Najít autobus ze stanice Pardubice do stanice Ostrava

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte si levné jízdenky na autobus do Ostrava

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 67,81 Kč
Délka cesty 2 hod 26 min
Spojení za den 22
První odjezd 09:05
Poslední odjezd 18:44
Vzdálenost 181 km

Autobus ze stanice Pardubice do stanice Ostrava

virail vám pomůže najít jízdní řády a ceny pro všechny autobusy ze stanice Pardubice do stanice Ostrava.

Trasa ze stanice Pardubice do stanice Ostrava je denně zajišťována 22 vypravenými autobusy ze stanice ze stanic o Pardubice Central Train Station, Pardubice Nadrazi, Hl. Nádraží, Pardubice Bus station Pardubitse, Jana Pernera square, Pardubice, hl.n. do stanice do stanic s příjezdy Ostrava Svinov Peterkova Train Station, Ostrava, hl. n., Ostrava-Svinov (BUS), Vítkovická, 3083/1, Ostrava Bus stop near the central railway station, Nadrazni street; house 88/192, Ostrava Railway station Ostrava, Peterkova street; house 132, Ostrava Railway station "Stodolni", Porazhkova street, Ostrava-Svinov, Ostrava Central Train Station, Ostrava Stodolni Train Station.

Průměrná délka cesty je 2 hod 26 min. První autobus odjíždí v 09:05. Poslední odjíždí v 18:44.

Autobusy ze stanice Pardubice do stanice Ostrava

V kolik hodin se autobusy na Ostrava odejít?

Se dostat do Ostrava Pardubice autobusem, bude trvat asi 2 hod 26 min, nebo dokonce 2 hod 17 min pokud zvolíte nejrychlejší řešení. První autobus odjíždí Pardubice na 09:05, přičemž poslední z nich je v 18:44.

Vzhledem k tomu, že cesta od Pardubice do Ostrava není tak dlouhá, autobus je dobrým řešením, ale pokud hledáte více nabídek nebo odletových časů, můžete se také podívat na vlaky a sdílení automobilů řešení.