Vlak Ostrava - České Budějovice ceny od 500,28 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Ostrava až České Budějovice od vlak

Cesta z Ostrava do České Budějovice za vlak je 291,93 km a trvá 7 h 37 min. Denně jede 26 spojů, přičemž první odjíždí v 3:56 a poslední v 20:37. Je možné cestovat z Ostrava na České Budějovice pomocí vlak již za 500,28 Kč nebo až za 922,63 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 500,28 Kč.

Nejnižší cena500,28 Kč
Doba trvání cesty7 h 37 min
Připojení za den26
Nejnižší cena500,28 Kč
Nejvyšší cena922,63 Kč
První odjezd3:56
Poslední odjezd20:37
Vzdálenost291,93 km
OdjezdOstrava
PříjezdČeské Budějovice
NosičeFlixBus, RegioJet

Vlak Vstupenky od Ostrava do České Budějovice

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Nejlepší nabídky na vlak z Ostrava České Budějovice na virail.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Ostrava do České Budějovice. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik jsou jízdenky z Ostrava České Budějovice?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Ostrava České Budějovice z 500,28 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 669,32 Kč.

Které společnosti trvat od Ostrava do České Budějovice vlakem?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s , sloužící vlakové cesty mezi Ostrava a České Budějovice.

Když jsou Frist a poslední vlaky z Ostrava České Budějovice plánované?

Bude trvat 7 h 37 min dosáhnout České Budějovice. Nejdříve Vlak odjíždí Ostrava na 3:56, přičemž poslední z nich odchází na 20:37. S nejrychlejším připojením budete v České Budějovice v 6 h 12 min, ale v průměru trvá 7 h 37 min. První vlak zamířil do České Budějovice je 3:56, přičemž poslední z nich opustí Ostrava na 20:37.

Které stanice se vlaky do České Budějovice odejít z?

Vlaky opustit Ostrava Ostrava Hlavni Nadrazi,Ostrava, Nádraží,Ostrava, Svinov,OSTRAVA,Ostrava ÚAN a dospět České Budějovice - ČS MOL, ulice Strakonická, parkoviště vedle McDonald - VYLETY,Ceske Budejovice.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Ostrava do České Budějovice

Levné vstupenky vlak od Ostrava do České Budějovice
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ostrava do České Budějovice.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ostrava do České Budějovice, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ostrava na České Budějovice.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Ostrava až České Budějovice

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Ostrava do České Budějovice

Nejlevnější vlakové jízdenky Ostrava - České Budějovice lze najít za cenu 437,69 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 477,04 Kč. Nejdražší lístek může stát až 505,40 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do České Budějovice vlakem

Pokud cestujete do České Budějovice vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Ostrava do České Budějovice

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Ostrava na České Budějovice.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě FlixBus, RegioJet, Leo Express od Ostrava do České Budějovice
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ostrava do České Budějovice pomocí train.
Vybavení FlixBus RegioJet Leo Express
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
quiet_zone Tichá zóna cross check check
accessibility Přístupnost cross check check
bicycle Jízdní kolo cross check check
sleeper_couchette Spáč cross cross check

Ostrava až České Budějovice Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
20.43kg
Autobus
21.89kg
Let
58.39kg
Auto
46.71kg
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až České Budějovice vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Ostrava a České Budějovice jsou 20.43kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Ostrava a České Budějovice? Jízdou vlakem mezi Ostrava a České Budějovice ušetříte 37.96kg emisí CO2 oproti letu, 1.46kg oproti autobusu a 26.28kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Ostrava do České Budějovice?
Tiket vlak od Ostrava do České Budějovice je 669,32 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 500,28 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava do České Budějovice?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ostrava do České Budějovice, je 500,28 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ostrava a České Budějovice krát vlak?
Ostrava až České Budějovice je 291,93 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Ostrava a České Budějovice?
Ostrava až České Budějovice je v průměru 7 h 37 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 6 h 12 min.
Jaké společnosti působí od Ostrava do České Budějovice?
Ostrava až České Budějovice je pokryta operátory 2. Na Virail FlixBus, RegioJet, Leo Express můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Ostrava na České Budějovice?
Ostrava až České Budějovice má průměrně 26 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Ostrava do České Budějovice?
První vlak z Ostrava na České Budějovice odlétá v 3:56. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Ostrava na České Budějovice?
Nejnovější vlak z Ostrava na České Budějovice odjíždí v 20:37. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ostrava do České Budějovice?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 500,28 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ostrava do České Budějovice by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Ostrava a České Budějovice je 6 h 12 min.
Existuje přímé vlak z Ostrava na České Budějovice?
Ano, mezi Ostrava a České Budějovice je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až České Budějovice od vlak?
Cesta vlak od Ostrava k České Budějovice vytváří emise CO2 20.43kg.

Přejděte na místní z Ostrava

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Ostrava

Mezinárodní trasy z Ostrava a blízkých oblastí

Další destinace od Ostrava

Hlavní trasy do stanice České Budějovice

Podobné trasy

Další oblíbené trasy