Vlak Ostrava - Jihlava ceny od 299,83 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
299,83 Kč

Ostrava až Jihlava od vlak

Cesta z Ostrava do Jihlava za vlak je 200,11 km a trvá 6 h 0 min. Denně jede 24 spojů, přičemž první odjíždí v 2:28 a poslední v 20:37. Je možné cestovat z Ostrava na Jihlava pomocí vlak již za 299,83 Kč nebo až za 1 032,23 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 299,83 Kč.

Nejnižší cena299,83 Kč
Doba trvání cesty6 h 0 min
Připojení za den24
Nejnižší cena299,83 Kč
Nejvyšší cena1 032,23 Kč
První odjezd2:28
Poslední odjezd20:37
Vzdálenost200,11 km
OdjezdOstrava
PříjezdJihlava
NosičeLeo Express, FlixBus

Vlak Vstupenky od Ostrava do Jihlava

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Ostrava do Jihlava.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Kolik jsou jízdenky z Ostrava Jihlava?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Ostrava Jihlava je 485,67 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Ostrava do Jihlava může být kolem 299,83 Kč.

Vlaky od Ostrava do Jihlava: které firmy můžete cestovat s?

Se dostat do Jihlava vlakem, můžete se spolehnout na , jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Jak dlouho trvá, než od Ostrava do Jihlava a kdy vlaky odejít?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Ostrava a Jihlava vzít 6 h 0 min. První vlak odjíždí v 2:28, přičemž poslední z nich je v 20:37 Zatímco první vlak do Jihlava odjíždí v 2:28, poslední z nich je naplánováno na 20:37. Průměrná doba trvání cesty je 6 h 0 min, ale nejrychlejší vlaky mohou dostat vás do Jihlava v 4 h 25 min.

Které stanice slouží k železniční trati Ostrava - Jihlava?

Můžete jet vlakem do Jihlava na Ostrava, Nádraží,Ostrava ÚAN,Ostrava Hlavni Nadrazi,Ostrava, Svinov,OSTRAVA, která dorazí Jihlava nádraží,Bus station Jihlava.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Ostrava do Jihlava

Levné vstupenky vlak od Ostrava do Jihlava
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ostrava do Jihlava.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ostrava do Jihlava, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ostrava na Jihlava.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Ostrava až Jihlava

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Jihlava vlakem

Pokud cestujete do Jihlava vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

Služby na palubě Leo Express, FlixBus, RegioJet od Ostrava do Jihlava
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ostrava do Jihlava pomocí train.
Vybavení Leo Express FlixBus RegioJet
quiet_zone Tichá zóna check cross check
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check check
accessibility Přístupnost check cross check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
bicycle Jízdní kolo check cross check
sleeper_couchette Spáč check cross cross

Ostrava až Jihlava Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
14.01kg
Autobus
15.01kg
Let
40.02kg
Auto
32.02kg
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Jihlava vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Ostrava a Jihlava jsou 14.01kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Ostrava a Jihlava? Jízdou vlakem mezi Ostrava a Jihlava ušetříte 26.01kg emisí CO2 oproti letu, 1kg oproti autobusu a 18.01kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Ostrava do Jihlava?
Tiket vlak od Ostrava do Jihlava je 485,67 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 299,83 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava do Jihlava?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ostrava do Jihlava, je 299,83 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ostrava a Jihlava krát vlak?
Ostrava až Jihlava je 200,11 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Ostrava a Jihlava?
Ostrava až Jihlava je v průměru 6 h 0 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 25 min.
Jaké společnosti působí od Ostrava do Jihlava?
Ostrava až Jihlava je pokryta operátory 2. Na Virail Leo Express, FlixBus, RegioJet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Ostrava na Jihlava?
Ostrava až Jihlava má průměrně 24 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Ostrava do Jihlava?
První vlak z Ostrava na Jihlava odlétá v 2:28. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Ostrava na Jihlava?
Nejnovější vlak z Ostrava na Jihlava odjíždí v 20:37. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ostrava do Jihlava?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 299,83 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ostrava do Jihlava by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Ostrava a Jihlava je 4 h 25 min.
Existuje přímé vlak z Ostrava na Jihlava?
Ano, mezi Ostrava a Jihlava je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Jihlava od vlak?
Cesta vlak od Ostrava k Jihlava vytváří emise CO2 14.01kg.

Přejděte na místní z Ostrava

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Ostrava

Mezinárodní trasy z Ostrava a blízkých oblastí

Další destinace od Ostrava

Hlavní trasy do stanice Jihlava

Podobné trasy

Další oblíbené trasy