Let Mnichov - Řím ceny od 2 394,25 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

3 573,11 Kč
3 604,77 Kč
3 225,30 Kč

Mnichov až Řím od let

Cesta z Mnichov do Řím za let je 698,59 km a trvá 1 h 37 min. Denně jede 7 spojů, přičemž první odjíždí v 8:30 a poslední v 19:30. Je možné cestovat z Mnichov na Řím pomocí let již za 2 394,25 Kč nebo až za 32 281,70 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 394,25 Kč.

Nejnižší cena2 394,25 Kč
Doba trvání cesty1 h 37 min
Připojení za den7
Nejnižší cena2 394,25 Kč
Nejvyšší cena32 281,70 Kč
První odjezd8:30
Poslední odjezd19:30
Vzdálenost698,59 km
OdjezdMnichov
PříjezdŘím
NosičeSwiss International Air Lines, Lufthansa

Let Vstupenky od Munich do Rome

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Low-cost lety z Mnichov Řím na virail

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Mnichov do Řím. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do Řím.

Jaké jsou ceny letenek z Mnichov Řím?

Pokud jsou k dispozici vstupenky na low-cost můžete ušetřit spoustu peněz, ale nezapomeňte být flexibilní a objednat předem: můžete získat levné letenky z Mnichov Řím od 2 394,25 Kč.

Jak dlouhá je cesta od Mnichov do Řím letadlem?

Lety z Mnichov Řím odejít 8:30. Poslední z nich opouští Mnichov na 19:30. Nejrychlejší lety se dostanete od Mnichov do Řím v 1 h 25 min.

Kde se lety z Mnichov Řím odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

Letiště sloužil v pomocí letech z Mnichov Řím jsou Blumenstraße, München,Hauptbahnhof Seidlstraße, München,Hopfenstraße, München a Rome Termini,Rome Trastevere,Rome Fiumicino Airport (FCO),Rome Monte Mario,Rome Nomentana,Rome - Ostiense,Roma - Tuscolana,Roma-San Pietro,Rome Balduina,Rome Ciampino Airport (CIA),ROMA - TIBURTINA.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Munich do Rome

Levné vstupenky let od Mnichov do Řím
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Mnichov do Řím.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Mnichov do Řím, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Mnichov na Řím.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Munich až Rome

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 2 776,65 Kč do 8 921,08 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 69%!

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Mnichov do Řím

Nejlevnější letenky Mnichov – Řím lze najít již za 2 794,67 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 627,72 Kč. Nejdražší tiket může stát až 7 459,93 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Řím letadlem

Pokud cestujete do Řím letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Lufthansa, ITA Airways od Mnichov do Řím
Porovnejte služby na palubě při cestování z Mnichov do Řím pomocí plane.
Vybavení Lufthansa ITA Airways
wifi WiFi check check
luggage Zavazadlo check check
food_and_drink Jídlo a pití check check

Mnichov až Řím Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
48.9kg
Autobus
52.39kg
Let
139.72kg
Auto
111.77kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Mnichov do Řím?
Tiket let od Mnichov do Řím je 4 776,81 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 394,25 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Mnichov do Řím?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Mnichov do Řím, je 2 394,25 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Mnichov a Řím krát let?
Mnichov až Řím je 698,59 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Mnichov a Řím?
Mnichov až Řím je v průměru 1 h 37 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 25 min.
Jaké společnosti působí od Mnichov do Řím?
Mnichov až Řím je pokryta operátory 2. Na Virail Swiss International Air Lines, Lufthansa, ITA Airways můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Mnichov na Řím?
Mnichov až Řím má průměrně 7 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Mnichov do Řím?
První let z Mnichov na Řím odlétá v 8:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Mnichov na Řím?
Nejnovější let z Mnichov na Řím odjíždí v 19:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Mnichov do Řím?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 394,25 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Mnichov na Řím?
V průměru existuje 7 od Mnichov až po Řím.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Mnichov do Řím by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Mnichov a Řím je 1 h 25 min.
Existuje přímé let z Mnichov na Řím?
Ano, mezi Mnichov a Řím je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Mnichov až Řím od let?
Cesta let od Mnichov k Řím vytváří emise CO2 139.72kg.

Přejděte na místní z Mnichov

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Mnichov

Mezinárodní trasy z Mnichov a blízkých oblastí

Další destinace od Mnichov

Hlavní trasy do stanice Řím

Podobné trasy

Další oblíbené trasy