Vlak Ostrava - Pardubice ceny od 122,03 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
122,03 Kč

Ostrava až Pardubice od vlak

Cesta z Ostrava do Pardubice za vlak je 180,96 km a trvá 2 h 32 min. Denně jede 52 spojů, přičemž první odjíždí v 2:28 a poslední v 19:04. Je možné cestovat z Ostrava na Pardubice pomocí vlak již za 122,03 Kč nebo až za 964,03 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 122,03 Kč.

Nejnižší cena122,03 Kč
Doba trvání cesty2 h 32 min
Připojení za den52
Nejnižší cena122,03 Kč
Nejvyšší cena964,03 Kč
První odjezd2:28
Poslední odjezd19:04
Vzdálenost180,96 km
OdjezdOstrava
PříjezdPardubice
NosičeLeo Express, FlixBus

Vlak Vstupenky od Ostrava do Pardubice

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

S virail nejlevnější jízdenky na vlak od Ostrava do Pardubice.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Kolik jsou jízdenky z Ostrava Pardubice?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Ostrava Pardubice také jen 122,03 Kč, zatímco průměrná cena 394,33 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Ostrava Pardubice?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také sloužících vlakové cesty Ostrava -. Pardubice

V kolik vlaků, které mají Pardubice dovolené a jak dlouho je cesta?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Ostrava a Pardubice vzít 2 h 32 min. První vlak odjíždí v 2:28, přičemž poslední z nich je v 19:04 V průměru trvá 2 h 32 min se dostat do Pardubice vlakem, ale budete potřebovat 2 h 7 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 2:28, přičemž poslední z nich opustí Ostrava na 19:04.

Které stanice slouží k železniční trati Ostrava - Pardubice?

Můžete jet vlakem do Pardubice na Ostrava, Nádraží,Ostrava ÚAN,Ostrava Hlavni Nadrazi,Ostrava, Svinov,OSTRAVA, která dorazí Pardubice hl. n.,Pardubice-Pardubičky nádraží,Pardubice-Rosice nad Labem, nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Ostrava do Pardubice

Levné vstupenky vlak od Ostrava do Pardubice
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ostrava do Pardubice.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ostrava do Pardubice, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ostrava na Pardubice.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Ostrava až Pardubice

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Ostrava do Pardubice

Nejlevnější vlakové jízdenky Ostrava - Pardubice lze najít za cenu 166,11 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 219,60 Kč. Nejdražší lístek může stát až 264,76 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Pardubice vlakem

Pokud cestujete do Pardubice vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

Služby na palubě Leo Express, FlixBus, RegioJet od Ostrava do Pardubice
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ostrava do Pardubice pomocí train.
Vybavení Leo Express FlixBus RegioJet
quiet_zone Tichá zóna check cross check
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check check
accessibility Přístupnost check cross check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
bicycle Jízdní kolo check cross check
sleeper_couchette Spáč check cross cross

Ostrava až Pardubice Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
12.67kg
Autobus
13.57kg
Let
36.19kg
Auto
28.95kg
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Pardubice vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Ostrava a Pardubice jsou 12.67kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Ostrava a Pardubice? Jízdou vlakem mezi Ostrava a Pardubice ušetříte 23.52kg emisí CO2 oproti letu, 0.9kg oproti autobusu a 16.28kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Ostrava do Pardubice?
Tiket vlak od Ostrava do Pardubice je 394,33 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 122,03 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava do Pardubice?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ostrava do Pardubice, je 122,03 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ostrava a Pardubice krát vlak?
Ostrava až Pardubice je 180,96 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Ostrava a Pardubice?
Ostrava až Pardubice je v průměru 2 h 32 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 7 min.
Jaké společnosti působí od Ostrava do Pardubice?
Ostrava až Pardubice je pokryta operátory 2. Na Virail Leo Express, FlixBus, RegioJet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Ostrava na Pardubice?
Ostrava až Pardubice má průměrně 52 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Ostrava do Pardubice?
První vlak z Ostrava na Pardubice odlétá v 2:28. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Ostrava na Pardubice?
Nejnovější vlak z Ostrava na Pardubice odjíždí v 19:04. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ostrava do Pardubice?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 122,03 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Ostrava na Pardubice?
V průměru existuje 46 od Ostrava až po Pardubice.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ostrava do Pardubice by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Ostrava a Pardubice je 2 h 7 min.
Existuje přímé vlak z Ostrava na Pardubice?
Ano, mezi Ostrava a Pardubice je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Pardubice od vlak?
Cesta vlak od Ostrava k Pardubice vytváří emise CO2 12.67kg.

Přejděte na místní z Ostrava

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Ostrava

Mezinárodní trasy z Ostrava a blízkých oblastí

Další destinace od Ostrava

Hlavní trasy do stanice Pardubice

Podobné trasy

Další oblíbené trasy