Vlak Ostrava - Gdaňsk ceny od 745,55 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
745,55 Kč

Ostrava až Gdaňsk od vlak

Cesta z Ostrava do Gdaňsk za vlak je 503,49 km a trvá 10 h 21 min. Denně jede 5 spojů, přičemž první odjíždí v 2:12 a poslední v 13:50. Je možné cestovat z Ostrava na Gdaňsk pomocí vlak již za 745,55 Kč nebo až za 2 791,51 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 745,55 Kč.

Nejnižší cena745,55 Kč
Doba trvání cesty10 h 21 min
Připojení za den5
Nejnižší cena745,55 Kč
Nejvyšší cena2 791,51 Kč
První odjezd2:12
Poslední odjezd13:50
Vzdálenost503,49 km
OdjezdOstrava
PříjezdGdaňsk
NosičeLOT, Czech RailwaysVíce

Vlak Vstupenky od Ostrava do Gdańsk

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Ostrava do Gdańsk

Levné vstupenky vlak od Ostrava do Gdaňsk
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ostrava do Gdaňsk.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ostrava do Gdaňsk, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ostrava na Gdaňsk.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Ostrava až Gdańsk

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Gdaňsk vlakem

Pokud cestujete do Gdaňsk vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

V roce 2001 vznikla skupina PKP jako výsledek restrukturalizace státních polských železnic v souladu se směrnicemi Evropské unie. Společnost provozuje různé typy vlaků, včetně vlaků Intercity, Express, Regional, Pendolino a EuroNight. PKP provozuje také vysokorychlostní vlaky pod značkou „Pendolino“, které mohou dosáhnout rychlosti až 250 km/h.

České dráhy, často zkráceně ČD, jsou hlavním provozovatelem osobní a nákladní železniční dopravy v České republice. Společnost byla založena v roce 1993 po rozdělení bývalých Československých státních drah na samostatné subjekty. České dráhy provozují vnitrostátní i mezinárodní osobní vlakovou dopravu.

Typy vstupenek a zařízení od Ostrava do Gdaňsk

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje PKP a Czech Railways při cestování z Ostrava na Gdaňsk.

Second Class

Jízdenky do druhé třídy na PKP Intercity jsou cenově dostupnější, nabízejí standardní sezení se základním vybavením a ve špičce mohou být přeplněné.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Jízdenky první třídy ve vlacích PKP nabízejí větší, pohodlnější sedadla s větším prostorem pro nohy, lepším vybavením a vybavením, občerstvením a nápoji zdarma a klidnější atmosférou, ale jsou dražší.
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití

Standard / Second Class

Jízdenka druhé třídy Českých drah (ČD) zahrnuje standardní místa s přístupem k základnímu vybavení, jako je WC v každém vlaku a bezplatné Wi-Fi ve většině vlaků.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium / First Class

České dráhy (ČD) nabízejí první třídu s prostornějšími a pohodlnějšími sedadly, větším prostorem pro nohy a dalším vybavením.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Všechny vnitrostátní vlaky Express InterCity nyní nabízejí bezplatné Wi-Fi, stejně jako vybrané mezinárodní trasy do Berlína a Vídně, a to díky partnerství s T-Mobile, předním mobilním operátorem v Polsku.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Tichá zóna se bez příplatku nachází ve voze č. 7 v každém vlaku Express InterCity Premium s kapacitou 61 míst.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Cestující mají přístup k elektrickým zásuvkám, přičemž dostatek zásuvek je k dispozici v PKP przewozy regionalne i PKP inter-regionalne.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Na jejich cestách můžete využít bezplatný limit zavazadel. To zahrnuje malé a snadno přenosné předměty, které se vejdou do přihrádek nad hlavou a pod sedadlem. Pokud je však zavazadlo příliš velké a nevejde se do těchto přihrádek, bude účtován poplatek 5,81 PLN za kus. Před nástupem do vlaku byste tedy měli mít na paměti velikost jejich zavazadel, abyste se vyhnuli dalším poplatkům.
accessibility Přístupnost open icon close icon
PKP Intercity poskytuje vyhrazená místa k sezení pro osoby se zdravotním postižením nebo osoby se sníženou pohyblivostí, se zvláštním přidělením podle typu vozu. Ve vlacích EIP je vhodné, aby si tito cestující zarezervovali alespoň 2 dny předem, ačkoli sedadla pro vozíčkáře zůstávají nepřetržitě k dispozici. Ti, kteří používají invalidní vozíky, si mohou také zakoupit jízdenky přímo ve vlacích EIP, pokud zůstanou vyhrazená místa otevřená. Některé vlakové trasy navíc obsahují vozy upravené pro vozíčkáře. Je důležité si uvědomit, že pokud cestuje handicapovaný cestující s asistenčním psem, je povinen si rezervovat celé kupé v lehátkových vozech.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Každý cestující obdrží bezplatný nápoj bez ohledu na třídu, zatímco cestující v první třídě si také mohou vychutnat jídlo podávané u svého sedadla.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny vlaky jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Při cestování ve vlacích můžete přepravovat některé předměty zdarma. Patří mezi ně snadno přenosné věci, které se vejdou do přihrádky nad hlavou a pod sedadlem, dále rozložený kočárek při cestování s dětmi a jeden pár lyží. Za každé přivezené kolo však budete muset zaplatit příplatek, pokud bude rozložené a nezabalené.
wifi WiFi open icon close icon
Bezplatné Wi-Fi je dostupné všem cestujícím s různými datovými limity podle třídy a země. Zásady se mohou upravit tak, aby řídily náklady na roamingová data a optimalizovaly tak uživatelskou zkušenost.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
V ČR jsou elektrické zásuvky typu E se standardním napětím 230 V a frekvencí 50 Hz.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Zodpovídáte za přepravu jejich vlastních příručních zavazadel, a to buď jejich umístěním nad nebo pod sedadlo nebo na klín ve vlacích ČD. Pokud zavazadlo nepřesahuje rozměry 90 x 60 x 40 cm, je považováno za příruční zavazadlo, i když jej nelze uložit nad nebo pod sedadlo. Některé typy vlakových vozů mohou mít speciální přihrádky na příruční zavazadla. Je však zakázáno ukládat příruční zavazadla na sedadlech nebo v sociálních zařízeních vlaku. Přeprava příručních zavazadel ve vlacích ČD je naštěstí zdarma.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky jsou vhodné pro vozíčkáře a vyhovují cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Jídelní vůz se může pochlubit rozmanitou nabídkou jídel a nápojů, která zajišťuje možnosti pro všechny. Tuto službu poskytují některé vlaky označené v jízdním řádu. Navíc pro ty na trasách jako Praha Ostrava, Praha Luhačovice, Hradec Králové, Cheb atd. přináší ČD Minibar občerstvení přímo k sedadlům. Tato mobilní služba nabízí položky jako káva, čaj a občerstvení. Minibar má sice omezenou kapacitu, ale jeho zásoby jsou často doplňovány na nástupních stanicích. Pro rychlé uchopení jsou na vybraných trasách k dispozici automaty na občerstvení od Delikomatu, které nabízejí nápoje a lahůdky, jako jsou tyčinky Horalky a Müsli.
air_con Klimatizace open icon close icon
Ve vybraných vlacích je k dispozici klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
K přepravě kola ve vlaku Českých drah (ČD) můžete využít buď službu nadrozměrných zavazadel, nebo úschovnu zavazadel během přepravní služby. Za tuto službu zaplatíte přepravné podle ujeté vzdálenosti a další jednorázový poplatek za uskladnění. V některých vlacích si můžete rezervovat místo pro kolo, zatímco v jiných je to nutné.
Služby na palubě LOT, PKP, Wizz Air od Ostrava do Gdaňsk
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ostrava do Gdaňsk pomocí train.
Vybavení LOT PKP Wizz Air
wifi WiFi check check check
luggage Zavazadlo check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
quiet_zone Tichá zóna cross check cross
power_sockets Elektrické zásuvky cross check cross
accessibility Přístupnost cross check cross
air_con Klimatizace cross check cross
bicycle Jízdní kolo cross check cross

Ostrava až Gdaňsk Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
35.24kg
Autobus
37.76kg
Let
100.7kg
Auto
80.56kg
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Gdaňsk vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Ostrava a Gdaňsk jsou 35.24kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Ostrava a Gdaňsk? Jízdou vlakem mezi Ostrava a Gdaňsk ušetříte 65.46kg emisí CO2 oproti letu, 2.52kg oproti autobusu a 45.32kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Ostrava do Gdaňsk?
Tiket vlak od Ostrava do Gdaňsk je 1 405,37 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 745,55 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava do Gdaňsk?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ostrava do Gdaňsk, je 745,55 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ostrava a Gdaňsk krát vlak?
Ostrava až Gdaňsk je 503,49 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Ostrava a Gdaňsk?
Ostrava až Gdaňsk je v průměru 10 h 21 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 9 h 34 min.
Jaké společnosti působí od Ostrava do Gdaňsk?
Ostrava až Gdaňsk je pokryta operátory 3. Na Virail LOT, Czech Railways, PKP, Wizz Air můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Ostrava na Gdaňsk?
Ostrava až Gdaňsk má průměrně 5 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Ostrava do Gdaňsk?
První vlak z Ostrava na Gdaňsk odlétá v 2:12. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Ostrava na Gdaňsk?
Nejnovější vlak z Ostrava na Gdaňsk odjíždí v 13:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ostrava do Gdaňsk?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 745,55 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ostrava do Gdaňsk by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Ostrava a Gdaňsk je 9 h 34 min.
Existuje přímé vlak z Ostrava na Gdaňsk?
Ano, mezi Ostrava a Gdaňsk je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Gdaňsk od vlak?
Cesta vlak od Ostrava k Gdaňsk vytváří emise CO2 35.24kg.

Přejděte na místní z Ostrava

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Ostrava

Mezinárodní trasy z Ostrava a blízkých oblastí

Další destinace od Ostrava

Hlavní trasy do stanice Gdaňsk

Podobné trasy

Další oblíbené trasy