Vlak Brno - Brémy ceny od 460,34Kč

Začínat od
460,34Kč
Objevit

Brno až Brémy od vlak

Cesta z Brno do Brémy za vlak je 693,8 km a trvá 11 hod 3 min. Denně jede 27 spojů, přičemž první odjíždí v 04:10 a poslední v 00:03. Je možné cestovat z Brno na Brémy pomocí vlak již za 460,34Kč nebo až za 8 407,88Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 460,34Kč.

Nejlepší cena 460,34Kč
Doba trvání cesty 11 hod 3 min
Připojení za den 27
Nejnižší cena 460,34Kč
Nejvyšší cena 8 407,88Kč
První odjezd 04:10
Poslední odjezd 00:03
Vzdálenost 693,8 km
Odjezd Brno
Příjezd Brémy
Nosiče Metronom, NordWestBahn,

Vlak Vstupenky od Brno do Brémy

  Sep 27
  Více
  24°
  Sep 28
  Více
  23°
  Sep 29
  Více
  25°
  Sep 30
  Více
  24°
  Oct 01
  Více
  21°
  Oct 02
  Více
  23°
  Oct 03
  Více
  22°
  Oct 04
  Více
  23°
  Oct 05
  Více
  22°
  Oct 06
  Více
  15°
  Oct 07
  Více
  15°
  Oct 08
  Více
  13°
  Oct 09
  Více
  10°
  Oct 10
  Více
  Oct 11
  Více
Departure date
Wednesday,Sep 27 2023
24°

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Brno do Brémy.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Brno do Brémy. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik stojí lístky od Brno do Brémy nízkonákladové vlak?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Brno Brémy je 3 667,61Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Brno do Brémy může být kolem 460,34Kč.

Které společnosti trvat od Brno do Brémy vlakem?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s Deutsche Bahn, Bahn, sloužící vlakové cesty mezi Brno a Brémy.

Deutsche Bahn je německá národní podnik. To se týká nejen národní a mezinárodní dálkové trasy do sousedních zemí, ale i regionální, lokální a příměstskou dopravu.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis
Levné vstupenky od Brno do Brémy
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brno do Brémy.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brno do Brémy, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brno na Brémy.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Brno do Brémy

Nejlevnější vlakové jízdenky Brno - Brémy lze najít za cenu 1 069Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 778Kč. Nejdražší lístek může stát až 2 409Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Brémy vlakem

Pokud cestujete do Brémy vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

ÖBB Nightjet, provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB), nabízí noční cestování vlakem mezi velkými evropskými městy a poskytuje pohodlný a pohodlný způsob, jak cestovat v noci. Vlaky Nightjet jsou vybaveny spacími kabinami, lehátky a sedadly, které cestujícím nabízejí pohodlný a pohodlný způsob cestování na dlouhé vzdálenosti, když spí. Služba funguje po celém Rakousku a rozšiřuje se do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika.

ÖBB Railjet je vysokorychlostní vlak provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB). Spojuje velká rakouská města s místy v Maďarsku, Německu, Švýcarsku a České republice. Super Sparpreis, Sparpreis a Flexpreis jsou varianty jízdného, které určují flexibilitu jízdenky a související náklady, a Standard, First a Business jsou úrovně služeb a komfortu nabízené ve vlaku.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Bayerische Regiobahn (BRB) je regionální železniční společnost se sídlem v Bavorsku v Německu. Provozuje osobní dopravu na několika tratích v regionu, včetně linky Mnichov-Augsburg, linky Mnichov-Landshut-Regensburg a linky Mnichov-Mühldorf-Simbach. BRB byla založena v roce 2008 jako dceřiná společnost Transdev Germany a od té doby se stala významným hráčem na bavorském železničním trhu. Společnost provozuje flotilu moderních vlaků, včetně elektrických jednotek a dieselových železničních vozů, a má pověst poskytování spolehlivých a efektivních služeb svým zákazníkům. BRB se zavázala k udržitelné dopravě a zavedla řadu opatření ke snížení jejího dopadu na životní prostředí.

EuroNight je typ mezinárodní noční vlakové dopravy, která funguje v Evropě. Je provozován různými národními železničními společnostmi a nabízí pohodlné ubytování na spaní, jídelní vozy a další vybavení pro cestující na dlouhé vzdálenosti. Vlaky EuroNight obvykle jezdí mezi velkými městy v různých zemích, jako je Paříž a Berlín nebo Vídeň a Budapešť. Jsou často oblíbenou volbou pro cestovatele, kteří chtějí ušetřit čas a peníze kombinací nákladů na dopravu a ubytování. V posledních letech však bylo mnoho tras EuroNight zrušeno nebo nahrazeno vysokorychlostními vlaky, protože poptávka po nočním cestování klesla.

HLB Hessenbahn je německá železniční společnost, která provozuje regionální osobní vlaky ve spolkové zemi Hesensko. Společnost byla založena v roce 2005 a je dceřinou společností HLB Basis AG. HLB Hessenbahn funguje na několika tratích v regionu, včetně železnice Frankfurt-Königstein, železnice Taunus a železnice Main-Lahn. Společnost také provozuje Frankfurt Airport Express, který zajišťuje přímé spojení mezi letištěm Frankfurt a několika městy v regionu. HLB Hessenbahn se zavázala poskytovat svým cestujícím bezpečné, spolehlivé a ekologické dopravní služby.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

NordWestBahn je německá železniční společnost, která provozuje regionální osobní vlaky v Dolním Sasku, Brémách a částech Severního Porýní-Vestfálska. NordWestBahn, dceřiná společnost Transdev Group, provozuje spolehlivou a rozsáhlou železniční síť v délce přibližně 1 400 kilometrů napříč severozápadním Německem. NordWestBahn se 17 trasami, včetně Osnabrücku, Münsterlandu, Ostwestfalen-Lippe, Brém, Bremerhavenu a regionu Severního moře, zajišťuje cestujícím bezpečnou a efektivní dopravu a spojuje je do požadovaných destinací.

Typy vstupenek a zařízení od Brno do Brémy

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje EuroCity, Nightjet a Railjet při cestování z Brno na Brémy.

Second Class

S vlaky Eurocity Deutsche Bahn vám jízdenka druhé třídy zaručí cenově dostupnější cestu. Během cesty máte přístup k základním zařízením, jako jsou elektrické zásuvky, klimatizace a barový vozík.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

Pokud si přejete pozvednout svůj zážitek z cestování na klidnějším místě s doplňkovými službami, jako jsou nastavitelná sedadla, více místa pro nohy, cateringové služby a výběr sedadel, můžete se rozhodnout pro jízdenky první třídou ve vlacích Eurocity Deutsche Bahn.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Seated carriage

Tyto jízdenky jsou ideální pro kratší cesty během dne s pohodlnými sedadly v klimatizovaných vagónech.

Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Couchette

Tyto jízdenky poskytují cenově dostupnější možnost cestování přes noc, s palandami ve sdílených kupé, které pojmou až 6 cestujících.

Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Sleeper cabin

Jedná se o nejpohodlnější letenky Nightjet, které obsahují jedno, dvou nebo třílůžkové kupé s postelemi, přikrývkami a polštáři pro dobrý spánek.

Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Economy Class

Ekonomická třída nabízí otevřená sedadla s elektrickými zásuvkami a poličkami na zavazadla.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

První třída obsahuje sklápěcí kožená sedadla, stolky, elektrické zásuvky a možnost objednat si jídlo a pití.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Business Class

Business třída nabízí ještě pohodlnější sezení, bezplatný welcome drink a možnost objednat si jídlo a nápoje z menu restaurace, ale je k dispozici pouze na vybraných trasách a za příplatek.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.

WiFi
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Second Class

Druhá třída Deutshce Bahn zajišťuje pohodlnou cestu se standardním uspořádáním sedadel s bezplatným Wi-Fi, zásuvkou a. Cestující druhé třídy si mohou koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu nebo restauračního vozu.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

Cestování první třídou s Deutsche Bahn poskytuje luxusní zážitek s pohodlnými sedadly a mnoha vymoženostmi, jako je prostorné sezení s personalizovanou službou na sedadle a exkluzivní přístup do salonku na hlavních nádražích. Cestující první třídy si mohou nechat doručit objednávky na svá místa, ale pokud nechcete čekat, můžete se navečeřet i v restauračním voze nebo si koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Second Class

Ve vlacích SBB Intercity je kromě základního vybavení pro jízdenku druhé třídy k dispozici rodinná zóna speciálně navržená tak, aby nabídla pohodlí rodinám s dětmi. Pokud dostanete během cesty hlad, můžete si pochutnat na chutných jídlech v restauračním voze.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

V první třídě SBB Intercity můžete těžit z osobní elektrické zásuvky, pohodlnějších sedadel a většího zavazadlového prostoru. Některé IC vlaky také nabízejí klidné zóny a obchodní zóny.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Služby na palubě Metronom, NordWestBahn a EuroNight od Brno do Brémy
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brno do Brémy pomocí vlak.
Vybavení Metronom NordWestBahn EuroNight Cantus Verkehrsgesellschaft HLB Hessenbahn DB - Intercity Austrian Airlines DB - InterCity Express (ICE) Railjet SEV Bus Lufthansa DB - Regionalbahn DB - Regional Express Nightjet Urlaubs-Express ÖBB - Regional Express RegioJet Ostdeutsche Eisenbahn Bayerische Regiobahn EuroCity
Tichá zóna
WiFi
Elektrické zásuvky
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Spáč
Zavazadlo

Brno až Brémy Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
4.6kg
Autobus
30.7kg
Let
1,227.9kg
Auto
118.4kg
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Brémy vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Brno a Brémy jsou 4.6kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Brno a Brémy? Jízdou vlakem mezi Brno a Brémy ušetříte 1,223.3kg emisí CO2 oproti letu, 26.1kg oproti autobusu a 113.8kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Brno do Brémy?
Tiket vlak od Brno do Brémy je 3 472,51Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 460,34Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno do Brémy?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brno do Brémy, je 460,34Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brno a Brémy krát vlak?
Brno až Brémy je 693,8 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Brno a Brémy?
Brno až Brémy je v průměru 13 hod 38 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 11 hod 3 min.
Jaké společnosti působí od Brno do Brémy?
Brno až Brémy je pokryta operátory 20. Na Virail Metronom, NordWestBahn, EuroNight, Cantus Verkehrsgesellschaft, HLB Hessenbahn, DB - Intercity, Austrian Airlines, DB - InterCity Express (ICE), Railjet, SEV Bus, Lufthansa, DB - Regionalbahn, DB - Regional Express, Nightjet, Urlaubs-Express, ÖBB - Regional Express, RegioJet, Ostdeutsche Eisenbahn, Bayerische Regiobahn, EuroCity můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Brno na Brémy?
Brno až Brémy má průměrně 27 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Brno do Brémy?
První vlak z Brno na Brémy odlétá v 04:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Brno na Brémy?
Nejnovější vlak z Brno na Brémy odjíždí v 00:03. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brno do Brémy?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 460,34Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Brno na Brémy?
Existují stanice 1, ze kterých se můžete odchýlit od Brno a přejít na Brémy. Můžete přejít od Brno Hl.n. a můžete dorazit na Bremen Hbf, Bremen-burg.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brno do Brémy by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Brno a Brémy je 11 hod 3 min.
Existuje přímé vlak z Brno na Brémy?
Ano, mezi Brno a Brémy je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Brémy od vlak?
Cesta vlak od Brno k Brémy vytváří emise CO2 4.6kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky

Přejděte na místní z Brno

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brno

Mezinárodní trasy z Brno a blízkých oblastí

Další destinace od Brno

Hlavní trasy do stanice Brémy

Podobné trasy

Další oblíbené trasy