Vlak Brno - Karlovy Vary ceny od 375,33 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
375,33 Kč

Brno až Karlovy Vary od vlak

Cesta z Brno do Karlovy Vary za vlak je 292,68 km a trvá 6 h 11 min. Denně jede 31 spojů, přičemž první odjíždí v 1:10 a poslední v 21:02. Je možné cestovat z Brno na Karlovy Vary pomocí vlak již za 375,33 Kč nebo až za 1 251,93 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 375,33 Kč.

Nejnižší cena375,33 Kč
Doba trvání cesty6 h 11 min
Připojení za den31
Nejnižší cena375,33 Kč
Nejvyšší cena1 251,93 Kč
První odjezd1:10
Poslední odjezd21:02
Vzdálenost292,68 km
OdjezdBrno
PříjezdKarlovy Vary
NosičeFlixBus, RegioJet

Vlak Vstupenky od Brno do Karlovy Vary

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

S virail nejlevnější jízdenky na vlak od Brno do Karlovy Vary.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Kolik je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno Karlovy Vary?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Brno Karlovy Vary pro 375,33 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Karlovy Vary náklady v průměru 567,51 Kč.

Vlaky od Brno do Karlovy Vary: které firmy můžete cestovat s?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Brno Karlovy Varynabízené .

Jak dlouho bude trvat, než vás z Brno Karlovy Vary vlakem a kdy vlaky odejít?

Bude trvat 6 h 11 min dosáhnout Karlovy Vary. Nejdříve Vlak odjíždí Brno na 1:10, přičemž poslední z nich odchází na 21:02. První vlak na Karlovy Vary odjíždí v 1:10, přičemž poslední z nich v 21:02. V průměru, cesta trvá 6 h 11 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Karlovy Vary v 5 h 26 min.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Brno a Karlovy Vary?

Vlaky do Karlovy Vary opustit Brno y Brno Zvonařka,Brno hlavní nádraží,Brno, Grand Hotel a dorazí do Karlovy Vary-Dvory nádraží,Karlovy Vary (Tržnice),Karlovy Vary nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Brno do Karlovy Vary

Levné vstupenky vlak od Brno do Karlovy Vary
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brno do Karlovy Vary.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brno do Karlovy Vary, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brno na Karlovy Vary.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Brno až Karlovy Vary

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 339,77 Kč do 465,21 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 27%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Brno do Karlovy Vary

Nejlevnější vlakové jízdenky Brno - Karlovy Vary lze najít za cenu 387,51 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 437,20 Kč. Nejdražší lístek může stát až 488,35 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Karlovy Vary vlakem

Pokud cestujete do Karlovy Vary vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Brno do Karlovy Vary

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Brno na Karlovy Vary.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě FlixBus, RegioJet, Leo Express od Brno do Karlovy Vary
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brno do Karlovy Vary pomocí train.
Vybavení FlixBus RegioJet Leo Express
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
quiet_zone Tichá zóna cross check check
accessibility Přístupnost cross check check
bicycle Jízdní kolo cross check check
sleeper_couchette Spáč cross cross check

Brno až Karlovy Vary Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
20.49kg
Autobus
21.95kg
Let
58.54kg
Auto
46.83kg
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Karlovy Vary vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Brno a Karlovy Vary jsou 20.49kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Brno a Karlovy Vary? Jízdou vlakem mezi Brno a Karlovy Vary ušetříte 38.05kg emisí CO2 oproti letu, 1.46kg oproti autobusu a 26.34kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Brno do Karlovy Vary?
Tiket vlak od Brno do Karlovy Vary je 567,51 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 375,33 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno do Karlovy Vary?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brno do Karlovy Vary, je 375,33 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brno a Karlovy Vary krát vlak?
Brno až Karlovy Vary je 292,68 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Brno a Karlovy Vary?
Brno až Karlovy Vary je v průměru 6 h 11 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 26 min.
Jaké společnosti působí od Brno do Karlovy Vary?
Brno až Karlovy Vary je pokryta operátory 2. Na Virail FlixBus, RegioJet, Leo Express můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Brno na Karlovy Vary?
Brno až Karlovy Vary má průměrně 31 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Brno do Karlovy Vary?
První vlak z Brno na Karlovy Vary odlétá v 1:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Brno na Karlovy Vary?
Nejnovější vlak z Brno na Karlovy Vary odjíždí v 21:02. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brno do Karlovy Vary?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 375,33 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brno do Karlovy Vary by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Brno a Karlovy Vary je 5 h 26 min.
Existuje přímé vlak z Brno na Karlovy Vary?
Ano, mezi Brno a Karlovy Vary je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Karlovy Vary od vlak?
Cesta vlak od Brno k Karlovy Vary vytváří emise CO2 20.49kg.

Přejděte na místní z Brno

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brno

Mezinárodní trasy z Brno a blízkých oblastí

Další destinace od Brno

Hlavní trasy do stanice Karlovy Vary

Podobné trasy

Další oblíbené trasy