Vlak Brno - Pardubice ceny od 117,16 Kč

28/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Brno až Pardubice od vlak

Cesta z Brno do Pardubice za vlak je 111,6 km a trvá 2 h 14 min. Denně jede 45 spojů, přičemž první odjíždí v 1:10 a poslední v 19:14. Je možné cestovat z Brno na Pardubice pomocí vlak již za 117,16 Kč nebo až za 911,91 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 117,16 Kč.

Nejnižší cena117,16 Kč
Doba trvání cesty2 h 14 min
Připojení za den45
Nejnižší cena117,16 Kč
Nejvyšší cena911,91 Kč
První odjezd1:10
Poslední odjezd19:14
Vzdálenost111,6 km
OdjezdBrno
PříjezdPardubice
NosičeLeo Express, RegioJet

Vlak Vstupenky od Brno do Pardubice

Datum odletu
úterý 28. kvě 2024

Levné jízdenky od Brno do Pardubice na virail.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Brno do Pardubice. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik stojí lístky od Brno do Pardubice nízkonákladové vlak?

V průměru jízdenky z Brno Pardubice nákladů 336,61 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 117,16 Kč.

Které firmy cestovat z Brno Pardubice vlakem?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také sloužících vlakové cesty Brno -. Pardubice

V kolik vlaků, které mají Pardubice dovolené a jak dlouho je cesta?

První vlak na Pardubice odjíždí v 1:10, přičemž poslední z nich v 19:14. Chcete-li získat od Brno do Pardubice vlakem, budete potřebovat 2 h 14 min. S nejrychlejším připojením budete v Pardubice v 1 h 28 min, ale v průměru trvá 2 h 14 min. První vlak zamířil do Pardubice je 1:10, přičemž poslední z nich opustí Brno na 19:14.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Brno Pardubice?

Vlaky do Pardubice odejde z Brno, Grand Hotel,Brno Zvonařka,Brno hlavní nádraží a dorazí Pardubice hl. n.,Pardubice-Rosice nad Labem, nádraží,Pardubice-Pardubičky nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Brno do Pardubice

Levné vstupenky vlak od Brno do Pardubice
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brno do Pardubice.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brno do Pardubice, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brno na Pardubice.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Brno až Pardubice

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Pardubice vlakem

Pokud cestujete do Pardubice vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Brno do Pardubice

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Brno na Pardubice.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě Leo Express, RegioJet, FlixBus od Brno do Pardubice
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brno do Pardubice pomocí train.
Vybavení Leo Express RegioJet FlixBus
quiet_zone Tichá zóna check check cross
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check check
accessibility Přístupnost check check cross
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
bicycle Jízdní kolo check check cross
sleeper_couchette Spáč check cross cross

Brno až Pardubice Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
7.81kg
Autobus
8.37kg
Let
22.32kg
Auto
17.86kg
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Pardubice vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Brno a Pardubice jsou 7.81kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Brno a Pardubice? Jízdou vlakem mezi Brno a Pardubice ušetříte 14.51kg emisí CO2 oproti letu, 0.56kg oproti autobusu a 10.05kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Brno do Pardubice?
Tiket vlak od Brno do Pardubice je 336,61 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 117,16 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno do Pardubice?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brno do Pardubice, je 117,16 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brno a Pardubice krát vlak?
Brno až Pardubice je 111,6 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Brno a Pardubice?
Brno až Pardubice je v průměru 2 h 14 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 28 min.
Jaké společnosti působí od Brno do Pardubice?
Brno až Pardubice je pokryta operátory 2. Na Virail Leo Express, RegioJet, FlixBus můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Brno na Pardubice?
Brno až Pardubice má průměrně 45 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Brno do Pardubice?
První vlak z Brno na Pardubice odlétá v 1:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Brno na Pardubice?
Nejnovější vlak z Brno na Pardubice odjíždí v 19:14. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brno do Pardubice?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 117,16 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Brno na Pardubice?
V průměru existuje 28 od Brno až po Pardubice.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brno do Pardubice by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Brno a Pardubice je 1 h 28 min.
Existuje přímé vlak z Brno na Pardubice?
Ano, mezi Brno a Pardubice je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Pardubice od vlak?
Cesta vlak od Brno k Pardubice vytváří emise CO2 7.81kg.

Přejděte na místní z Brno

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brno

Mezinárodní trasy z Brno a blízkých oblastí

Další destinace od Brno

Hlavní trasy do stanice Pardubice

Podobné trasy

Další oblíbené trasy