Vlak Ostrava - Vídeň ceny od 324,19 Kč

Začínat od
324,19 Kč

Ostrava až Vídeň od vlak

Cesta z Ostrava do Vídeň za vlak je 228,48 km a trvá 6 h 4 min. Denně jede 57 spojů, přičemž první odjíždí v 1:54 a poslední v 20:45. Je možné cestovat z Ostrava na Vídeň pomocí vlak již za 324,19 Kč nebo až za 1 376,15 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 324,19 Kč.

Nejnižší cena324,19 Kč
Doba trvání cesty6 h 4 min
Připojení za den57
Nejnižší cena324,19 Kč
Nejvyšší cena1 376,15 Kč
První odjezd1:54
Poslední odjezd20:45
Vzdálenost228,48 km
OdjezdOstrava
PříjezdVídeň
NosičeRegioJet, Leo ExpressVíce

Vlak Vstupenky od Ostrava do Vienna

Datum odletu
čtvrtek 29. úno 2024

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Ostrava do Vídeň.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Ostrava Vídeň?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Ostrava Vídeň také jen 324,19 Kč, zatímco průměrná cena 613,54 Kč.

Které železniční společnosti nabízejí spojení vlakem z Ostrava Vídeň?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s , sloužící vlakové cesty mezi Ostrava a Vídeň.

Jak dlouho bude trvat, než vás z Ostrava Vídeň vlakem a kdy vlaky odejít?

První vlak na Vídeň odjíždí v 1:54, přičemž poslední z nich v 20:45. Chcete-li získat od Ostrava do Vídeň vlakem, budete potřebovat 6 h 4 min. Zatímco první vlak do Vídeň odjíždí v 1:54, poslední z nich je naplánováno na 20:45. Průměrná doba trvání cesty je 6 h 4 min, ale nejrychlejší vlaky mohou dostat vás do Vídeň v 2 h 50 min.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Ostrava Vídeň?

Vlaky do Vídeň opustit Ostrava y a dorazí do .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Ostrava do Vienna

Levné vstupenky vlak od Ostrava do Vídeň
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ostrava do Vídeň.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ostrava do Vídeň, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ostrava na Vídeň.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Ostrava až Vienna

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 276,45 Kč do 387,27 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 29%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Ostrava do Vídeň

Nejlevnější vlakové jízdenky Ostrava - Vídeň lze najít za cenu 287,41 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 362,33 Kč. Nejdražší lístek může stát až 462,29 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Vídeň vlakem

Pokud cestujete do Vídeň vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Vlaky Eurocity (EC) jsou speciálně navrženy pro cestování na krátké a dlouhé vzdálenosti a spojují velká města v různých evropských zemích v rámci rozsáhlé mezinárodní vlakové dopravy. Vlaky Eurocity (EC) provozuje řada národních železničních společností po celé Evropě, včetně Deutsche Bahn (Německo), SNCF (Francie), Trenitalia (Itálie), SBB (Švýcarsko) a ÖBB (Rakousko). Služba Eurocity (EC) nabízí pravidelné jízdní řády a pohodlné spojení mezi významnými městy, jako je Paříž, Berlín, Milán a Vídeň.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Ostrava do Vídeň

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje EuroCity a RegioJet při cestování z Ostrava na Vídeň.

Second Class

S vlaky Eurocity Deutsche Bahn vám jízdenka druhé třídy zaručí cenově dostupnější cestu. Během cesty máte přístup k základním zařízením, jako jsou elektrické zásuvky, klimatizace a barový vozík.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Pokud si přejete pozvednout svůj zážitek z cestování na klidnějším místě s doplňkovými službami, jako jsou nastavitelná sedadla, více místa pro nohy, cateringové služby a výběr sedadel, můžete se rozhodnout pro jízdenky první třídou ve vlacích Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn postupně přidává do svých EC vlaků bezplatnou WiFi.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
EC vlaky DB obsahují nedávno aktualizované vozy vybavené elektrickými zásuvkami.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích DB Eurocity si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility pomáhá při nastupování, vystupování a přestupu vlakem. Zaměstnanci jsou navíc připraveni řešit jakékoli dotazy nebo poskytnout podporu pro zajištění hladké cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích EC můžete povečeřet v palubní restauraci nebo si dát něco rychlého z bistra. Cestující první třídy dostanou na svém sedadle jídlo zdarma. DB nabízí rozmanité možnosti stravování z místních zdrojů, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
EC vlaky DB se nyní mohou pochlubit modernizovanými vozy s klimatizací.
wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě RegioJet, Leo Express, FlixBus od Ostrava do Vídeň
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ostrava do Vídeň pomocí train.
Vybavení RegioJet Leo Express FlixBus EuroCity DB - Intercity
quiet_zone Tichá zóna check check cross check cross
wifi WiFi check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check
accessibility Přístupnost check check cross check cross
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check
air_con Klimatizace check check check check cross
bicycle Jízdní kolo check check cross check cross
sleeper_couchette Spáč cross check cross check cross

Ostrava až Vídeň Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
15.99kg
Autobus
17.14kg
Let
45.7kg
Auto
36.56kg
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Vídeň vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Ostrava a Vídeň jsou 15.99kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Ostrava a Vídeň? Jízdou vlakem mezi Ostrava a Vídeň ušetříte 29.71kg emisí CO2 oproti letu, 1.15kg oproti autobusu a 20.57kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Ostrava do Vídeň?
Tiket vlak od Ostrava do Vídeň je 613,54 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 324,19 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava do Vídeň?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ostrava do Vídeň, je 324,19 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ostrava a Vídeň krát vlak?
Ostrava až Vídeň je 228,48 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Ostrava a Vídeň?
Ostrava až Vídeň je v průměru 6 h 4 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 50 min.
Jaké společnosti působí od Ostrava do Vídeň?
Ostrava až Vídeň je pokryta operátory 4. Na Virail RegioJet, Leo Express, FlixBus, EuroCity, DB - Intercity můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Ostrava na Vídeň?
Ostrava až Vídeň má průměrně 57 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Ostrava do Vídeň?
První vlak z Ostrava na Vídeň odlétá v 1:54. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Ostrava na Vídeň?
Nejnovější vlak z Ostrava na Vídeň odjíždí v 20:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ostrava do Vídeň?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 324,19 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Ostrava na Vídeň?
Existují stanice 5, ze kterých se můžete odchýlit od Ostrava a přejít na Vídeň. Můžete přejít od Ostrava Svinov, Ostrava ÚAN, Ostrava Nádraží, Ostrava-Svinov (BUS), Ostrava Hlavni Nadrazi a můžete dorazit na Wien Quartier Belvedere, Wien Mitte, Wien Meidling, Wien Hütteldorf, Wien Hauptbahnhof, Vienna Erdberg, Wien Matzleinsdorfer Platz, Wien Westbahnhof, Wien Praterstern.
Kolik přímých připojení jde z Ostrava na Vídeň?
V průměru existuje 3 od Ostrava až po Vídeň.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ostrava do Vídeň by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Ostrava a Vídeň je 2 h 50 min.
Existuje přímé vlak z Ostrava na Vídeň?
Ano, mezi Ostrava a Vídeň je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Vídeň od vlak?
Cesta vlak od Ostrava k Vídeň vytváří emise CO2 15.99kg.

Přejděte na místní z Ostrava

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Ostrava

Mezinárodní trasy z Ostrava a blízkých oblastí

Další destinace od Ostrava

Hlavní trasy do stanice Vídeň

Podobné trasy

Další oblíbené trasy