Let Mnichov - Lipsko ceny od 2 224,97 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
2 224,97 Kč

Mnichov až Lipsko od let

Cesta z Mnichov do Lipsko za let je 361,03 km a trvá 1 h 39 min. Denně jede 3 spojů, přičemž první odjíždí v 7:00 a poslední v 22:20. Je možné cestovat z Mnichov na Lipsko pomocí let již za 2 224,97 Kč nebo až za 9 294,95 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 224,97 Kč.

Nejnižší cena2 224,97 Kč
Doba trvání cesty1 h 39 min
Připojení za den3
Nejnižší cena2 224,97 Kč
Nejvyšší cena9 294,95 Kč
První odjezd7:00
Poslední odjezd22:20
Vzdálenost361,03 km
OdjezdMnichov
PříjezdLipsko
NosičeeasyJet UK, Turkish AirlinesVíce

Let Vstupenky od Munich do Leipzig

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Munich do Leipzig

Levné vstupenky let od Mnichov do Lipsko
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Mnichov do Lipsko.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Mnichov do Lipsko, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Mnichov na Lipsko.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Munich až Leipzig

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 1 997,24 Kč do 6 965,98 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 71%!

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Mnichov do Lipsko

Nejlevnější letenky Mnichov – Lipsko lze najít již za 1 934,40 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 776,41 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 309,73 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Lipsko letadlem

Pokud cestujete do Lipsko letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě Turkish Airlines, Austrian Airlines, Ryanair od Mnichov do Lipsko
Porovnejte služby na palubě při cestování z Mnichov do Lipsko pomocí plane.
Vybavení Turkish Airlines Austrian Airlines Ryanair Lufthansa
wifi WiFi check check check check
luggage Zavazadlo check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check

Mnichov až Lipsko Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
25.27kg
Autobus
27.08kg
Let
72.21kg
Auto
57.76kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Mnichov do Lipsko?
Tiket let od Mnichov do Lipsko je 4 756,59 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 224,97 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Mnichov do Lipsko?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Mnichov do Lipsko, je 2 224,97 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Mnichov a Lipsko krát let?
Mnichov až Lipsko je 361,03 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Mnichov a Lipsko?
Mnichov až Lipsko je v průměru 1 h 39 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 0 h 55 min.
Jaké společnosti působí od Mnichov do Lipsko?
Mnichov až Lipsko je pokryta operátory 5. Na Virail easyJet UK, Turkish Airlines, Austrian Airlines, Air Fiji, Ryanair, Lufthansa můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Mnichov na Lipsko?
Mnichov až Lipsko má průměrně 3 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Mnichov do Lipsko?
První let z Mnichov na Lipsko odlétá v 7:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Mnichov na Lipsko?
Nejnovější let z Mnichov na Lipsko odjíždí v 22:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Mnichov do Lipsko?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 224,97 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Mnichov na Lipsko?
V průměru existuje 2 od Mnichov až po Lipsko.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Mnichov do Lipsko by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Mnichov a Lipsko je 0 h 55 min.
Existuje přímé let z Mnichov na Lipsko?
Ano, mezi Mnichov a Lipsko je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Mnichov až Lipsko od let?
Cesta let od Mnichov k Lipsko vytváří emise CO2 72.21kg.

Přejděte na místní z Mnichov

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Mnichov

Mezinárodní trasy z Mnichov a blízkých oblastí

Další destinace od Mnichov

Hlavní trasy do stanice Lipsko

Podobné trasy

Další oblíbené trasy