichshafen pomocí plane.
Vybavení Wizz Air LOT Air Serbia Turkish Airlines Aegean Airlines Lufthansa Eurowings Ryanair
wifi WiFi check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check check cross check

Mnichov až Friedrichshafen Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
11.59kg
Autobus
12.42kg
Let
33.12kg
Auto
26.5kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Mnichov do Friedrichshafen?
Tiket let od Mnichov do Friedrichshafen je 13 370,29 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 4 570,02 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Mnichov do Friedrichshafen?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Mnichov do Friedrichshafen, je 4 570,02 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Mnichov a Friedrichshafen krát let?
Mnichov až Friedrichshafen je 165,6 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Mnichov a Friedrichshafen?
Mnichov až Friedrichshafen je v průměru 17 h 1 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 45 min.
Jaké společnosti působí od Mnichov do Friedrichshafen?
Mnichov až Friedrichshafen je pokryta operátory 15. Na Virail Wizz Air, Air Fiji, LOT, Air Serbia, Swedline Express, SkyEurope, Condor Flugdienst, Swissair, Turkish Airlines, Aegean Airlines, Lufthansa, Swiss International Air Lines, Emirates Airlines, Eurowings, Iberia Airlines, Ryanair můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Mnichov na Friedrichshafen?
Mnichov až Friedrichshafen má průměrně 39 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Mnichov do Friedrichshafen?
První let z Mnichov na Friedrichshafen odlétá v 7:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Mnichov na Friedrichshafen?
Nejnovější let z Mnichov na Friedrichshafen odjíždí v 22:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Mnichov do Friedrichshafen?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 4 570,02 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Mnichov do Friedrichshafen by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Mnichov a Friedrichshafen je 2 h 45 min.
Existuje přímé let z Mnichov na Friedrichshafen?
Ano, mezi Mnichov a Friedrichshafen je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Mnichov až Friedrichshafen od let?
Cesta let od Mnichov k Friedrichshafen vytváří emise CO2 33.12kg.

Přejděte na místní z Mnichov

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Mnichov

Mezinárodní trasy z Mnichov a blízkých oblastí

Další destinace od Mnichov

Hlavní trasy do stanice Friedrichshafen

Podobné trasy

Další oblíbené trasy