Najít vlak ze stanice Ostrava do stanice Pardubice

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte levné vlakové jízdenky do Pardubice

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 119,35 Kč
Délka cesty 2 hod 22 min
Spojení za den 5
První odjezd 02:31
Poslední odjezd 16:11
Vzdálenost 181 km

Levné jízdenky od Ostrava do Pardubice na virail.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Ostrava do Pardubice. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava Pardubice?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Ostrava Pardubice pro 119,35 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Pardubice náklady v průměru 422,05 Kč.

Které firmy cestovat z Ostrava Pardubice vlakem?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Ostrava Pardubicenabízené FlixTrain, RegioJet.

Flixtrain patří do FlixBus vedoucí autobusové společnosti a byl představen jako nový low-cost železniční dopravy, v současné době působí v Německu s trasami Berlin-Stuttgart a Hamburk, Kolín nad Rýnem.

Vlaky ze stanice Ostrava do stanice Pardubice

Jak dlouho trvá, než od Ostrava do Pardubice a kdy vlaky odejít?

Průměrná doba trvání cesty je 2 hod 22 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Pardubice v 2 hod 17 min. První vlak odjíždí z Ostrava na 02:31, přičemž poslední z nich odchází na 16:11.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Pardubice a kam se lze dostat?

Vlaky opustit Ostrava Ostrava Svinov, Ostrava-Svinov, Ostrava Hl.n. LEO, Ostrava hl.n. LEO a dospět Pardubice main train station, Pardubice.

Nezapomeňte si koupit jídlo a pití předem, pokud je budete potřebovat: nádražích nemají vždy obchody, zatímco na palubě kavárně s nejsou vždy k dispozici a často velmi drahé.

Když přijde na krátké vzdálenosti autobusem a sdílení automobilů představují dobrou alternativu k cestě vlakem, a to zejména pokud cestujete s omezeným rozpočtem.