Vlak Česká Lípa - Karlovy Vary ceny od 169,28 Kč

23/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Česká Lípa až Karlovy Vary od vlak

Cesta z Česká Lípa do Karlovy Vary za vlak je 128,4 km a trvá 3 h 57 min. Denně jede 15 spojů, přičemž první odjíždí v 0:25 a poslední v 21:38. Je možné cestovat z Česká Lípa na Karlovy Vary pomocí vlak již za 169,28 Kč nebo až za 273,04 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 169,28 Kč.

Nejnižší cena169,28 Kč
Doba trvání cesty3 h 57 min
Připojení za den15
Nejnižší cena169,28 Kč
Nejvyšší cena273,04 Kč
První odjezd0:25
Poslední odjezd21:38
Vzdálenost128,4 km
OdjezdČeská Lípa
PříjezdKarlovy Vary
Nosičecdcz

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Česká Lípa do Karlovy Vary.

S virail můžete porovnávat ceny vlaků od Česká Lípa do Karlovy Vary v mrknutí oka. To, co potřebujete, je jen vybrat datum, kdy jste v plánu odejít, a pokud chcete, třídit a filtrovat výsledky podle ceny a času. Chcete-li si objednat ideální cestu, bude virail vás přesměruje přímo na internetových stránkách poskytovatele, za mimořádně bezpečný nákup.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Karlovy Vary?

V průměru jízdenky z Česká Lípa Karlovy Vary nákladů 241,86 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 169,28 Kč.

Vlaky od Česká Lípa do Karlovy Vary: které firmy můžete cestovat s?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s , sloužící vlakové cesty mezi Česká Lípa a Karlovy Vary.

Jak dlouho je třeba se dostat do Karlovy Vary vlakem?

První vlak na Karlovy Vary odjíždí v 0:25, přičemž poslední z nich v 21:38. Chcete-li získat od Česká Lípa do Karlovy Vary vlakem, budete potřebovat 3 h 57 min. V průměru trvá 3 h 57 min se dostat do Karlovy Vary vlakem, ale budete potřebovat 3 h 4 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 0:25, přičemž poslední z nich opustí Česká Lípa na 21:38.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Česká Lípa a Karlovy Vary?

Vlaky do Karlovy Vary může odejít z Česká Lípa, střelnice,Ceska Lipa hl.n. a dospět Karlovy Vary-Dvory nádraží,Karlovy Vary (Tržnice),Karlovy Vary nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis
Levné vstupenky vlak od Česká Lípa do Karlovy Vary
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Česká Lípa do Karlovy Vary.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Česká Lípa do Karlovy Vary, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Česká Lípa na Karlovy Vary.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Česká Lípa do Karlovy Vary

Nejlevnější vlakové jízdenky Česká Lípa - Karlovy Vary lze najít za cenu 209,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258,34 Kč. Nejdražší lístek může stát až 280,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Karlovy Vary vlakem

Pokud cestujete do Karlovy Vary vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Česká Lípa až Karlovy Vary Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
8.99kg
Autobus
9.63kg
Let
25.68kg
Auto
20.54kg
Jaké jsou emise CO2 pro Česká Lípa až Karlovy Vary vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Česká Lípa a Karlovy Vary jsou 8.99kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Česká Lípa a Karlovy Vary? Jízdou vlakem mezi Česká Lípa a Karlovy Vary ušetříte 16.69kg emisí CO2 oproti letu, 0.64kg oproti autobusu a 11.55kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Česká Lípa do Karlovy Vary?
Tiket vlak od Česká Lípa do Karlovy Vary je 241,86 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 169,28 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Česká Lípa do Karlovy Vary?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Česká Lípa do Karlovy Vary, je 169,28 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Česká Lípa a Karlovy Vary krát vlak?
Česká Lípa až Karlovy Vary je 128,4 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Česká Lípa a Karlovy Vary?
Česká Lípa až Karlovy Vary je v průměru 3 h 57 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 4 min.
Kolik vlak za den přejde z Česká Lípa na Karlovy Vary?
Česká Lípa až Karlovy Vary má průměrně 15 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Česká Lípa do Karlovy Vary?
První vlak z Česká Lípa na Karlovy Vary odlétá v 0:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Česká Lípa na Karlovy Vary?
Nejnovější vlak z Česká Lípa na Karlovy Vary odjíždí v 21:38. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Česká Lípa do Karlovy Vary?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 169,28 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Česká Lípa do Karlovy Vary by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Česká Lípa a Karlovy Vary je 3 h 4 min.
Existuje přímé vlak z Česká Lípa na Karlovy Vary?
Ano, mezi Česká Lípa a Karlovy Vary je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Česká Lípa až Karlovy Vary od vlak?
Cesta vlak od Česká Lípa k Karlovy Vary vytváří emise CO2 8.99kg.

Přejděte na místní z Česká Lípa

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Česká Lípa

Mezinárodní trasy z Česká Lípa a blízkých oblastí

Další destinace od Česká Lípa

Hlavní trasy do stanice Karlovy Vary

Podobné trasy

Další oblíbené trasy