Vlak Mnichov - Lipsko ceny od 435,98 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Mnichov až Lipsko od vlak

Cesta z Mnichov do Lipsko za vlak je 361,03 km a trvá 3 h 37 min. Denně jede 6 spojů, přičemž první odjíždí v 0:21 a poslední v 8:55. Je možné cestovat z Mnichov na Lipsko pomocí vlak již za 435,98 Kč nebo až za 3 227,24 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 435,98 Kč.

Nejnižší cena435,98 Kč
Doba trvání cesty3 h 37 min
Připojení za den6
Nejnižší cena435,98 Kč
Nejvyšší cena3 227,24 Kč
První odjezd0:21
Poslední odjezd8:55
Vzdálenost361,03 km
OdjezdMnichov
PříjezdLipsko
NosičeDB - Regional Express, DB - InterCity Express (ICE)

Vlak Vstupenky od Munich do Leipzig

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Munich do Leipzig

Levné vstupenky vlak od Mnichov do Lipsko
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Mnichov do Lipsko.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Mnichov do Lipsko, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Mnichov na Lipsko.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Munich až Leipzig

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 3,65 Kč do 2 191,60 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 100%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Mnichov do Lipsko

Nejlevnější vlakové jízdenky Mnichov - Lipsko lze najít za cenu 1 012,02 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 407,06 Kč. Nejdražší lístek může stát až 1 838,92 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Lipsko vlakem

Pokud cestujete do Lipsko vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Express InterCity je typ vlakové dopravy, která funguje v mnoha zemích po celém světě. Je navržen tak, aby poskytoval rychlou a efektivní dopravu mezi velkými městy s omezenými zastávkami na cestě. Expresní vlaky InterCity obvykle nabízejí vybavení, jako je pohodlné sezení, klimatizace a palubní servis jídla a nápojů. Mohou mít také prvotřídní nebo business třídu sedadel pro cestující, kteří chtějí extra pohodlí a vybavení. Expresní vlaky InterCity jsou často oblíbenou volbou pro obchodní cestující, turisty a dojíždějící, kteří potřebují cestovat mezi městy rychle a pohodlně.

Regional Express (Rex) je australská letecká společnost, která provozuje pravidelné regionální lety do více než 60 destinací po celé Austrálii. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a sídlí v Mascotu v Novém Jižním Walesu. Rex provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně turbovrtulových Saab 340 a Boeingů 737-800NG. Letecká společnost se zaměřuje především na poskytování cenově dostupné letecké dopravy regionálním komunitám se silným důrazem na bezpečnost, spolehlivost a služby zákazníkům. Rex také nabízí věrnostní program Rex Business Flyer a má partnerství s dalšími leteckými společnostmi, jako jsou Qantas a Virgin Australia.

Typy vstupenek a zařízení od Mnichov do Lipsko

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje DB - InterCity Express (ICE) při cestování z Mnichov na Lipsko.

Second Class

Druhá třída Deutshce Bahn zajišťuje pohodlnou cestu se standardním uspořádáním sedadel s bezplatným Wi-Fi, zásuvkou a. Cestující druhé třídy si mohou koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu nebo restauračního vozu.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Cestování první třídou s Deutsche Bahn poskytuje luxusní zážitek s pohodlnými sedadly a mnoha vymoženostmi, jako je prostorné sezení s personalizovanou službou na sedadle a exkluzivní přístup do salonku na hlavních nádražích. Cestující první třídy si mohou nechat doručit objednávky na svá místa, ale pokud nechcete čekat, můžete se navečeřet i v restauračním voze nebo si koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Hledejte klid na ICE Frankfurt v Coach 21 (druhá třída) a Coach 28/29 (první třída). Na ICE 104/105 Basel je to Coach 31 (druhá třída) a Coach 38/39 (první třída).
wifi WiFi open icon close icon
Ve vlacích ICE si vychutnejte bezplatné Wi-Fi a získejte přístup na portál ICE pro filmy, televizní pořady, audioknihy, hry a materiály ke čtení.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Zůstaňte nabití díky elektrické zásuvce, která je k dispozici pro každé dvě sedadla ve vlaku.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích ICE si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Pro pomoc s nástupem, přestupem nebo jinými dotazy se obraťte na DB's Mobility Service. Personál je vždy připraven pomoci a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
S ICE si vyberte mezi kompletním menu v palubní restauraci nebo rychlým občerstvením v bistru. Pro cestující první třídy je jídlo a nápoje zdarma podávány přímo na vaše sedadlo. Rozmanité menu DB, aktualizované čtvrtletně, obsahuje místní a vegetariánské/veganské možnosti.
air_con Klimatizace open icon close icon
Vlaky ICE nenabízejí pouze klimatizaci, ale také inovují ekologicky šetrné systémy, které chladí i topí pomocí přírodních chladiv.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Ve vlacích Deutsche Bahn se ujistěte, že je rozložený a dobře zabalený v pouzdře nebo krytu s vaším jménem, a můžete si ho vzít zdarma na palubu. Máte také povoleno jedno běžné a jedno příruční zavazadlo. Jen zajistěte, aby vaše kolo nepřekáželo ostatním cestujícím nebo neblokovalo uličky. Poznámka: Speciální kola nejsou povolena, ale pokud jste mezinárodní cestovatel, nemusíte se obávat omezení ve špičce.
Služby na palubě DB - Regional Express, DB - InterCity Express (ICE), DB - Intercity od Mnichov do Lipsko
Porovnejte služby na palubě při cestování z Mnichov do Lipsko pomocí train.
Vybavení DB - Regional Express DB - InterCity Express (ICE) DB - Intercity
quiet_zone Tichá zóna check check cross
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
accessibility Přístupnost check check cross
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check cross
bicycle Jízdní kolo check check cross
sleeper_couchette Spáč check check cross
luggage Zavazadlo cross check check

Mnichov až Lipsko Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
25.27kg
Autobus
27.08kg
Let
72.21kg
Auto
57.76kg
Jaké jsou emise CO2 pro Mnichov až Lipsko vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Mnichov a Lipsko jsou 25.27kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Mnichov a Lipsko? Jízdou vlakem mezi Mnichov a Lipsko ušetříte 46.94kg emisí CO2 oproti letu, 1.81kg oproti autobusu a 32.49kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Mnichov do Lipsko?
Tiket vlak od Mnichov do Lipsko je 1 189,57 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 435,98 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Mnichov do Lipsko?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Mnichov do Lipsko, je 435,98 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Mnichov a Lipsko krát vlak?
Mnichov až Lipsko je 361,03 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Mnichov a Lipsko?
Mnichov až Lipsko je v průměru 3 h 37 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 13 min.
Jaké společnosti působí od Mnichov do Lipsko?
Mnichov až Lipsko je pokryta operátory 2. Na Virail DB - Regional Express, DB - InterCity Express (ICE), DB - Intercity můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Mnichov na Lipsko?
Mnichov až Lipsko má průměrně 6 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Mnichov do Lipsko?
První vlak z Mnichov na Lipsko odlétá v 0:21. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Mnichov na Lipsko?
Nejnovější vlak z Mnichov na Lipsko odjíždí v 8:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Mnichov do Lipsko?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 435,98 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Mnichov na Lipsko?
V průměru existuje 2 od Mnichov až po Lipsko.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Mnichov do Lipsko by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Mnichov a Lipsko je 3 h 13 min.
Existuje přímé vlak z Mnichov na Lipsko?
Ano, mezi Mnichov a Lipsko je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Mnichov až Lipsko od vlak?
Cesta vlak od Mnichov k Lipsko vytváří emise CO2 25.27kg.

Přejděte na místní z Mnichov

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Mnichov

Mezinárodní trasy z Mnichov a blízkých oblastí

Další destinace od Mnichov

Hlavní trasy do stanice Lipsko

Podobné trasy

Další oblíbené trasy